Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Z materiału SkillUPa wynika, że to będzie dla mnie fajny tytuł - porównał do AVATARa, przy którym świetnie się bawiłem, a wcześniej wspomniał, że historyjka jest wciągająca, więc to spory plus w porównaniu do ich poprzedniej gry.
Jak tylko technikalia na konsolach nie będą tragiczne to pewnie wezmę w okolicach premiery.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał(a):

Z materiału SkillUPa wynika, że to będzie dla mnie fajny tytuł - porównał do AVATARa, przy którym świetnie się bawiłem, a wcześniej wspomniał, że historyjka jest wciągająca, więc to spory plus w porównaniu do ich poprzedniej gry.
Jak tylko technikalia na konsolach nie będą tragiczne to pewnie wezmę w okolicach premiery.

 

Tak sobie odsłuchuję i coś tam zerkam to średnio, gameplay dla daunów (ubi to czego innego się spodziewać), wszystkie składowe elementy średnie no ale klimacik SW ciągnie wszystko w górę. I jest RDR deadeye na skuterku :) 

Odnośnik do komentarza

Nie ma mowy o dopieszczeniu mechanik jak w najlepszych open worldach typu "Days Gone", ale poziom Ubisoftu będzie zachowany i klimat SW z czasów pierwszej trylogii zawsze na propsie, a z preview to czuć. 

 

Quaz też zwrócił uwagę na świetny klimacik, to powinna być najmocniejsza strona tej gry. 

 

Btw sama struktura gry to bardziej Mafia, GTA, RDR czyli mocny "mission based". 

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Faka napisał(a):

Poczekam do premiery, od razu nie będę kupował, bo widzę, że zajebiście się z tym kryją, jaka jest optymalizacja na xsx/ps5 i grafika. Bo na pc, bo ta gra wyglądała bardzo ładnie. 

Jest jak na razie ogromna przepaść, podobna do SW Jedi najnowszego na premierę, fatalna jakość obrazu i tekstur, pewnie poniżej 720p. 

 

 Na PC Ubisfotowy topik, w grafikę oni potrafią. 

 

Niemniej jednak wersja z preview tego teraz to nie jest aż taki potworek, jak to co pokazywali tutaj kilka, dni temu forumowicze, lepiej poczekać na DF, jak ktoś nie ma ciśnienia. 

Odnośnik do komentarza

Nie no graficznie nie ma aż tak dużej tragedii. Gameplay to typowy open world ubi, czyli gówno, ale klimacik Star Wars trochę kusi. Jednak jeśli na przełomie sierpnia i września mam na coś dawać 3 bomby, to wybieram zdecydowanie Astrobota, a Outlaws ogra się za jakiś czas w promce. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jakby wypierdolić te wszystkie ułatwiacze rozgrywki typu widzenie przez ściany, regeneracje zdrowia, mark&execute, paski życia, kobiecowizje, wallhacki, autoaimy, hitoboxy i inne hitmarkery, to gierki byłyby lepsze. 85 lat temu w Doomie dostawałeś brońke, celownik na środku i elo radź sobie i było zajebiście :boomer:

Oby w tym przypadku była duża możliwość customizacji HUDa bo znowu trzeba będzie czekać na mody na Nexusie. 

Edytowane przez Rooofie
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, gierka pewnie będzie fajna, ale czemu nikt nie zauważył, jak idiotycznie wyglądają te jej takedowny?
Mogli dać jakiś paralizator czy coś, bo to walenie gołą piąchą stormtroopera w pancerzu to straszny debilizm.
No chyba, że miało to podkreślić, jak bardzo strong jest nasza female protagonist :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...