Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Beelzeboss napisał(a):

branża sie nie poznała :mocking:

mad max to najgorszy ubisofciak w jaki grałem.

 

 

:sapek:

Lepiej się bawiłem niż przy 90% Assasynów. Mi się tylko BlackFlag podobał przez klimat piratów. Reszta meh, a te klimaty Egiptu, to jebnąłem pawia po 10h i nie wróciłem i nie wrócę. 

Najlepiej mi się grało w Division, POP spoko. 

Czekam na forum, ale czuję że na gwiazdkę wezmę za 139zł max 159zł 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Co ci recenzenci pierdolą. Gra rewelacja.

No, aczkolwiek dali 77/100, to nie aż tak znowu mniej niż GOTY roku małpa. 

42 minuty temu, krzysiek923 napisał(a):

 

fajna recka, wystarczy żeby nie marnować czasu na tę grę

Czemu wrzucasz filmy z małymi dziećmi? 

 

 

 

---

 

Ja po 4h jestem zadowolony, fajnie, że to nie SW z mieczami od EA, że nie na serio, że nie ma znaczników, ciekawie zapowiada się główny wątek i klimacik SW jest. Nie gramy typowym bohaterem Jedi itp. Ubi nie zalewa nasz aż tak gównem, Tomb Raider/trochę MGS V (tak, to nie błąd) in space jednak. 

 

Btw jest recka Archona, jak ktoś się zastanawia, warto posłuchać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Faka napisał(a):

Oglądać kiszczaka XD typ który pierdoli i prawie większość gier opierdala, żaden z niego wyznacznik recenzenta tylko debil, widownię też ma niezłą. 

Sry, ale jakoś gry te 10-20 lat temu potrafiły być dopracowane. Nawet pierwszy Uncharted miał lepsze animacje niż ta gra. Kiedyś wydawałeś hajs i wiedziałeś, że nie potrzebujesz jakiś patchy, gra działała day one.

Teraz płacisz 300 zł za grę lub więcej i dostajesz coś tak technologicznie zjebanego. Naprawdę ten chłop ma ich głaskać po głowie? Wolę 100 razy takich gości, którzy mimo dostania klucza od producenta gry nadal potrafi ją jebać niż czytać recenzje na golu czy ppe dające grze noty 8 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

A później płacz, że gry wychodzą w coraz gorszej "formie" na premierę skoro i tak ludzie to kupują...

  • Plusik 6
  • This 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Starh napisał(a):

Sry, ale jakoś gry te 10-20 lat temu potrafiły być dopracowane. Nawet pierwszy Uncharted miał lepsze animacje niż ta gra. Kiedyś wydawałeś hajs i wiedziałeś, że nie potrzebujesz jakiś patchy, gra działała day one.

Teraz płacisz 300 zł za grę lub więcej i dostajesz coś tak technologicznie zjebanego. Naprawdę ten chłop ma ich głaskać po głowie? Wolę 100 razy takich gości, którzy mimo dostania klucza od producenta gry nadal potrafi ją jebać niż czytać recenzje na golu czy ppe dające grze noty 8 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

A później płacz, że gry wychodzą w coraz gorszej "formie" na premierę skoro i tak ludzie to kupują...


Nie o to chodzi, typ po prostu potrafi obrzydzić grę i zniechęcić Cię do wszystkich gier, które chcesz pograć, niszczy Ci hobby gierkowe, byś przez pajaca przestał grać w gry. Jak taki zajebisty jest, to niech sam zrobi grę bez skazy, bez błędów. On nie potrafi się cieszyć grami, to jest mega frustrat. On by ci nawet zrecenzował ulubioną kanapkę, że jest chujowa. Gościu ma chujowe podejście do życia. 
 

Jak ktoś tak bardzo chce mieć obrzydzone życie to gwarantuje, że ten typ jest idealny do tego, że skończysz z hobby. 
 

Już nawet Angry Joe robi to lepiej, bo wie i widzi plusy, minusy. U Kiszczaka to masz wszystko chujowe wg niego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Patrz Donek zabraniają nam się dobrze bawić, ja już zdrowe snaczki zakupione, siłka zaliczona i siadam do Ubigoty. :drinks:

Ja na razie czekam na bugi i niedorobione mechaniki. Sprawdziłem grafikę w performance, żeby sobie udowodnić, że gra jest brzydka. Specjalnie też zmniejszyłem kontrast i kolory w Oledzie. Jak jeszcze spełnią się dwa pierwsze punkty, które wymieniłem to zacznę się może dobrze bawić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...