Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

No Wukong to teraz jakiś przeciwnik SW? Bo obie gry mają zupełnie inne "high highs" i "low lows" i obie mają ich bardzo dużo, dlatego są oceniane na 6.5-8.5, a nie wyżej i są w tym OK, bo to dobre gry w sumie, ale nie jakieś idealne.

 

Bo jakoś ciężko mi obie porównać, akurat w w Wukongu powiem tylko jedno, NIEWIDZIALNE ściany strasznie zepsuły eksplorację. :gayos:

 

Ale dajmy Chińczykom szansę w sequelu, oni się jeszcze uczą. 

Żaden przeciwnik, mowa była o gameplayu i co prawda pytanie wcześniej do Tjerego ale się wcisnąłem do dyskusji i dałem przykład Wukonga jako jednej z ostatnich gier z dobrym gameplay'em. Outlaws to gra ubi jak każda inna, od lat, chyba nikt nie powie, że się czymś wyróżnia oprócz innego settingu, pięknie wykreowany świat ale jak wygląda reszta? Gra się pewnie przyjemnie ale jakoś mam podobne odczucia co Tjery tutaj, nie wypowiem się też w pełni bo nie grałem ale schemat jest zapewne dokładnie taki sam od lat. Mogliby chociaż coś pozmieniać w mechanikach, Tshushima też była takim prostym open worldem ale miała jakiś swój pomysł na siebie, coś tam kombinowali z mechanikami, questy poboczne konkretnych postaci czy opowieści prowadziły do jakiejś nagrody, której inaczej by się nie zdobylo, w grach ubi czegoś takiego nie ma a szkoda, bo światy kreują pięknie. Dlatego też dałem przykład Wukonga i przez wzgląd na dobry gameplay i eksplorację, która coś faktycznie daje.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Qbon napisał(a):

Żaden przeciwnik, mowa była o gameplayu i co prawda pytanie wcześniej do Tjerego ale się wcisnąłem do dyskusji i dałem przykład Wukonga jako jednej z ostatnich gier z dobrym gameplay'em. Outlaws to gra ubi jak każda inna, od lat, chyba nikt nie powie, że się czymś wyróżnia oprócz innego settingu, pięknie wykreowany świat ale jak wygląda reszta? Gra się pewnie przyjemnie ale jakoś mam podobne odczucia co Tjery tutaj, nie wypowiem się też w pełni bo nie grałem ale schemat jest zapewne dokładnie taki sam od lat. Mogliby chociaż coś pozmieniać w mechanikach, Tshushima też była takim prostym open worldem ale miała jakiś swój pomysł na siebie, coś tam kombinowali z mechanikami, questy poboczne konkretnych postaci czy opowieści prowadziły do jakiejś nagrody, której inaczej by się nie zdobylo, w grach ubi czegoś takiego nie ma a szkoda, bo światy kreują pięknie. Dlatego też dałem przykład Wukonga i przez wzgląd na dobry gameplay i eksplorację, która coś faktycznie daje.

 

Jest dokładnie taka mechanika nagradzająca eksplorację w Outlaws, mamy kilka postaci takich kluczowych i jedna jest związana z pojazdami na przykład, inna ze statkami, inna to hakerka, każda ma swój taki quest, tym razem bez znacznika, trzeba trochę poszukać po świecie itp. tak to jest w grze, może Yotube tego nie pokazał:). 

 

Można zapewne się bez nich obejść i przejść sobie fabułę, ale tutaj im to wyszło i chce się je robić, bo nie są takimi generykami tym razem, tylko bardzo fajnie podeszli do tematu, inaczej, trochę jak hmm no właśnie nie pamiętam już, gdzie akurat te upgrejdy były tak dobrze zrobione. 

 

Kilka jest pewnie potrzebnych do fabuły, ale na pewno nie wszystkie. 

 

Jest to też fajnie płynnie wyjaśnione w dialogach, że jak już coś zrobisz, to leci inny dialog i jakaś gadka szmatka, no ta mechanika im wyszła.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał(a):


Krytykować to jedno - jak coś jest zjebane to nawet trzeba, ale to poniżej to jest atakowanie osób, którym się to nie przejadło, jak Tobie, a nie żadna "krytyka", więc może najpierw dobierz odpowiednie słowa, zanim klikniesz "Dodaj odpowiedź".
 


A te hiperbole, że w TPP nic się nie zmieniło "od czasów Soul Reavera" to naprawdę ciężko brać na poważnie.
Serio nie ma dla Ciebie różnicy między Tomb Raider I-III, Dead Space, Wiedźmin III, Bloodborne i nie wiem - Darksiders np?
Przecież nawet w obrębie tej ostatniej serii każda z części prezentuje praktycznie inny gatunek, a wszystkie wymienione są "grami TPP".
Rynek jest tak ogromny, że naprawdę nie musisz grać w TPP cinematic experience i masz od zayebania innych gatunków do wyboru, więc nie wiem, po co z uporem maniaka wchodzić w tematy gier, w które nie grasz i nie masz zamiaru zagrać, tylko po to, by umoralniać innych.
Ja nie rozumiem, jak można "grać" w symulatory chodzenia, albo jeszcze gorzej - w visual novelki, w których już w ogóle nie ma gameplayu, a przecież są ludzie, dla których jest to najlepsza formuła ever - mam teraz wpadać do tematu każdej z tych popierdółek (dla mnie) i szydzić, że jak to można jarać się ścianą tekstu, wypowiadaną przez jakieś hentajówy na ekranie?

