Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie RG35XX H ma optymalny rozmiar, jest wielkości telefonu ( ale trochę grubszy) wiec nie ma problemu by pakować go do kieszeni i zabierać wszędzie. 

 

Co mnie najbardziej irytuje to za każdym razem trzeba włączać konsole, co nie jest natychmiastowe i trochę zajmuje. Nie ma żadnego sleep mode, znanego z pełnoprawnych konsol przenośnych. 

Odnośnik do komentarza

W konsoli po zakupie wymieniłem kartę na firmowa. Przez kilka tygodni działała ok, aż nagle pojawiły się te artefakty na wyświetlaczu. Rozebrałem konsole odpiąłem taśmę od LCD podpiąłem ponownie i nic to nie zmieniło:( Konsola po uruchomieniu ma poprawny obraz dopiero po kilku sekundach pojawiają się artefakty. Nagrałem poglądowy film jak to wygląda.

 

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam czy konsola uruchomia się bez karty SD (czy ma system wgrany w ROM) Mi to wyglada na uszkodzenie karty SD, miałem idedycznie w Powkiddy RG30. Oczywiścię mogę się mylić. Piszę CI tylko co widzę i co ja miałem, a u mnie było identycznie, karta sandiska 32gb padła (pliki się na niej same uszkadzały)

Odnośnik do komentarza

Mi też na kartę, bo początkowy boot wygląda ok i dopiero po chwili się krzaczy- czyli jak zaczyna dane wgrywać.

 

Karte gdzie kupowałeś? Allegro czy coś takiego? Często są podróbki. Takie rzeczy zawsze dopłacam i biorę w markecie typu Media Markt.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Informacyjnie, system bootuje z karty, nie z urządzenia, więc faktycznie jak się jakieś cyrki z jartą dzieją może być różnie.

 

Ja karty brałem najczęściej z xkomu lub Komputronika, ale zdarzało mi się też robić zakupy na Allegro bądź Amazon.

Odpukać problemu jeszcze z nimi nie miałem 

Odnośnik do komentarza

Podmiana na oryginalna kartę dołączana do konsoli nic nie pomogła efekt artefaktów na akranie dalej występuje:(

Wygrzebałem gdzieś kartę 16GB SunDiska, pobrałem najnowsze oprogramowanie, wrzuciłem na kartę, odpaliłem konsole i efekt taki sam, artefakty:(

Także po kilku dniach używania konsoli, padła i jest niezdatna do używania:( Kupie jeszcze kabel mini HDMI i podepnę pod telewizor zobaczę jaki będzie obraz na TV.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...