Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Shankor napisał(a):

TO ZMIENIA POSTAĆ RZECZY!

:asax:

No nie dla wszystkich, ciekawe co tam mają za spaghetti, że zapis może być niekompatybilny, ale może to zapobiegawczo. 

2 minuty temu, messer88 napisał(a):

niektórzy to się z tego cieszą nawet XD 

Zrzut ekranu 2024-08-29 o 17.00.33.png

Prawdziwi fani 

 

Tymczasem ja już na 58% gry, może uda się skończyć przed premierą wieczorkiem :).

Odnośnik do komentarza
Teraz, messer88 napisał(a):

A ten początek to podobno jakiś zamulacz jest z obowiązkowym stealth prawda to? 

Co mogę powiedzieć, no gra jest strasznie nierówna. 

 

Zajebiste momenty przeplatają się z cieniutkimi, sama struktura fabuły jest mega dobra, rozwój postaci, świat, ale stealth wkurwia zawsze tak samo. 

Odnośnik do komentarza

Stealth to był w splinter cell 20 lat temu, tu nawet źródła światła nie zniszczysz xD i walisz goła piacha opancerzonego szturmowca .
Jeszcze fajnie Kiszczak pokazał jak stoi 2 strażników obok siebie i gwiżdże a tu tylko 1 się odwraca, 2 zero reakcji żebyś mógł jak debil zdjąć obu w tak prymitywny sposób.
Nie wiem po co te denuvo, komu by się chciało piracic tego crapa.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Schranz1985 napisał(a):

Stealth to był w splinter cell 20 lat temu, tu nawet źródła światła nie zniszczysz xD i walisz goła piacha opancerzonego szturmowca .
Jeszcze fajnie Kiszczak pokazał jak stoi 2 strażników obok siebie i gwiżdże a tu tylko 1 się odwraca, 2 zero reakcji żebyś mógł jak debil zdjąć obu w tak prymitywny sposób.
Nie wiem po co te denuvo, komu by się chciało piracic tego crapa.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać
 

Gdybyś znał uniwersum to bys wiedział, że w SW jest dużo idiotów xD. 

 

Z technicznych rzeczy bardzo się postarali za to z płynnym poruszaniem się po planetach, 2 sekundy i przenosisz się z planety na planetę, jak wcześniej wykonałeś już na nią pierwszy skok.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Czyli na PC trzeba było skończyć w 2 dni, no zobaczymy, ale z Denuvo zawsze są kwiaty xD. 

 

--

Chyba śmiga, od godziny nie wywaliło, działa też jak przed paczykiem, ale anticheatengine w grze single player zawsze jebał pies, komu to potrzebne. 

Mam wrażenie że na Denuvo narzekają dwie grupy: 1. Osoby które i tak nie miały zamiaru zagrać w daną grę 2. Osoby z ziemniaczanym kompem.

 

A tak naprawdę te problemy to pewnie jakiś 1% graczy jak nie mniej. 

Odnośnik do komentarza
To ewidentnie jest gra robiona do abonamentu. Dla mnie nie ulega to żadnym wątpliwościom. Jestem fanem SW, ale nie przepadam za średnimi grami. Oba SW Jedi ograłem w abo, a tego potworka sprawdzę jak dadzą trail ubi+ na tydzień :red:
Przypominam ze to parujące kupsko 440zl z 3 dniowym ea xD.
To więcej od exow Sony.
No ale za jakość się płaci, wiadomo.



Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Schranz1985 napisał(a):

Przypominam ze to parujące kupsko 440zl z 3 dniowym ea xD.
To więcej od exow Sony.
No ale za jakość się płaci, wiadomo.



Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać
 

Już o tym pisałeś, jutro premiera gry, daj ludziom pograć i o tym napisać, od tego są inne tematy :). 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na reddicie jak się przejrzy to ludzie są dosyć zadowoleni z gry, niektórzy wręcz zachwyceni, pewnie duży wpływ ma na to też to czy ktoś jest fanem uniwersum ale gra nie wydaje się być tak zła jak typy pokroju kiszaka mówią, szczerze mówiąc dziwię się, że ktoś sobie w ogóle wyrabia zdanie o grach po materiałach tego typa. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Qbon napisał(a):

Na reddicie jak się przejrzy to ludzie są dosyć zadowoleni z gry, niektórzy wręcz zachwyceni, pewnie duży wpływ ma na to też to czy ktoś jest fanem uniwersum ale gra nie wydaje się być tak zła jak typy pokroju kiszaka mówią, szczerze mówiąc dziwię się, że ktoś sobie w ogóle wyrabia zdanie o grach po materiałach tego typa. 

Szczerze patrząc po tym ilu jest jego fanów na forum i jak są toksyczni w ferowaniu wyroków, jest to wręcz przerażające. 

 

Może to jakiś nowy prorok jest? xD

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie byłem fanem uniwersum, choć oczywiście je lubię, jako ciekawy setting fantasy-sf. Mi się gra podoba, bo jest fajną przygodówką akcji w stylu Uncharted czy nowych Tomb Raiderów, tyle że w otwartym świecie (a raczej w kilku mniejszych, otwartych światach).
Zresztą te otwarte światy to w sumie zabieg podobny do Mafii 2 i tak póki co mięsko czyli misje to zamknięte lokacje, jakieś większe miasta itp.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał(a):

Nigdy nie byłem fanem uniwersum, choć oczywiście je lubię, jako ciekawy setting fantasy-sf. Mi się gra podoba, bo jest fajną przygodówką akcji w stylu Uncharted czy nowych Tomb Raiderów, tyle że w otwartym świecie (a raczej w kilku mniejszych, otwartych światach).
Zresztą te otwarte światy to w sumie zabieg podobny do Mafii 2 i tak póki co mięsko czyli misje to zamknięte lokacje, jakieś większe miasta itp.

No i często nie można sobie tak po prostu wyjść w teren, bo jest misja, ale ciężko to nazwać akurat wadą, po prostu tak to jest tutaj zrobione, mocno fabularnie. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Podsumowując, jeszcze nie widziałem ani jednej osoby z forum, której bardzo droga gra Ubisoftu się nie podoba, oprócz Kiszana, który prawdopodobnie jest z nami w pokoju :CoolStoryBro:

Masz kogoś konkretnego na myśli ? :spicy:

@Donatello1991 @Wredny Tak, widzę, że gra wam się podoba, są też tacy, którzy są zachwyceni i to mogą być ci fani uniwersum, bo to tak jest, jesteś fanem jakiegoś settingu to jesteś w stanie grze niektóre wady wybaczyć. Dla mnie Days gone było goty 2019, bo czekałem na tego typu grę, klimat the last of us w otwartym świecie, w którym można dłużej pobyć, swobodnie się przemieszczać a gra była walona gdy wyszła przez wielu. Miała błędy, słabo działała gdy wyszła, miała też wady typowe dla gier tego typu ale przymykalem na to oko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...