 

Trochę się rozmijamy z przesłaniem, krytyka elementów, które przez X lat powinny pójść do przodu nie równa się hejtowanie. Inaczej masz, złapmy się za ręce, wszystko jest ok, niczego nie trzeba poprawiać. Trochę chyba za bardzo jesteś wrażliwy na krytykę gier i masz podejście, że jak ktoś jakiś element krytykuje to hejtuje/nie lubi gry/chce odebrać innym przyjemność z gry. To tak nie działa, można być krytycznym nawet w stosunku do ukochanych gier.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, tjery napisał(a):

 

Trochę się rozmijamy z przesłaniem, krytyka elementów, które przez X lat powinny pójść do przodu nie równa się hejtowanie. Inaczej masz, złapmy się za ręce, wszystko jest ok, niczego nie trzeba poprawiać. Trochę chyba za bardzo jesteś wrażliwy na krytykę gier i masz podejście, że jak ktoś jakiś element krytykuje to hejtuje/nie lubi gry/chce odebrać innym przyjemność z gry. To tak nie działa, można być krytycznym nawet w stosunku do ukochanych gier.

Ja np. (Bo to nie do mnie, ale się dołączę  do tej dyskusji) :)Nie kocham gier Ubisoftu, ale kocham SW w takim stylu, bez Jedi, głównie z bekowymi postaciami nieludzkimi. 

 

Niejmniej jednak co do skradania to akurat nikt chyba nigdy nie powie, że jest ono na najwyższym poziomie, bo to nie jest jakiś MGS V, a gdyby był, to byłoby zajebiscie, ale nie ma xD. Na szczęście to nie jedyna składowa tej gry, bo ona ma naprawdę dużo wszystkiego w sobie od statków kosmicznych po całkiem niezłą karciankę, aczkolwiek w tych 11h to zagrałem dopiero 2 partie. 

 

-- 

Trochę poedytowałem @tjery w każdym razie :kaz:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

 

Jest dokładnie taka mechanika nagradzająca eksplorację w Outlaws, mamy kilka postaci takich kluczowych i jedna jest związana z pojazdami na przykład, inna ze statkami, inna to hakerka, każda ma swój taki quest, tym razem bez znacznika, trzeba trochę poszukać po świecie itp. tak to jest w grze, może Yotube tego nie pokazał:). 

 

Można zapewne się bez nich obejść i przejść sobie fabułę, ale tutaj im to wyszło i chce się je robić, bo nie są takimi generykami tym razem, tylko bardzo fajnie podeszli do tematu, inaczej, trochę jak hmm no właśnie nie pamiętam już, gdzie akurat te upgrejdy były tak dobrze zrobione. 

 

Kilka jest pewnie potrzebnych do fabuły, ale na pewno nie wszystkie. 

 

Jest to też fajnie płynnie wyjaśnione w dialogach, że jak już coś zrobisz, to leci inny dialog i jakaś gadka szmatka, no ta mechanika im wyszła.

Szkoda tylko, że skradanie jest tak zrypane, bo to jest chyba dosyć powszechna opinia. Jakby nie było jest to gra pewnie na nie wiecej niż 7/10, czyli po prostu gra dobra, myślę, że zwyczajnie można już być trochę zmęczonym tym, że każda gra od ubisoftu jest do siebie bliźniaczo podobna a zmienia się tylko świat, który jak pisałem jak zawsze robią piękny, do tego się nie przyczepię.

Odnośnik do komentarza

Bo mimo średniaka jest coś co niesie tę grę. W innych tytułach dawno robiłbym meh a tutaj gram dalej i się cieszę ...

Chyba świat przedstawiony ciągnie ten tytuł. 

Ogólnie dziwny twór bo mimo słabych elementów całościowo to fajna gra 

Polecam graczom którzy wiedzą co to wybitne 7 !

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Plackus napisał(a):

Bo mimo średniaka jest coś co niesie tę grę. W innych tytułach dawno robiłbym meh a tutaj gram dalej i się cieszę ...

Chyba świat przedstawiony ciągnie ten tytuł. 

Ogólnie dziwny twór bo mimo słabych elementów całościowo to fajna gra 

Polecam graczom którzy wiedzą co to wybitne 7 !

