Skocz do zawartości

Concord


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Figaro napisał(a):

 

Gratuluję że wybrałeś najgorszy możliwy kadr. No laska nie jest zaprojektowana pod bycie hot, nie każda musi. Wiem że to się tylko dla was liczy w designie kobiety w grach, to jak bardzo jest seksowna. 

spacer.png

 

Gratulacje, że deweloper mając do dyspozycji całkiem ładną aktorkę postanowił wrzucić do zwiastunu taki pasztet. I to nie jest kwestia kadru, ten mutant wygląda tak na całym trailerze. To nawet nie jest kwestia twarzy, bo nawet łapy to coś ma większe ode mnie. 

 

Ale miło, że wyciągnęli jakieś wnioski z krytyki, bo na kolejnym trailerze babeczka wygląda ciut lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Akurat aktor/aktorka to powinna być tylko baza pod ryjec wirtualnej postaci imo bo chyba nie wyobrażam sobie gorszej przyszłości gdzie w grach mamy same mordy z prawdziwości. Chociaż zachodni twórcy z zawzięciem od kilku lat mają jakiś wewnętrzny turniej które studio zrobi najbardziej karykaturalną morde w imie walki z nie wiem czym? Pewnie SEKSIZMEM? No ale w sumie nie ma problemu bo figaro powie że w jego mieście są same takie kasztaniaki i to że twórcy specjalnie robią brzydkie postaci w grach to tylko wymysł GRACZY

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał(a):

Przykro mi figaro że w twoim otoczeniu tak wygląda przeciętna kobieta :nosacz2: już rozumiem czemu jesteś taki POPIERDOLONY :yeti:

Przede wszystkim teraz stało się jasne czemu woli chłopców. Jakby u mnie w mieście chodziły takie "przeciętne" laski, to chyba też bym się przebranżowił. 

 

50 minut temu, ASX napisał(a):

no ja bym jednak dyskutował czy to nie kwestia kadru bo tak wygląda na innym ujęciu 

Ok, ale wrzuciłeś screena z nowszego trailera, gdzie wyraźnie jej poprawili twarz. Jak widać narzekanie w internecie czasem daje jakieś efekty. Ciekawe czy Bloober pójdzie tym samym tropem i zrobi coś z tym swoim pulpetem. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figaro napisał(a):

 

Nagonka na Fable wynika z tego, bo na pierwszym trailerze główna babka wyglądała po prostu, jak przeciętna  kobita. Thats it. Gracze, największy błąd Boga.

No nie po to na codzień w pracy muszę oglądać te mutanty paszczury żeby później w gierce mieć to samo. Gierki to ma być odskocznia od rzeczywistości a nie znowu mordor. (Chyba że akurat gram w shadow of Mordor)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figaro napisał(a):

 

Przepraszam, zapomniałem że Gracz akceptuje tylko giga hot laseczki generowane przez AI (co widać w temacie Kobiety), a cała reszta to brzydota której należy się worek na głowę. 

Co w tym złego? Kobiety tak samo wolą napakowanych atrakcyjnych facetów. Nawet brzydcy ludzie nie chcą grać tymi pasztetami z concorda. Po to się gra w gry, żeby mieć odskocznie od życia.

  • This 3
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Chewie napisał(a):

Co w tym złego? Kobiety tak samo wolą napakowanych atrakcyjnych facetów. Nawet brzydcy ludzie nie chcą grać tymi pasztetami z concorda. Po to się gra w gry, żeby mieć odskocznie od życia.

 

Nic w tym złego.

 

Ale nie oznacza to, że każda laska w grze musi być super hot. Tak sobie zażyczyli twórcy w tym przypadku. W przypadku Fable zawinili moze trochę graficy bo wyszła trochę postać jak z ME Andromeda. Co ma sens bo tu i tu możesz sobie tworzyć własną postać, a wiadomo że wtedy ciężko o mimikę jakości rodem z Naughty Dog.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...