Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, shoegaze napisał(a):

Kozacki temat jak na razie. Z jednej strony wczuci anty-systemowcy w postaci @Josh i @Observer, którzy srają się o te gierki Ubi jakby Francuzi co najmniej kazali im farbować włosy na różowo, jednocześnie samemu waląc konia do rzeczy tworzonych pod kuratelą Sweet Baby.  

 

Ja mam w tym temacie dosłownie 2 (słownie: dwa) komenty i w żadnym tej gry nie skrytykowałem. Co więcej, nawet ją chętnie ogram jak wpadnie do jakiegoś abonamentu. Możesz mi wskazać w którym z tych dwóch wpisów ja się "wczuty" "sram" do tej gierki przy jednoczesnym "waleniu konia do rzeczy tworzonych pod kuratelą Sweet Baby"? Chętnie ten wpis zobaczę. 

 

 

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Gra zaczyna się dość niemrawo, ale z biegiem wydarzeń daje całkiem sporo frajdy. Jeśli już ktoś na premierę tak bardzo chce sprawdzić tytuł, to najlepiej w abonamencie. Skusiła mnie ta opcja, bo zamierzałem właśnie nadrobić np. ostatniego Assasyna, czy South Parki, a przy okazji przekonać się oczy, czym jest ta gra. 

Odnośnik do komentarza

Należy pochwalić Ubisoft za grę na premierę z 3 trybami na konsolach, czego konkurencja nie robi nawet przy exach, do tego wrzucili Ray Tracing i podobno to tym razem działa (Jedi Survivor strasznie cierpiał kilka miesięcy). 

 

No trochę olali Series S, ale bądźmy poważni. 

 

Dali nawet tryb 21:9 i 16:9 na konsole do wyboru, liderzy rynku :kaz:.

 

 

----

Tylko te ceny na premierę, no ale była Olimpiada i trzeba wyczyścić Sekwanę xD.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

W końcu dotarłem na pierwszą planetę, miałem pierwszą przejażdżkę na Ścigaczu. Zdziwiłem się, że przy takich widokach i zabójczej prędkości mój leciwy komputer daje radę :obama:

A tak poza tym, najlepszy tryb obrazu to 21:9, rozszerzony ekran sprawia wrażenie, jakbym oglądał film w tv z wyciętym obrazem po bokach.

Edytowane przez Domino56
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co u kolego znaczy "leciwy" bo na nieleciwym, na powierzchni planety, przy śmiganiu skuterkiem, gra gubi klatki wyraźnie. Poza tym, faktycznie zaczyna się nudnawo ale potem lepiej. No i jedna rzecz która im się całkiem udała to strzelanie. Czuć power giwery i nie trzeba lutować sto nabojów by ktoś padł. To na ewidentny plus. 
Jednak jak to mawiają, pierwsze wrażenie najważniejsze więc jakby ktoś się wahał to w moim odczuciu nie jest to tytuł za który warto wywalić prawie trzy stówki na premierę. 
Czytałem o lekkich porównaniach do Uncharted i można przyjąć z pewną dozą rozsądku pewne podobieństwa w konstrukcji gameplayu. Strzelanie, bieganie, chowanie, strzelanie i zbieranie etc. No i przeciwników dostatek. 

Edytowane przez addhoc
Odnośnik do komentarza

Znów te gadki że ktoś komuś zabrania się dobrze bawić xd 

Nie róbcie jaj że ludzie którzy grają w gierki od kilku dekad nie mogą sobie wyrobić jakiegoś poglądu zanim nie zagrają ;) ja obejrzałem z dwie recenzje z fragmentami gameplayów i absolutnie nie zauważyłem tam nawet jednego elementu którego nie byłoby gdzie indziej. I nawet są to elementy często gorzej wykonane niż w starszych gierkach. Wystarczy zobaczyć u UVa jak zaznacza regres w zachowaniu przeciwników względem ostatnich Assasynów. 

