Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

"Outlaws to nie Gwiezdne Wojny jakich oczekiwałem, ale najwyraźniej takie, jakich potrzebowałem. Mimo wad i elementów, które można było zrealizować lepiej, trafiłem na świeże podejście do sagi, fajny rzut oka na półświatek pod butem Imperium oraz fajny miszmasz rozwiązań z innych popularnych (a także zapomnianych) gier"

ARHN.EU

 

 

Chyba idealne podsumowanie pod którym również się podpisuje 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał(a):

Jeśli chodzi o skojarzenia z innymi gierkami, zwłaszcza tymi zapomnianymi, o których wspominał Arhon, to ja tu czuję sporo Beyond Good & Evil.

Naprawdę nie zdziwiłbym się, gdyby nieszczęsna kontynuacja tego klasyka po drodze ewoluowała w Outlaws właśnie.

Dobrze, że nie z

Spoiler

małpą xD.

 

Ja tymczasem już wedle procentowego przelicznika Ubisoftu pod sam koniec story, ale pewnie trochę minie, zanim skończę, bo prawie w ogóle nie ruszyłem frakcji, które zdają się zapraszać mnie do wykonywania misji :). Do tej pory zrobiłem chyba 2 i był bardzo ciekawe, ogólnie te Frakcje zdają się mieć spory wpływ na to, gdzie musimy uważać, co robimy i czy możemy wejść do niektórych lokacji, obecnie bardzo dużo gier z tego nie korzysta, tutaj skorzystali. 

 

Cudowne kolejne 7/10 w tym roku, ale to co różni tą grę od np. Asasynów, to wysokie wzloty i niskie upadki, czyli to co lubię :). Więc to nie jest taki typowy średniak, który wszystko ma zrobione średnio, jeżeli graliście, to wiecie, co mam na myśli pewnie już od początku. Game on. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Wredny napisał(a):

Jeśli chodzi o skojarzenia z innymi gierkami, zwłaszcza tymi zapomnianymi, o których wspominał Arhon, to ja tu czuję sporo Beyond Good & Evil.

Naprawdę nie zdziwiłbym się, gdyby nieszczęsna kontynuacja tego klasyka po drodze ewoluowała w Outlaws właśnie.

Inna ekipa, silnik etc. Podobno zdementowane. Szczególnie, że faktycznie trwają caly czas prace nad BGE2. 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, suteq napisał(a):

Mam wrażenie że na Denuvo narzekają dwie grupy: 1. Osoby które i tak nie miały zamiaru zagrać w daną grę 2. Osoby z ziemniaczanym kompem.

 

A tak naprawdę te problemy to pewnie jakiś 1% graczy jak nie mniej. 

Nie wiem jak to teraz wygląda procentowo z Denuvo, bo w sumie jest to przeźroczyste dla mnie, tutaj się dowiedziałem o tym, bo akurat w Ubiclient pojawiło się info (swoją drogą to dziwne, że wrzucili go 2 dni później niż instalka EA, bo przecież ktoś mógł wtedy zrobić piracką wersję i pies pogrzebany). Mogę tylko potwierdzić, że odkąd wróciłem do grania na PC (gdzieś w 2018), absolutnie nigdy przez Denuvo nie miałem problemów natury technicznej. 

 

Więc dokładnie tak jak mówisz, Denuvo może kiedyś powodowało problemy i taki fejm już pozostał. 

 

Hotfix na PC, zmniejszający zużycie VRAM, na kartach 16 GB ponoć potrafiło wychodzić poza limiter. 

 

 

Odnośnik do komentarza
"Outlaws to nie Gwiezdne Wojny jakich oczekiwałem, ale najwyraźniej takie, jakich potrzebowałem. Mimo wad i elementów, które można było zrealizować lepiej, trafiłem na świeże podejście do sagi, fajny rzut oka na półświatek pod butem Imperium oraz fajny miszmasz rozwiązań z innych popularnych (a także zapomnianych) gier"
ARHN.EU
 
 
Chyba idealne podsumowanie pod którym również się podpisuje 
 
To takie farmazony na zasadzie wszystko jest (pipi)owe ale mi się podoba 8/10.
Zero konkretów.
Czyli dokładnie to co mówi Kiszczak.
I też tak to wygląda na forumku.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

  • Lubię! 1
  • This 1
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, suteq napisał(a):

Mam wrażenie że na Denuvo narzekają dwie grupy: 1. Osoby które i tak nie miały zamiaru zagrać w daną grę 2. Osoby z ziemniaczanym kompem.

