Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Ja na razie czekam na bugi i niedorobione mechaniki. Sprawdziłem grafikę w performance, żeby sobie udowodnić, że gra jest brzydka. Specjalnie też zmniejszyłem kontrast i kolory w Oledzie. Jak jeszcze spełnią się dwa pierwsze punkty, które wymieniłem to zacznę się może dobrze bawić.

hehehe mechanik to raczej nie naprawią, są takie jakie są :) Na PC śmiga jak żyleta 144 klateczki :). 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Plackus napisał(a):

No i się obrazili... Przecież cieszcie się grą i  grajcie!  ale dajcie mi mieć swoją opinię. Dla mnie jest średnio. 

I skradanie faktycznie lekka kupa.

Takie Ubi bez znaczników z troszkę lepsza fabułą

Nie no tak juz serio. Oceni się po ukończeniu. Gra mi siadła. Zobaczymy czy wytrwam. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faka napisał(a):

Nie o to chodzi, typ po prostu potrafi obrzydzić grę i zniechęcić Cię do wszystkich gier, które chcesz pograć, niszczy Ci hobby gierkowe, byś przez pajaca przestał grać w gry.

Wydaje mi się, że to by zadziałało w momencie gdy rzeczywiście się z nim zgadzasz bo dlaczego typ z internetu miałby zniszczyć ci hobby samym gadaniem? :dunno:

SW Outlaws? No niby fajnie, bardzo lubię Star Warsy ale nie czuje tej gierki totalnie, nie ma w niej nic co by mnie przyciągnęło i wydaje się bardzo nudna. Fallen Order/Survivor czy Battlefront od DICE robiły ŁAŁ a to jest takie małe meh...

Odnośnik do komentarza

 

Pooglądałem sobie trochę i niby wszystko spoko ale jak większość misji tak ma wyglądać to raczej może być nużące , no zależy jeszcze co tam innego będzie do roboty. 

Jak jakoś fajnie się zmiksuje z innymi aktywnościami to spoko. Ja tam dalej jestem zainteresowany bo SW i widzę klimacik jest bdb ale czekam na dobrą promkę, mam nadzieje że szybko. 

Odnośnik do komentarza

Lubię włożyć kij w mrowisko( tzn Kiszaka )
Współczuję jak ktoś piszę że mu grę obrzydził.
Ja jednak jak chcę to grę kupuję i sam wyrabiam sobię opinie i co to ma do rzeczy co o niej powiedziały jutubery.
Przecież ten wąsacz jest anty fabułka a ja uwielbiam w samograje.
Tak samo jrpg.
I co to ma do rzeczy? Ano nic.
Tak jak ktoś tu wcześniej napisał fajnie że (pipi)ie niechlujstwo i nieróbstwo nawet jak dostał kod na gierkę.
A nie pierdzieli farmazony że gra ma parę problemów ale to drobne rzeczy bo przecież był w Disneylandzie xd.
Złota raciczka i kupujcie najlepiej z 3 dniowym wcześniejszym dostępem xd

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

Odnośnik do komentarza

Jak na razie strzelanie > skradanie i fajna mechaniczka z RDR nieźle zaimplementowana.

 

No ale, żeby wygrać trzeba obie rzeczy, niestety są też misje ze skradaniem mandatory, ale do tej pory miałem tylko raz w prologu, może potem nie będzie. 

 

Aha gram już z 6 godzin i zero błędów, może szczęście, może dobry pecet, a może jestem ślepy, ale technicznie jest w porządku, zresztą @Patricko podobnie pisał o wersji PS5. To nie AC Unity :). 

 

Planety na razie dosyć puste, ale zajebiście mi się podoba ten wiaterek rodem z Wiedźmina, lubię takie detale. Motorek też spoko, takie Days Gone się przypomina :)

 

Dobra to wracam do gierki :). 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Schranz1985 napisał(a):

Lubię włożyć kij w mrowisko( tzn Kiszaka )
Współczuję jak ktoś piszę że mu grę obrzydził.
Ja jednak jak chcę to grę kupuję i sam wyrabiam sobię opinie i co to ma do rzeczy co o niej powiedziały jutubery.
Przecież ten wąsacz jest anty fabułka a ja uwielbiam w samograje.
Tak samo jrpg.
I co to ma do rzeczy? Ano nic.
Tak jak ktoś tu wcześniej napisał fajnie że (pipi)ie niechlujstwo i nieróbstwo nawet jak dostał kod na gierkę.
A nie pierdzieli farmazony że gra ma parę problemów ale to drobne rzeczy bo przecież był w Disneylandzie xd.
Złota raciczka i kupujcie najlepiej z 3 dniowym wcześniejszym dostępem xd

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać
 

Kiszczak da się przekupić  jak mu ubi dostarczy bezdomnego do pobicia

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Josh napisał(a):

Mocarne 77% na Meta. I tak za wysoko jak na kolejne Uncharted Creed, tylko dla niepoznaki wpierdolone w inną skórkę, ale najważniejsze że ludzie się dobrze bawią wykonując przez 30 godzin te same questy i odkrywając kolejne wieże. 


