Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Widzę w kilku recenzjach nawet wymieniono fakt, że brakuje Ubisoftowej formuły w grze Ubisoftu:facepalm:, no cóż historia zatacza koło, trochę dziwi jednak fakt niedoróbek technicznych, bo gra była ze 2 miechy w statusie gold, no cóż, może będzie day1 patch, miałeś dużo problemów @Patricko w wersji PS5?

Na przestrzeni tych 50 godzin miałem 2 crashe i jest chyba jedno trofeum zbugowane, ale devy już niby o tym wiedza i będzie ogarnięte. Pisałem wcześniej jeszcze o tym mleku w HDR, trochę mnie miejscami denerwowało, ale to głównie w jakiś ciemnych miejscówkach, w dzień jest spoko.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pupcio napisał(a):

łysol dość negatywne nastawienie 

Te porównania do Starfielda :vegeta_smile2:

 

Ale generalnie w podsumowaniu określił, że spoko, ale niedopracowana, jak wszystko :/. Nie ograł całej jeszcze, na CDA recenzował ktoś inny i dali 7+, PPE 8, GOL 8. No taki poziom Ubi, dla mnie styknie, żeby odpalić, czekałem długo na open world w tym świecie.  

 

image.png.446dab41decdcdfc13f0c4af255b1b02.png

 

 

btw gra dzieje się pomiędzy 5 a 6 odcinkiem sagi. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Pupcio napisał(a):

łysol dość negatywne nastawienie 

 

Dobre jest to info że na wczoraj wieczór tylko 21% graczy co miało wcześniejszy dostęp ma trofeum za opuszczenie pierwszej planety i otrzymanie dostępu do otwartego świata. Ciekawe ile z tych 79% wstawiło dziś recenzje xd

Odnośnik do komentarza

No ja po obejrzeniu kilku opinii jutubersów napewno na "dzień dobry" nie wezmę, jeśli wogóle kupię. Zepsuty element gry, który lubię najbardziej? Meh.. ogra się w Plusie za rok albo dwa. I tak mam w co grać: SR, Grounded, BG3, RDR2, nie będę sobie kolejnego kolosa dokładał. Jak połatają to kiedyś przyjdzie czas na Star Whores Outlaws.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Pupcio napisał(a):

łysol dość negatywne nastawienie 

UV ostatni porządny zagrajmer-recenzent. No chyba wyszło co najwyżej poprawnie, szkoda, szczególnie te skradankowe elementy. W sumie myślałem o wykupieniu Ubisoft+ na miesiąc ale nie wiem czy nie poczekam na Asasyna z tym aby ograć wszystko w jednym rzucie. :reggie:

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Faka napisał(a):

Czemu na XSX słabo z oceną? W sumie i tak wziąłem wersję PS5. Pewnie będzie casus Days Gone i Mad Max, że ludzie na grach się nie poznali. 

MM to faktycznie była super gierka.

Days gone to dla mnie jeden z najlepszych exow Sony, ale dopiero po wyjściu ps4 pro z masą patchów poprawiających tę grę (na premierę to była kupa).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...