Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda życie... z chińskimi konsolami.  TSP jest spoko oczywiscie jak zawsze wymagane  CFW (tutaj Crossmix)  ekran  jest dobry dla GBA i PSP  z racji proporcji bo dla gier 4:3 będzie ledwie o 0,1 cala większy.

To samo jest z mniejszymi modelami  z ekranami 2,8 cala  jest RG28XX ale tez Miyoo A30 za 120zł czy teraz "rokujący"  Xu mini M.  

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@Shen, zamawiałeś już? Bo mi dziś w Ali oferta wpadła, plus kupon i co tam jeszcze i jakoś uległem...

 

image.png.f7bf7f4227ef057a1508bb9d3f2097fd.png

 

 

Ostatnio trochę więcej czasu spędzam ze zwykłym RG35XX i uważam, że to naprawdę super sprzęt do nadrabiania niektórych zaległości. Mega wygodny, intuicyjny i wydajny. Chętnie tym samym pobawię się i drugim modelem z klapką. Analog mi zbędny, tylko by przeszkadzał w niektórych przypadkach może nawet. A tak jest fajny, poręczny sprzęcik.

 

Na SP przygotuję ten MuOS i będzie jako dodatek/alternatywa do zabawy. Razem z Nano to już trzeci elektrośmieć, ale każdy będzie w użytku, na inny zestaw gier lub sytuację.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Suavek napisał(a):

@Shen, zamawiałeś już? Bo mi dziś w Ali oferta wpadła, plus kupon i co tam jeszcze i jakoś uległem...

 

image.png.f7bf7f4227ef057a1508bb9d3f2097fd.png

 

 

Ostatnio trochę więcej czasu spędzam ze zwykłym RG35XX i uważam, że to naprawdę super sprzęt do nadrabiania niektórych zaległości. Mega wygodny, intuicyjny i wydajny. Chętnie tym samym pobawię się i drugim modelem z klapką. Analog mi zbędny, tylko by przeszkadzał w niektórych przypadkach może nawet. A tak jest fajny, poręczny sprzęcik.

 

Na SP przygotuję ten MuOS i będzie jako dodatek/alternatywa do zabawy. Razem z Nano to już trzeci elektrośmieć, ale każdy będzie w użytku, na inny zestaw gier lub sytuację.

Dej linka to zamowie tez, bo odkladam to juz od tygodni.

Znowu sie trzeba bedzie bawic ze zmiana softu i wgrywaniem gier:pepegasm:

Odnośnik do komentarza

Ja te systemy traktuję dość minimalistycznie. Gry tylko wybrane, nie bawię się w dodawanie coverów, grafik itp. Wystarczy mi lista systemów, w środku alfabetyczna lista gier i git. Mniej zabawy z setupem. Liczę, że ten MuOS też sprawnie pójdzie, ale z tym się zapoznam później.

 

Obecnie gram w pierwszego Shin Megami Tensei z PS1 na RG35XX i przyznam, że gdyby nie ta konsola, to w życiu bym tej gry nie ruszył. Wszystko działa fajnie, wygodnie, odpala się błyskawicznie, a wszelkie (liczne) archaizmy samej gry sobie łagodzę Save/Load State, albo Fast Forward. Kolejne takie gry w planach, których nie ruszyłbym w tych czasach na żadnej innej konsoli, ani nawet PC czy Decku. Bo jednak gabaryt sprzętu i niemal natychmiastowa opcja uśpienia/wybudzenia odgrywa tu ogromne znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Ja glownie gry z gb i gba ogrywam, sprzecik idealny jak jade na siłownie busem, w planach pare wiekszych tytulow z szaraka, ale ciagle cos na obecna generacje wychodzi :wujaszek:

Ta nowa wersja konsoli z analogiem też kusi, gdyby tam dreamcast i n64 chodzily dobrze, to moze bym sie skusil.

Biała sam seks:obama:

 

Odnośnik do komentarza

Klasyczny 35XX z Garlic znakomicie działa do PS1 włącznie i kompletnie mi wersja SP nie jest potrzebna do niczego. Chyba tylko by poświęcić kolejne kilka godzin na konfigurację karty pamięci i wrzucenie gier, a potem na półkę gdzie zdegeneruje się bateria.

Stąd takie posty z rabatami uważam za szkodliwe i nie wiem komu to ma służyć.

 

Ale kusi ;)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, friedrich napisał(a):

Klasyczny 35XX z Garlic znakomicie działa do PS1 włącznie i kompletnie mi wersja SP nie jest potrzebna do niczego. Chyba tylko by poświęcić kolejne kilka godzin na konfigurację karty pamięci i wrzucenie gier, a potem na półkę gdzie zdegeneruje się bateria.

Stąd takie posty z rabatami uważam za szkodliwe i nie wiem komu to ma służyć.

 

Ale kusi ;)

Ja nie wykluczam, że stary pójdzie do żyda i zostawie tylko sp. Lubie te "mydelniczki" jak gba sp czy nintendo ds.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, iluck85 napisał(a):

A jednak czarnego wziąłem. Ale widzę że wysyłka za 9 dni nastąpi. Tak jest napisane w zakładce „do wysłania” 

Spoko, nie pali się.

Też tak miałem wpisane, ale już wysłali.

 

MuOS wystarczy wypalić na kartę i wrzucić romy/biosy, a reszta to konfiguracja w systemie, czy coś tam kombinować trzeba będzie jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...