Skocz do zawartości

Concord


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Proste, jeśli GaaSy w które wpompowali ciężarówki $$$ okażą się porażką to mniejsza szansa na to że 'góra' będzie cisnęła devów żeby spróbowali swoich sił w tym gatunku. Utrzymanie takiej gry to dosłownie lata przywiązania setek devów do jednego projektu i nie chciał bym zobaczyć sytuacji gdzie jakieś studio wydaje jedną grę na 8 lat (przy i tak już masakrycznie długim czasie potrzebnym na zrobienie gry AAA) bo 70% ekipy ciśnie kolejne update'y do swojego GaaSa.

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Niezla porażka  :o

Pogralem chwilkę w betę i nie było to złe. Aż dziw że taka turbo wtopa. Powinni zwrócić kasę wszystkim co zakupili i od razu na model f2p. Wtedy ma małe bo małe ale jakiekolwiek szanse aby cokolwiek zarobić.

 

Z jednej strony szkoda ludzi bo kawał życia na to stracili ale z drugiej strony- może w końcu skończą z tymi hero shooterami wszyscy naokoło bo jak widać temat na ten moment się przejadł.

 

Edytowane przez Jakim
Odnośnik do komentarza

Jedyny plus tego cyrku jaki widzę, to że może w oczach Sony w końcu zaorać koncepcję ładowania się w GaaS-y po same kule, która wystąpiła za kadencji Jimbo.
Jeszcze był rozumiał, jakby faktycznie chcieli przemycić jakieś unikalne "doświadczenie", tak jak Helldivers 2, ale tego nie ma sensu w ogóle bronić. xD

Edytowane przez Antihero_
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Snake_Plissken napisał(a):

Z czego połowa to pewnie specjaliści od zaimków, różnorodności i innego tego badziewia, które jest grom bardzo potrzebne 

 

Jak czytam ich tweety to właśnie taki obraz się wyłania. Niby dev, a wpisy jak jakieś zaczadzone aktywiszcze. 

Odnośnik do komentarza

Widzę, że wszyscy bez wyjątku jedziecie po devie i po Sony jak po łysej kobyle. Pewnie i słusznie. Cóż...jestem jednym z nielicznych którzy pochylili się jednak nad betą. Tak jak już wcześniej pisałem, technicznie i graficznie gra jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Mi się w to nawet znacznie lepiej grało niż w IMO totalnie przecenianego Valoranta. Tamto to jest dopiero ultragówno!:yano: Natomiast wracając do Ponaddźwiękowca to sądzę, że gra trafiła tak jak to już ktoś trafnie zauważył w kiepski moment na premierę. Widać też, że gra sądząc choćby po intro początkowo miała być zupełnie czym innym, a stała się tym czym się stała. Treść intra w stosunku do rozgrywki pasuje jak świni siodło. O kompletnie przestrzelonym modelu biznesowym nawet nie ma co wspominać, ale winę w tym wypadku ponosi tylko i wyłącznie Sony.

W sumie szkoda, bo przy modelu ftp mogłoby się to inaczej potoczyć, gdyby informacja o tym modelu dystrybucji była graczom od dawna znana. A developer o ile nie zostanie zaorany to w najlepszym przypadku zostanie niczym Bluepoint zakuty w sonowskie dyby i każą mu wziąć się za klepanie jakiegoś remake`a...

  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

:gachigasm:
 

image.thumb.png.4ee23dbbfc5c17f1f001da88082b1d67.png

 

Jak zawsze wspierałem Sony, tak z tą grą niech spadają na drzewo, zasłużyli sobie na to co się z nią dzieje :) Kurwa, przecież porównując ją do Helldivers 2, to byle zeiastun, choćby z PS Store nakręca od razu do kupna.

 

Już nie wspomnę czasów PS3, gdzie wydali Killzone 2 i w multi przesiedziałem prawie 1000 godzin, takie ono było dobre - skill i zgranie z zespołem, brudny, wojenny klimat, bez zaimkowych, kolorowych udziwnień.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko się zgadza oprócz gadania, że się spóźnili z typem gry, w Valoranta napierdalają cały czas miliony ludzi. Po prostu na PC zostali skreśleni przez podejście do gry, o którym wczoraj pisałem. Każda gra z listy słit bejbi detected na PC ma przejebane.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, tjery napisał(a):

Wszystko się zgadza oprócz gadania, że się spóźnili z typem gry, w Valoranta napierdalają cały czas miliony ludzi. Po prostu na PC zostali skreśleni przez podejście do gry, o którym wczoraj pisałem. Każda gra z listy słit bejbi detected na PC ma przejebane.

Valorant to hero shooter ale to jest zupełnie inna sutuacja. V to gra nastawiona na esport z grubym hajsem wrzuconym w stworzenie sceny esportowej od podstaw już za czasów bety w 2020 roku. Dodatkowo jest free to play.

 

A Concord? No właśnie, komu oni to chcą sprzedać za 40$? Zapowiedzieli chociaż jakiś plan wspierania tej gry w dłuższym okresie czasu? Nikt nic o tym nie słyszał.

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, UberAdi napisał(a):

Valorant to hero shooter ale to jest zupełnie inna sutuacja. V to gra nastawiona na esport z grubym hajsem wrzuconym w stworzenie sceny esportowej od podstaw już za czasów bety w 2020 roku. Dodatkowo jest free to play.

 

Dokładnie jak mówisz, gra z pomysłem, CS hero shooter i od huja ludzi w to gra. A tu masz generyka ze światopoglądowym gównem, które huja kogokolwiek w grach obchodzi. Gry to gry, nie wiadomości. Stąd ta delikatnie mówiąc, porażka.

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...