 

7,77(7). image.png.b0cab53f8e9f65e5e43fe29ca5dfe053.png

 

Ale jak dodasz wszystkie jej składowe, to wychodzi gra lepsza niż suma jej składowych, po odjęciu logarytmicznych znaczenia chujowości składankowego gameplayu i zepsutej policji gorszej niż trailery GTA VI rodem z Cyberpranka 2077 i inkluzyjności postaci zwierzęcych wychodzi gra lepsza niż suma jej składowych względem słynnego Bliźniaczego Zachodu Słońca na Tatooine.:fsg:

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Jeszcze jeden duży moment miałem dzisiaj w grze - jedzenie szamy, no qrwa mega to było, były nawet 

  Ukryj zawartość

QTE

a animacji więcej niż w niektórych grach robionych 25 lat :kaz:.

 

Dam w spojler 

  Ukryj zawartość

 

 

 

Droid z fallouta i qte przy jedzeniu żarcia.

 

Ambitnie :kekyayaya:

Odnośnik do komentarza

Ja to wszystko doskonale rozumiem bo SW Outlaws to w tym roku chyba taka najbardziej niezachęcająca niczym produkcja jaka się przytrafiła. Nie ma w internecie bożym kawałka screena ani sekundy video, który by jakoś sugerował, że to jest fajne. Jakieś czupiardło na kosmicznym skuterze zdrowo popitala, strzela, ma psa i wali w kask. Nudne trailery, nudne screeny, przeciętne recenzje. 350 zł.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, messer88 napisał(a):

 

a nie magia SW? 

 

Bo czy ktoś by się tym tytułem zainteresował jakby to było jakieś randomowe sci-fi? 

Dlatego napisałem że świat przedstawiony 

I tak, masz rację. Nie zainteresowałbym się gdyby nie SW.

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Plackus napisał(a):

Bo później obejrzałem więcej recenzji i stwierdziłem że chce zagrać 

  Pokaż ukrytą zawartość

Fabularnie musiałem ulepszyć blaster 

 

No to ja już sporo dalej, aczkolwiek dosyć szybko

Spoiler

poskakałem po wszystkich chyba planetach

, żeby poobczajać, jak to wygląda, zaraz po zdobyciu 

Spoiler

hipernapędu.

 

Dobry wybór, bo to gra z serduszkiem, Massive to wyraźnie fani uniwersum.  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Krzysztof93 napisał(a):

Ja to wszystko doskonale rozumiem bo SW Outlaws to w tym roku chyba taka najbardziej niezachęcająca niczym produkcja jaka się przytrafiła. Nie ma w internecie bożym kawałka screena ani sekundy video, który by jakoś sugerował, że to jest fajne. Jakieś czupiardło na kosmicznym skuterze zdrowo popitala, strzela, ma psa i wali w kask. Nudne trailery, nudne screeny, przeciętne recenzje. 350 zł.

Prawdziwa data premiery była wczoraj za 529,00 zł w ps, szybko młody kawalerze kupuj i graj, bo spojlery latają już po sieci a najlepiej to weź tą wersję za 619 zł, dostajesz przepustkę sezonową i zestaw Sabakowej szychy oraz szelmy infiltratorki!:banderas:xD

Odnośnik do komentarza

Słyszałem od kolegi kolegi kolegi, że Ubisoft zapłacił za ten bilet do Disneylandu tylko części Youtuberów, w związku z tym Ci drudzy są obrażeni na tych pierwszych, a do tego Ci pierwsi są też obrażeni na tych drugich, bo nie podzielili się z nimi biletami na tą wspaniałą

wycieczkę. Ci drudzy dostali kody z gry, ale są obrażeni na Ubisoft, bo nie byli w LA,  obrażeni są też gracze, bo wyszła kolejna gra Ubisoftu o której trzeba napisać komentarz, że jest chujowa. 

 

Obrażony jest też pewnie już Microsoft i Sony, bo tak o to powstało ciśnienie, by teraz na każdą recenzję wysyłać ludzi na Bali z darmowym internetem i koktajlami, co zapewnie nie pozwoli zrobić kolejnego gaasa za miliard dla 300 graczy. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, KrYcHu_89 said:

Słyszałem od kolegi kolegi kolegi, że Ubisoft zapłacił za ten bilet do Disneylandu tylko części Youtuberów, w związku z tym Ci drudzy są obrażeni na tych pierwszych, a do tego Ci pierwsi są też obrażeni na tych drugich, bo nie podzielili się z nimi biletami na tą wspaniałą

wycieczkę. Ci drudzy dostali kody z gry, ale są obrażeni na Ubisoft, bo nie byli w LA,  obrażeni są też gracze, bo wyszła kolejna gra Ubisoftu o której trzeba napisać komentarz, że jest chujowa. 

 

Obrażony jest też pewnie już Microsoft i Sony, bo tak o to powstało ciśnienie, by teraz na każdą recenzję wysyłać ludzi na Bali z darmowym internetem i koktajlami, co zapewnie nie pozwoli zrobić kolejnego gaasa za miliard dla 300 graczy. 

 

Ja jestem obrażony tym wpisem, reszta jest ok

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...