Widać, mało wiesz o tej gierce, bo wież to tu nie ma. Archon dobrze podsumował grę. 

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś się zastanawiał, jak wygląda w grze, to wygląda oczywiście tak gdzieś pośrodku, czyli normalnie, no ale lekkie obrzydzenie jest faktem, ale nie w stosunku do pierwszego trailera, tylko aktorki :):). 

 

 

Outlaws-20240827_12h04m45s-3440x1440.thumb.jpg.d3f3e3500bcbf60d531667f523d8c071.jpgOutlaws-20240827_12h14m47s-3440x1440.thumb.jpg.22be598f39b73fd646fa089eb49fb9a1.jpgOutlaws-20240827_12h18m58s-3440x1440.thumb.jpg.311e569c3a47eff615616b218a8ef14a.jpg

 

 

Gra jest dobra, aż się marzy KOTOR w podobnym otwartym stylu, którego niestety nie dostaniemy. Niemniej jedna z lepszych SW i zupełnie inna od tej od EA. 

 

Swoją drogą fajna dupa :D 

 

image.thumb.png.06a9e116a56104f8dd5d1da009c7181e.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Krzysztof93 napisał(a):

ta aktorka to powinna dostać lepę na ryj za bycie ładną w 2024 :/

Trochę rozumiem zmianę fryzury na Hansolową pod grę, twarz nie jest imo aż tak zmieniona, jak twierdzą prawicowcy i srają wszędzie w necie photoshopem bo to też odklejka, ale po chuj zmieniali ten nos xDD, no debile.

 

Sami się narażają na krytykę.  

 

Poza tym moje wrażenie jest, że przed samą premierą ryjca i tak lekko usprawnili, bo był brzydszy. 

Odnośnik do komentarza

Gra na pewno nie zasługuje na hejt, który się w internecie wylewa po recenzjach. Trochę to w sumie śmieszne, bo wychodzi na to, że recenzenci są oki gdy potwierdzają coś co pasuje do ludzi światopoglądu. Po prostu chcieli jechać z gra, że średnia i recenzje ludzi utwierdziły w tym przekonaniu.

 

Oczywiście to zawsze będzie ocena subiektywa, oprócz technikaliów.

Odnośnik do komentarza

Powinni zrobić opcję za mikropłatności pt. operacje plastyczne, wszak nie ma ludzi brzydkich, tylko biedni xD. :kaz: Jokes asides, Ubisoft zyskałby wiele robiąc po prostu 1:1 :sonkassie:.

5 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Gra na pewno nie zasługuje na hejt, który się w internecie wylewa po recenzjach. Trochę to w sumie śmieszne, bo wychodzi na to, że recenzenci są oki gdy potwierdzają coś co pasuje do ludzi światopoglądu. Po prostu chcieli jechać z gra, że średnia i recenzje ludzi utwierdziły w tym przekonaniu.

 

Oczywiście to zawsze będzie ocena subiektywa, oprócz technikaliów.

Gdzie już jesteś? 

 

Mi już pokazuje 19% main story, lecę ciągle misje główne, tzn. chyba, bo w sumie dosyć to organiczne. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Starh napisał(a):

Sry, ale jakoś gry te 10-20 lat temu potrafiły być dopracowane. Nawet pierwszy Uncharted miał lepsze animacje niż ta gra. Kiedyś wydawałeś hajs i wiedziałeś, że nie potrzebujesz jakiś patchy, gra działała day one.

Teraz płacisz 300 zł za grę lub więcej i dostajesz coś tak technologicznie zjebanego. Naprawdę ten chłop ma ich głaskać po głowie? Wolę 100 razy takich gości, którzy mimo dostania klucza od producenta gry nadal potrafi ją jebać niż czytać recenzje na golu czy ppe dające grze noty 8 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

A później płacz, że gry wychodzą w coraz gorszej "formie" na premierę skoro i tak ludzie to kupują...

A wiesz, że tutaj się zatrzymam i spytam, bo trochę filozoficznie podeszłeś do tematu jednej gry. 