 

A tak naprawdę te problemy to pewnie jakiś 1% graczy jak nie mniej. 

Nawet jak gra chodzi dobrze to po co marnować zasoby i wydajność? Prąd też nie jest za darmo ale spoko niech sobie ten bitcoin miner chodzi w tle

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Wady przeważnie wyciągam na koniec (wcześniej tylko, jak gra jest ch#jowa po całości), ale mogę kilka wymienić, jak najbardziej.

Graficzka ładna, ale cierpi na mocną artefaktozę. Pewnie grając w quality byłoby lepiej, bo pamiętam, jak to w Avatarze wyglądało, ale 30fps jest niegrywalne.
40fps daje radę, jest płynnie, ale wszechobecne SSR (zwłaszcza odbicia w wodzie, czy np w podłodze imperialnej bazy) strasznie pikseluje wszelkie "lustrzane" powierzchnie.
Podobnie zresztą wiecznie ruchome źdźbła trawy itp - polecam do tego włączyć motion blur, bo trochę pomaga.


AI jest debilne jak cholera. Najfajniej eliminuje się członków zaprzyjaźnionego syndykatu, bo wystarczy na nich gwizdać i idą za tobą jak pies - jeb w łeb poza obszarem widzenia kolegów i nawet jak znajdą ciało (a trzeba wiedzieć, że Kay tych przeciwników... zabija - takie ma pyerdolnięcie w łapie) to nic nam nie robią, bo przecież jesteśmy zaprzyjaźnieni.

No i podobnie, jak w Avatarze, tak i tutaj 90% obsady to silne/dzielne/cwane kobiety/samice (nawet k#rwa Stormtrooperzy, co jest tym bardziej absurdalne, bo wszyscy mają ten sam model budowy ciała).
Faceci to jakiś ginący gatunek w grach Massive najwyraźniej i zawsze jedna z niewielu tego typu postaci zarezerwowana jest na głównego złego.

Odnośnik do komentarza



No i podobnie, jak w Avatarze, tak i tutaj 90% obsady to silne/dzielne/cwane kobiety/samice (nawet k#rwa Stormtrooperzy, co jest tym bardziej absurdalne, bo wszyscy mają ten sam model budowy ciała).

Nie tylko, jest jeszcze TO! Na początku jak czytałem ten opis, to pomyślałem że ktoś zje.bał tłumaczenie, no ale chyba nie
2edd5915c6311479f284bb776dd00dc3.jpg
  • Haha 4
  • WTF 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał(a):

Graficzka ładna, ale cierpi na mocną artefaktozę. Pewnie grając w quality byłoby lepiej, bo pamiętam, jak to w Avatarze wyglądało, ale 30fps jest niegrywalne.


W quality też jest, bo sam gram tak, niestety. 
 

2 godziny temu, Plackus napisał(a):

Ja włączyłem tryb podróżniczki i nie mam krawędzi podkreślonych na żółto. Ale tego X'a nie mogłem wyłączyć 


No ja tak samo, trochę to robi debila z gracza pokazując non stop tego guzika. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, drozdu7 napisał(a):

Co wy z tym kiszczakiem? 

Ale też dziwne że bardzo mało wad w waszych relacjach

No właśnie, kto to jest? Mi nazwisko Kiszczak kojarzy się li tylko z krwawym generałem bezpieki z czasów PRL-u. Mógłby mi ktoś usłużnie podać sznurek do jego recenzji?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czezare napisał(a):

No właśnie, kto to jest? Mi nazwisko Kiszczak kojarzy się li tylko z krwawym generałem bezpieki z czasów PRL-u. Mógłby mi ktoś usłużnie podać sznurek do jego recenzji?

Wpisz kiszak na YouTube 

Zobaczysz debila z wąsem dartaniana 

Linkowanie takiego dałna powinno być zabronione 

 

17 minut temu, KOMARZYSKO napisał(a):


 


Nie tylko, jest jeszcze TO! Na początku jak czytałem ten opis, to pomyślałem że ktoś zje.bał tłumaczenie, no ale chyba nie emoji16.png
2edd5915c6311479f284bb776dd00dc3.jpg

Ja nie wierzę że ktoś kto pisze taki opis nie zastanawia się dłuższą chwilę jak to odmienić. Nie wierzę że od tak można to gówno odmieniać i bezwiednie pisać 

Kisne :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...