Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Josh napisał(a):

Mocarne 77% na Meta. I tak za wysoko jak na kolejne Uncharted Creed, tylko dla niepoznaki wpierdolone w inną skórkę, ale najważniejsze że ludzie się dobrze bawią wykonując przez 30 godzin te same questy i odkrywając kolejne wieże. 

No dziwne, bo w tej grze tych elementów w zasadzie nie ma na pierwszym planie w ogóle i tempo gry jest zupełnie inne od Asasynowego :). Od 9h gram w to jak w Uncharted, czy inny Tomb Raider i nie zrobilem jeszcze ani jednego sidequesta. Niesamowita sprawa :reggie:.

 

Skradałem się, włamywałem do bazy, kradłem statek, mnóstwo spoko custscenek, wszystko nawet śmieszne, teraz walczyłem ze statkami jak w jakimś Freelancerze, trochę na motorku, gdzieś w kantynie karcianka.

 

No Ubiszrot jak chooj, zaraz pewnie poszukam jakiegoś gwoździa, żeby ocenić na 0/10 i wkleić mordę ciotki Chewbacci. Pozdro. 

40 minut temu, Observer napisał(a):

Ta recka archona to śmiech na sali, gruby mówi że gra jest połączeniem trzech gier - Metal Gear Solid 5, Tomb Raidera i GTA2 xd A Assassins Creed to mu nie przypomina? Bo potem wymienia wszystkie cechy Outlaws, które dziwnym trafem można znaleźć też w serii AC czy The Division. No ale tych gier juz nie przypomina, a bo już dawno nie grał w gry Ubisoftu. 

 

To tak jakby ktoś zrobił recenzje Alien: Romulus nie oglądając poprzednich filmów z serii i powiedział że ten film to mu przypomina połączenie Lessie Wróć (bo jest zwierze), Teksańskiej Masakry (bo zabijają) i Przybyszów z Matplanety (bo jest statek kosmiczny), ale już Ósmego Pasażera Nostromo nie wymienia w podobnych filmach, bo kurwa nie widział. 

No nie grał, to fakt, nie przepada za Ubisoftem, grał w Prince'a nowego i w Black Flag dawno temu i co nie może porównać do innych gier, które mu podeszly lata temu?

 

Myślę, że trochę sterujesz, bo Ci nie pasuje do narracji o woke, a My tutaj w gierkę gramy sobie jak dzieci :). Pozdro.

 

 

 

Strasznie fajna ta maskotka :D 

 

image.thumb.png.969567cff27be617ea1a154e50d0aeeb.png

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Miałem pod koniec dzisiejszego runa jedną wkurzająca misje, w której jednak zauważyłem, że przenoszenie ciał byłoby mega pomocne, ale kto inny powie, że to zabieg immersyjny, bo gramy kobietą i przecież nie podnioslaby tych trooperów w zbrojach:leo:.

 

Jednak jako całość misja była ciekawa, reżyseria i dialogi robiły, aczkolwiek no te alarmy wkurzają, bo nie ma aż takich możliwości jak w MGS, czy nawet AC w tym skradaniu, widać chcieli to uprościć mocno w mechanikach i wyszło trochę dziwnie w tym elemencie. 

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to że ludzie płacą za wcześniejszy dostęp do takiej niedorobionej gierki xD.
No bo przecież jak zagra za miesiąc czy 2 jak już popaczuja i kupi taniej to UJ z takim graniem xD
All in, i ten fejm na forumkach ja gram już dziś, ebac biedę.
Świat oszalał.

Patostrimer prawdę ci powie, recenzenci to się sprzedali pewnie z 10 lat temu .
Teraz słucham recenzji nrgeja, i mam wrażenie że jednak był w tym Disneylandzie.





Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać





  • Haha 2
  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Schranz1985 napisał(a):

Najlepsze jest to że ludzie płacą za wcześniejszy dostęp do takiej niedorobionej gierki xD.
No bo przecież jak zagra za miesiąc czy 2 jak już popaczuja i kupi taniej to UJ z takim graniem xD
All in, i ten fejm na forumkach ja gram już dziś, ebac biedę.
Świat oszalał.

 

 

 

 


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać



 

 

 

 

Ty, a może sterowników nie wgrał, ten etap mam już za sobą (oczywiście wszystko cacy) i nawet na ekranie telefonu widzę co on tam ma, co za gość. 

2 minuty temu, GearsUp napisał(a):

image.jpeg.a97e8819f51dfeaadad7e2839259dcc6.jpeg

Może to Series S xD 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Schranz1985 napisał(a):

W Spidermanie też ludzie pisali, ty ale ja nie mam takich gliczy xD.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać
 

Yhym. 

 

Disneyland, glitche na Yt, gry za pieniądze, dziwny jest ten świat xD. 

 

Jeżeli typ gra na PC I ustawieniami specjalnie wywołuje te glitche pod komentarze, a na PC można to zrobić łatwo (chociażby wlaczajac DLSS czy FSR ultraperf w bardzo niskiej rozdziałce), to jest prawdziwym patostreamerem...:). 

Odnośnik do komentarza

Kozacki temat jak na razie. Z jednej strony wczuci anty-systemowcy w postaci @Josh i @Observer, którzy srają się o te gierki Ubi jakby Francuzi co najmniej kazali im farbować włosy na różowo, jednocześnie samemu waląc konia do rzeczy tworzonych pod kuratelą Sweet Baby. Z drugiej strony oświeceni kiszakowcy w typie @Starh traktujący jako pewnik opinię huopa, który jeszcze do niedawna chlał do odcinki na streamach i skończył z wyrokiem za bicie randomowych ludzi na ulicy. Z trzeciej strony niezawodny @Schranz1985

Edytowane przez shoegaze
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

@KrYcHu_89 No ja przez Ciebie i @Patricko właśnie zamówiłem - będzie grane w weekend, bo jak patrzę na te screenshoty to chcę tam być.
Wiem, że koniec końców dam pewnie z 7/10, ale to nadal DOBRA GRA, według dziesięciostopniowej skali, a sam chcę się przekonać, jak bardzo klimacik jest w stanie zamaskować różne niedoróbki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał(a):

No ja przez Ciebie i @Patricko właśnie zamówiłem - będzie grane w weekend, bo jak patrzę na te screenshoty to chcę tam być.
Wiem, że koniec końców dam pewnie z 7/10, ale to nadal DOBRA GRA, według dziesięciostopniowej skali, a sam chcę się przekonać, jak bardzo klimacik jest w stanie zamaskować różne niedoróbki.

7/10 to najlepsze gierki, a dzisiejszy poranek to była moja topka roku, wieczorem chyba strzelę starą trylogię na DVD  :).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, shoegaze napisał(a):

Kozacki temat jak na razie. Z jednej strony wczuci anty-systemowcy w postaci @Josh i @Observer, którzy srają się o te gierki Ubi jakby Francuzi co najmniej kazali im farbować włosy na różowo, jednocześnie samemu waląc konia do rzeczy tworzonych pod kuratelą Sweet Baby. Z drugiej strony oświeceni kiszakowcy w typie @Starh traktujący jako pewnik opinię huopa, który jeszcze do niedawna chlał do odcinki na streamach i skończył z wyrokiem za bicie randomowych ludzi na ulicy. Z trzeciej strony niezawodny @Schranz1985

Nie wiem o czym Ty pierdolisz, ale nawet trochę śmiechłem. W sumie jesteśmy jak Avengersi tego forumka, ale może chociaż jak Atomówki :)

 

Nie no, ja już skończyłem i sobie idę. Miłego grania wszystkim :trophy_gold:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...