 

Od kiedy grasz w gry i czy grałeś ostatnie 10 lat w gry Ubi, czy opierasz się na zdaniu Youtubera, który 15 minut pogadał o grze i jej nawet nie skończył? Bo ostatnia niedorobiona technicznie gra Ubisoftu na premierę (mówie tutaj o bugach, crashach, zepsutych questach, nie o słabym AI, czy animacji) to była AC: Unity w roku 2014, potem tej firmie na ogół zarzucało się odtwórczość i dziwne rozwiązania, ale było też kilka perełek w gamie Ubisoftu, więc po prostu mijasz się z prawdą, w szczególności jeżeli chodzi o SW Outlaws, bo gra technicznie jest ok i potwierdzi Ci to kilka osób. 

 

Imo, dużo bardziej niedorobiony technicznie był ostatni Spiderman, Starfield, Cyberpunk, boski Wiedźmin 3 czy Wukong, we wszystkie gram/grałem w okolicach premier :). 

 

Co do konsol to się nie wypowiem, bo wiemy w jakim stanie jest obecna generacja i jak rynek poszedł w stronę pecetów, a inna sprawa, że jak Youtuber ameba nie potrafi dostosować grafiki i narzeka, że mu się gra zacina to xD. 

 

Osoby pokroju Kiszak i tego dziecka, co ktośtam wrzucił to nie są raczej recenzenci, tylko patostreamerzy, a to jest jednak różnica. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

A wiesz, że tutaj się zatrzymam i spytam, bo trochę filozoficznie podeszłeś do tematu jednej gry. 

 

Od kiedy grasz w gry i czy grałeś ostatnie 10 lat w gry Ubi, czy opierasz się na zdaniu Youtubera, który 15 minut pogadał o grze i jej nawet nie skończył? Bo ostatnia niedorobiona technicznie gra Ubisoftu na premierę (mówie tutaj o bugach, crashach, zepsutych questach, nie o słabym AI, czy animacji) to była AC: Unity w roku 2014, potem tej firmie na ogół zarzucało się odtwórczość i dziwne rozwiązania, ale było też kilka perełek w gamie Ubisoftu, więc po prostu mijasz się z prawdą, w szczególności jeżeli chodzi o SW Outlaws, bo gra technicznie jest ok i potwierdzi Ci to kilka osób. 

 

Imo, dużo bardziej niedorobiony technicznie był ostatni Spiderman, Starfield, Cyberpunk, boski Wiedźmin 3 czy Wukong, we wszystkie gram/grałem w okolicach premier :). 

 

Co do konsol to się nie wypowiem, bo wiemy w jakim stanie jest obecna generacja i jak rynek poszedł w stronę pecetów, a inna sprawa, że jak Youtuber ameba nie potrafi dostosować grafiki i narzeka, że mu się gra zacina to xD. 

 

Osoby pokroju Kiszak i tego dziecka, co ktośtam wrzucił to nie są raczej recenzenci, tylko patostreamerzy, a to jest jednak różnica. 

Mam 7h. Robię teraz misje z ulepszaniem ścigacza.

 

Co do technikaliow, to taki Wukong wygląda I działa jak kupa przy outlaws. Jeśli chodzi o konsole.

Odnośnik do komentarza

Ta recka archona to śmiech na sali, gruby mówi że gra jest połączeniem trzech gier - Metal Gear Solid 5, Tomb Raidera i GTA2 xd A Assassins Creed to mu nie przypomina? Bo potem wymienia wszystkie cechy Outlaws, które dziwnym trafem można znaleźć też w serii AC czy The Division. No ale tych gier juz nie przypomina, a bo już dawno nie grał w gry Ubisoftu. 

 

To tak jakby ktoś zrobił recenzje Alien: Romulus nie oglądając poprzednich filmów z serii i powiedział że ten film to mu przypomina połączenie Lessie Wróć (bo jest zwierze), Teksańskiej Masakry (bo zabijają) i Przybyszów z Matplanety (bo jest statek kosmiczny), ale już Ósmego Pasażera Nostromo nie wymienia w podobnych filmach, bo kurwa nie widział. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem dwie godzinki, walka i skradanie strasznie łatwe póki co. Gram na hardzie. 

Jedyne co denerwuje to ten wielki czerwony hitmarker przy trafianiu przeciwników, czekam na moda, który to usunie bo w opcjach HUDa tej opcji nie widzę. 

 

na PC przy i7 13gen + 3080 RTX w 4k z DLSS na wydajność mam 60-80 fps.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...