Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, messer88 napisał(a):

Skillup w recenzji się trochę zastanawiał jak takie elementy jak stealth i strzelanie są powiedzmy średnie, mimo że klepią ten stealth w grach od dłuższego czasu a strzelanie/cover to ponoć w The Division świetnie zrobione. 


Skradanko faktycznie umowne, w sumie coś w stylu Ghost of Tsushima - tam też zdecydowanie było z tym średnio.
Jeśli chodzi o ten "dłuższy czas" to jednak nie do końca, bo to Massive odpowiada za developing, a nie UBIsoft sam w sobie (zresztą sam w sobie Ubisoft też ma te skradanka w Assassynach umowne mocno). Avatar też miał ten stealth dość umowny, z tym że tam przeciwnicy wszczynali alarm z dupy, więc może tutaj chcieli pójść w drugą stronę i zrobili ślepych i głuchych debili.

Jeśli chodzi o strzelanko to jest akurat spoko (w Division było super), ale covera żadnego nie ma - można kucnąć za osłoną, ale nie ma takich mechanik, jak w Ghost Recon Future Soldier i Splinter Cell Blacklist/Conviction.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Josh napisał(a):
Cytat

Massive's latest open-world title saw 15 percent higher physical sales at launch than Avatar: Frontiers of Pandora in the region.

 

Więcej o 15% pudełek od Avatara i do tego zeszło sporo digital, bo tylko tam było early access, no i jest abonament cieszący się popularnością. Fakty pokazują, że nie ma oczekiwanego upadku Ubisoftu, tylko standardowy release, czyli średni. 

 

Ubi zaczyna prezentować jakość abonamentową, czyli 3 gry w roku, niekoniecznie najwyższych lotów, no niestety fakty, przełomu nie będzie. 

 

17 minut temu, Plackus napisał(a):

To nie jest smutne 

Skończyłem i bawiłem się super.

Ale takich niedokończonych potworków powinno być jak najmniej 

Ile ci zeszło? 

Odnośnik do komentarza

Ja tam dałem 280 zł i nie żałuję, bo gierka jest super, mocny vibe Han Solo, świetny klimat oddanych Star Warsów, eksploracja planet, a w nim świat. Muzyka też jest dobrze zrobiona. A że jest gnojona, no taki owczy pęd za ludźmi, bo tak trzeba, a graczy dobrze bawiących się gierką tylko opluwać. 
 

Nie będę komentował jak będzie miało premierę nowy AC z murzynem, ale i tak nie mam zamiaru kupować na premierę, poczeka się jak to stanieje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, PiotrekP napisał(a):

Mamy początek września, a sam ograłem tylko dwie tegoroczne gry- Stellar Blade i Banishers (nie skończony). A kupka AD 2024 jest pusta, póki co. Z tym Outlaws to pewnie "kupić po taniości", skończy się na "nie grałem". 

Nie no, trochę dobrych gierek w tym roku wyszło, np. nowy Prince of Persia (i to od Ubisoftu, olaboga!), Like a Dragon, FFVII, Alone in the Dark, Małpolud, tona kozackich indorów, a zaraz ukażą się Silent i Metaphor. Jest w co grać, po prostu trzeba ostrożnie stąpać po tym wielkim polu, żeby przez przypadek nie wdepnąć w jakiegoś krowiego placka i nie dać zarobić bezdusznym wyrobnikom, produkującym bezduszne gry. Sam się dałem porobić z Dragon's Dogmą 2 i od tego czasu bardzo uważam. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Te duże gry Ubisoftu mają ten problem, że trzeba zainwestować w tytuł masę godzin, naprawdę sporo czasu i jakby wyciągnąć tylko dobrą zabawę z tych wszystkich wieczorów jakie musisz spędzić przy grze żeby ją ukończyć to się okazuje, że % tej świetnej zabawy jest bardzo mały dlatego ja sobie odpuszczam wszystkie wielkie hity od nich. Grałem w trylogię nowych AC, żadnej nie skończyłem niestety bo mnie już usypiały ale zdałem sobie sprawę, że ja bardziej pracuje i się męczę niż fajnie spędzam wieczory przy konsoli. 
Jak się gra w jakieś soulsy albo gry wyścigowe to tam od początku do końca po prostu dobrze się bawisz czy to jest trudny etap do przejścia, boss do pokonania czy kolejny wyścig ulubionym autkiem a w takich AC miałem wrażenie, że ja muszę sobie zapracować na dobre momenty jakimiś turbo nudnymi aktywnościami aby gra pozwoliła mi się chwilę pocieszyć. 
To już nie jest dla mnie szczególnie, że SW uwielbiam ale ten Outlaws wydaje się taki strasznie nieatrakcyjny we wszystkim co oferuje :/ 
Ale luzik, gram sobie teraz w Fallen Order i jest naprawdę przyjemnie i tu mam wrażenie, że właśnie ciągle się dobrze bawię i nie pracuje na lepsze momenty... Po prostu płynę przez tytuł i mam z tego fun. 

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...