 

Nie mam zamiaru yebac Outlawsów teraz bo sam zagram kiedyś, jak potanieje bo 350zl to takie xd

Ale nie cudujcie że to trzeba odjebac 30 h w gierce żeby jakąś opinię sobie wyrobić 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, serio? Wyjdzie hujowo, bo póki co nie grałem, ale do huja, będziecie bronić gry z tak miałkim gameplayem? Jak to jest spoko i dużo ludzi to kupi to Ubi nigdy się nie nauczy co to gameplay. Przecież to jest kolejne zapierdalania od "misji" do "misji" z debilnymi przeciwnikami, takim se strzelaniem i najgorszym z możliwych skradaniem, zapierdalaj na kucach za skrzynkami i ogłuszaj kolejnych idiotow, gdzie ziomek stojący obok nie wie co się dzieje. Serio wam się takie rzeczy nie nudzą juz?

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jimmy napisał(a):

A Tobie nie nudzi się pierdolenie o tym mitycznym gameplayu po całym forum?

 

No nie wiem, a może Ty w końcu się wypowiesz, czym dla Ciebie jest dobry gameplay, który nie nudzi w pizdu po pierwszych godzinach jak w ostatnich grach Ubi? Bo klikanie klaunów widzę masz opanowane, ale żeby napisać czemu się nie zgadzasz/wyrazić własne zdanie to coś ciężko.

Odnośnik do komentarza

Raczej szkoda czasu na odnoszenie się do takiego pierd#lenia dla samego pierd#lenia i właśnie po to powstały klauny.
Napisz może w co tak zajebistego gameplayowo (i super zróżnicowanego pod tym względem) ostatnio ogrywałeś - daj z 10 pozycji (albo chociaż 5), żebym jakiś pattern widział i miał się do czego odnieść, bo póki co ta Twoja "gameplayowa krucjata" przy każdym tytule, który nie spełnia Twoich wyimaginowanych norm super gameplayu nic mi nie mówi, oprócz tego, że nie potrafisz znieść, kiedy inni dobrze bawią się przy gierkach, których Ty nie lubisz.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze może dopowiem skąd moje takie a nie inne zdanie. Ja np. jestem mega klimaciarzem, jak w coś gram to z gadam z każdym NPCem, czytam wszystkie opisy, nawet przedmiotów do zbierania, bo lubię chłonąć lore świata i ogólnie się wczuć. Tak jak już wcześniej pisałem setting świata, wykonanie, klimat mega mi siedzi w Assasynach, początek Odyssey to coś pieknego, jak oddali tamte czasy, grafika itd. wszystko siedzi, ja nawet po miastach nie biegam sprintem, bo mi to imersję burzy, prawilnie chodzę, wkrecam se, że jakby to bylo tam wtedy żyć, to oddali idealnie, ale. No właśnie ale, zostawiasz Kefalonie i Itakę, dajesz na kontynent, a tam wciąż to samo. Zajebiście, że się spotyka historyczne postaci itd., no klimat jest, ale samo granie? No ludzie kochani, to jest definicja generycznego gameplayu, w koło Macieju przez X godzin, powtarzalność zabija cały fun jakbym się nie starał sobie wkręcić, że jest fajnie.

Tu w Star Warsach niby krócej, ale to znowu to samo, nie wiem ile grasz w gry, ale mi niestety taka forma gameplayu po tylu latach się już przejadła.

 

8 minut temu, Wredny napisał(a):

Raczej szkoda czasu na odnoszenie się do takiego pierd#lenia dla samego pierd#lenia i właśnie po to powstały klauny.
Napisz może w co tak zajebistego gameplayowo (i super zróżnicowanego pod tym względem) ostatnio ogrywałeś - daj z 10 pozycji (albo chociaż 5), żebym jakiś pattern widział i miał się do czego odnieść, bo póki co ta Twoja "gameplayowa krucjata" przy każdym tytule, który nie spełnia Twoich wyimaginowanych norm super gameplayu nic mi nie mówi, oprócz tego, że nie potrafisz znieść, kiedy inni dobrze bawią się przy gierkach, których Ty nie lubisz.

