Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Umowność w danej grze musi być zgodna z konwencją danej gry. Umowność przyrządzania posiłku w Zeldzie Breath of the Wild jest jak najbardziej do przyjęcia. Albo zamiana drzewa w deski poprzez uderzenie go mieczem. Ale jeżeli mam zakutego w zbroję żołnierza ogłuszanego uderzeniem gołej ręki w hełm to to nie jest umowność tylko zaprzeczenie tego co gra pokazuje. I wynika to z niechlujstwa. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Masz tu swoją konwencję:

 

giphy-1.gif.eb5d7640ccbdae13fe60b472736be715.gif

 

Ja rozumiem że Ubisoft ma słaby PR wśród graczy, więc kusi doyebać się do byle pierdoły, ale momentami to już przegięcie.

 

Komicznie to wygląda zaraz obok tematu Gothica Remake, który od początki do końca wygląda jak gówno, ale jakimś cudem prawie nikomu to nie przeszkadza (sentyment, wiadomo).

  • Plusik 2
  • beka z typa 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Chyba sobie wezmę na miesiąc abo od Ubi i sprawdzę. Przez chwilę nawet byłem bliski kupienia gierki, ale daruję sobie bieganie później po paczkomatach. Nie wygląda to aż tak zachęcająco żebym płacił pełną cenę, choć klimat gwiezdnych wojen działa na wyobraźnię i trochę szkoda byłoby odpuścić.

W razie gdyby za szybko mnie znudziło to sprawdzę dwie inne gierki od Ubi które ostatnio wydali. 

 

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać że czuć że kasa poszła w marketing.
Dziś nrgej wrzucił pogadankę z ogrywania gierki.
Cały czas na yt coś się dzieję, na tyle że niemal sam mam ochotę sprawdzić tą gierkę xd.
Ale to będzie pięknie chodzić na PS5 w 900p z fsr artefaktami i skaczącymi 50 fps na uciętej grafie :dynia;

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać



  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

16:9 display option to teraz ficzer xDD.

Kolejna gra robiona z myślą o 21:9 :gigachad:.

No w Hellblade 2 akurat nie dali możliwości zmiany ale od razu po premierze był mod, który pozwalał zmienić na 16:9 wraz z zachowaniem odpowiedniego fov, właściwie to nie mod tylko kwestia wpisania kilku linijek do pliku.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Ponawiam pytanie. Czy ubi+ pozwoli też już grać 3 dni wcześniej?

Nie będę na premierę raczej, bo małpa wejdzie po urlopie, ale chyba tak, z abo premium 

 

Cytat

Star Wars Outlaws release date is August 30, 2024, play 3 days early with the Gold edition, Ultimate edition, or Ubisoft+ Premium.

 

---

@Donatello1991

Tylko, że to PC/Xbox, bo na PS5 chyba nie ma premium? 

 

Jak mi się nazbiera Ubisofciakow pewnie wezmę na PC abo na 2/3 msc. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...