Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, iluck85 napisał(a):

Ja do dzisiaj nie wiem po co ludzie instalują te inne softy. Ja to próbowałem kiedyś i olałem, bo dłużej czasu siedziałem na wgrywaniu, ustawianiu niż... na samym graniu. 

 

Wrzucasz instalke na karte, karte wkładasz do konsoli, klikasz zainstaluj i w pare minut juz wszystko jest gotowe. Gry to wiadomo, mozna sciagnac paczke z archive.org i tez chwila roboty.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.09.2024 o 23:03, bogram napisał(a):

Co to jest scraper okładek i skąd go wziąć?

Wiem odgrzewam, ale nie widziałem tego wcześniej (szpital ;/)

 

tu masz krok po kroku ;)

 

 

Używam od wyjscia na swiatło dzienne ale w innej troche wersji. Nie zmienia faktu, że jest to najlepsze narzędzie do okładek, wideo, pdf z gier.

Odnośnik do komentarza

Cześć

 

Mam problem z konsolą Anbernic RG35XX. Chodzi o gry z PSP. W każdej z gier, które testowałem (Vice City Stories, God of War, Metal Slug) po kilku minutach grania zaczyna się spadek płynności, artefakty dźwiękowe, po czym konsola sama wyłącza grę (exiting). Wiadomo dlaczego tak się dzieje i co zrobić w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza

Pograsz , ale musisz ciąć ustawienia/albo używać cheatów-wtyczek np. ma 60FPS. Ten SoC nadal nie jest do PSP idealny. Ktoś kto twierdzi że jest bo na YT pokazują to troszkę to naciągają *.

 

*

Spoiler

wiem bo miałem 3 sztuki i taki GOW ciął w dalszej rozgrywce a konsola była gorąca.

 

Edytowane przez Assassins_78
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Vita jest generalnie super do grania w gry z PSX/PSP/Vity. Retroarch też śmiga, ale nigdy nie chciało mi się ustawić porządnie np. emu GBA, żeby działał dobrze, przez co taka Castlevania działała w zaniżonych klatkach + był tragiczny dźwięk. Domyślam się, że to kwestia konfiguracji, ale Miyoo którego posiadam ma to w Onionie bez żadnego kombinowania (+ nie szkoda jakby się miał rozwalić w podróży xD).

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Shen napisał(a):

Do vity i psp to najlepiej kupić po prostu vite. Tylko nie wiem jak teraz z cenami. Przeróbka jest banalna a gry i dlc normalnie się ściaga z serwerów Sony :bella:

No właśnie ceny są spore i bierzesz używany sprzęt z baterią pod znakiem zapytania. 

 

Odnośnik do komentarza

W sumie jakoś bardzo mi nie zależy na emulacji PSP, byłem ciekaw dlaczego tak się dzieje, może coś nie tak  z konsola, skoro w testach na youtube pokazują, że niby działa dobrze.

W takim razie jeszcze dwie rzeczy:

1. Zdarza się opóźnienie dźwięku, przynajmniej na NES i SNES to zauważyłem. Da się coś na to poradzić?

2. Przy odpalaniu emulacji przez ten drugi emulator (druga opcja w menu) pojawiają się takie pasy po bokach:

https://ibb.co/VTqnD3L

a przy pierwszym emulatorze tego nie ma:

https://ibb.co/1MWFdG5

Ponoć przy tym drugim emulatorze nie występuje problem z opóźnieniem dźwięku, więc jeśli nie ma innej opcji, to zależałoby mi na tym, żeby grać na tym drugim. Zmienianie aspect ratio nic nie daje, bo pasy pozostają, zmienia się tylko to, co w środku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...