 

Poprzedni był do jimmieg, już się produkuję ;)

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Czemu w temacie RDR2 nikt się nie wypowiada, to nie gracie dalej w tej gejmplej? :vegeta_smile2:

 

No ja w 2 dni nabiłem 38% i wyrobiłem sobie zdanie - nikt jeszcze nie zrobił takiego klimatycznego świata SW, coś niesamowitego ile tutaj jest miłości developera do materiału źródłowego <3. Ta

Spoiler

zimowa

image.png

planeta, cuuudo.

 

Btw, najwięcej w tej grze czasu spędzam chodząc, dosłownie, ilość "vistas" widoczków i te miasteczka to top. 

 

 

----

Aha trafiłem na 2 glitche przez te 11h grania, dwa razy musiałem przeładować zapis (w sensie checkpoint) raz nie zadziałał Nix, a raz nie otworzyły się drzwi, nic nadzwyczajnego jak na early access.

 

7,777777(7)/10. 

image.png.cc5e8062039c88f3820eff14b527a38d.png

Odnośnik do komentarza

Z ostatnich gier to na pewno Wukong ma zajebisty gameplay, do tego eksploracja, która wynagradza a tego często brakuje w grach, piękny świat, który się chłonie. To ostatnie z tego co widzę po filmach na YT Outlaws też ma no ale właśnie, co z tym gameplay'em ?! Gra niby nastawiona na skradanie a tutaj opinie są dosyć zgodne, że to chyba zostało zrobione bardzo słabo. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Wredny napisał(a):

Raczej szkoda czasu na odnoszenie się do takiego pierd#lenia dla samego pierd#lenia i właśnie po to powstały klauny.
Napisz może w co tak zajebistego gameplayowo (i super zróżnicowanego pod tym względem) ostatnio ogrywałeś - daj z 10 pozycji (albo chociaż 5), żebym jakiś pattern widział i miał się do czego odnieść, bo póki co ta Twoja "gameplayowa krucjata" przy każdym tytule, który nie spełnia Twoich wyimaginowanych norm super gameplayu nic mi nie mówi, oprócz tego, że nie potrafisz znieść, kiedy inni dobrze bawią się przy gierkach, których Ty nie lubisz.

 

Powiem Ci, że ogólnie mam w ostatnich latach problem z gameplayem w grach TPP,  czuję to tak, jakby od czasów Soul Reavera nic się nie zmieniło, grafika poszła do przodu, cutscenek się namnożyło, filmowość itd., ale wszystko stoi w tym samym miejscu co wtedy. Może po prostu ten typ tak ma, że nic nowego tu się nie da wymyśleć, ale po 30 latach grania ten schemat troszkę nuży, co bardzo uwydatniają gry Ubi. To do czego pijesz, czyli gry Sony, mimo tych samych schematów, są nieporównywalnie lepiej wyważone i nigdy nie pisałem, że ich nie lubię, jako całóść są świetne, pomimo średniego gameplayu. Sony potrafi jakoś lepiej to zrównoważyć, nie czujesz tak mocno tego jak w grach Ubi, że tak naprawdę latasz z miejsca do miejsca, poskaczesz, powspinasz się na oznaczone półki, postrzelasz/poskradasz się. Bardziej to wszystko jest spójne, nawet w Days Gone nie poczułem tego co przy grach Ubi.

Co do gier z dobrymy gameplayem, który nie nuży to ostatni przykład Wukong, gdzie grasz w grę, gra nie robi z Ciebie debila. Tylko to nie jest typowa gra TPP przygodówka. W sumie jakby miał Ci wymienić 5 czy 10 gier z dobrym gameplayem to żadna z nich nie byłaby przygodowką TPP, bo to nie są gry, do których wracasz z czystego zamiłowania dla gameplayu.

Może stetryczałem, ale ta formuła jakoś mi się przejadła, szczególnie jak np. w Star Warsach tak jak pisał Patricko jest nacisk na skradanie, a AI jest debilne. 

Także jak gameplay jest wadliwy w najbardziej czułym miejscu to nie wiem czemu kogoś to tak boli, że to się krytykuje. 

Edytowane przez tjery
  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Qbon napisał(a):

Z ostatnich gier to na pewno Wukong ma zajebisty gameplay, do tego eksploracja, która wynagradza a tego często brakuje w grach, piękny świat, który się chłonie. To ostatnie z tego co widzę po filmach na YT Outlaws też ma no ale właśnie, co z tym gameplay'em ?! Gra niby nastawiona na skradanie a tutaj opinie są dosyć zgodne, że to chyba zostało zrobione bardzo słabo. 

No Wukong to teraz jakiś przeciwnik SW? Bo obie gry mają zupełnie inne "high highs" i "low lows" i obie mają ich bardzo dużo, dlatego są oceniane na 6.5-8.5, a nie wyżej i są w tym OK, bo to dobre gry w sumie, ale nie jakieś idealne.

 

Bo jakoś ciężko mi obie porównać, akurat w Wukongu powiem tylko jedno, NIEWIDZIALNE ściany strasznie zepsuły eksplorację. :gayos:

 

Ale dajmy Chińczykom szansę w sequelu, oni się jeszcze uczą. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

No Wukong to teraz jakiś przeciwnik SW? Bo obie gry mają zupełnie inne "high highs" i "low lows" i obie mająich bardzo dużo, dlatego są oceniane na 7,5-8,5, a nie wyżej i są w tym OK? Bo jakoś ciężko mi obie porównać, akurat w w Wukongu powiem tylko jedno, NIEWIDZIALNE ściany strasznie zepsuły eksplorację. :gayos:

 

Ale dajmy Chińczykom szansę w sequelu. 

 

Chyba nie bardzo zrozumiałeś, piszę o gameplayu, o funie z grania w grę, niezależnie od gatunku, wycinasz grafikę, cutscenki, klimat itd. i oceniasz czysty gameplay, czyli to co robisz w danej grze.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, tjery napisał(a):

 

Ale ja też Wukonga wstawiłem w moją ścianę tekstu ;)

Dałem Ci klauna za te filozofie, Ubigierka (które CI się przejadły, więc ok), żeby taką publikę przywołała najpierw do RDR2 porównują, teraz do Wukonga :flag_of_truce:

Ta gra mogłaby być walking simem i tez byłaby ok :D. 

 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, tjery napisał(a):

Także jak gameplay jest wadliwy w najbardziej czułym miejscu to nie wiem czemu kogoś to tak boli, że to się krytykuje. 


Krytykować to jedno - jak coś jest zjebane to nawet trzeba, ale to poniżej to jest atakowanie osób, którym się to nie przejadło, jak Tobie, a nie żadna "krytyka", więc może najpierw dobierz odpowiednie słowa, zanim klikniesz "Dodaj odpowiedź".
 

1 godzinę temu, tjery napisał(a):

Nie no, serio? Wyjdzie hujowo, bo póki co nie grałem, ale do huja, będziecie bronić gry z tak miałkim gameplayem?
Serio wam się takie rzeczy nie nudzą juz?


A te hiperbole, że w TPP nic się nie zmieniło "od czasów Soul Reavera" to naprawdę ciężko brać na poważnie.
Serio nie ma dla Ciebie różnicy między Tomb Raider I-III, Dead Space, Wiedźmin III, Bloodborne i nie wiem - Darksiders np?
Przecież nawet w obrębie tej ostatniej serii każda z części prezentuje praktycznie inny gatunek, a wszystkie wymienione są "grami TPP".
Rynek jest tak ogromny, że naprawdę nie musisz grać w TPP cinematic experience i masz od zayebania innych gatunków do wyboru, więc nie wiem, po co z uporem maniaka wchodzić w tematy gier, w które nie grasz i nie masz zamiaru zagrać, tylko po to, by umoralniać innych.
Ja nie rozumiem, jak można "grać" w symulatory chodzenia, albo jeszcze gorzej - w visual novelki, w których już w ogóle nie ma gameplayu, a przecież są ludzie, dla których jest to najlepsza formuła ever - mam teraz wpadać do tematu każdej z tych popierdółek (dla mnie) i szydzić, że jak to można jarać się ścianą tekstu, wypowiadaną przez jakieś hentajówy na ekranie?

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...