Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Co z tymi grającymi wcześniej na PS5, pudełko gdzieś wypłynęły znowu xD? Bo coś za duzi ludzi, wątpię by dostali do recenzji... :)

A tu potwierdzonko VRR mode

RDT_20240825_1551066992485201306464174.jpg

No poszło bardzo dużo kodów do recek, sam miałem już dobre kilka dni temu. Pudełka też już latają na te wcześniejsze wersję. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Faka napisał(a):

Co jak co, ale Ubi ma perełkę w postaci Massive, najlepsze i fajne czasy The Division. Mam nadzieję, że po tym SW może zrobią kolejną część dywizji. 


Tylko fajnie, jakby wyjebali stamtąd różne aktywiszcza, żeby fabularnie nie było takiej żenady, jak w Avatarze ostatnio.
W SW:O jeszcze nie grałem, więc nie wiem, jak źle jest pod tym względem (byłbym mocno zaskoczony, gdyby było inaczej), ale obydwie części The Division miały całkiem spoko podłoże fabularne (zwłaszcza jedynka), więc to prawdopodobnie ze zmianą czasów i mocnym pójściem UBI w "woke" klimaty, również w Massive nastąpił skręt w tę stronę.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał(a):


Tylko fajnie, jakby wyjebali stamtąd różne aktywiszcza, żeby fabularnie nie było takiej żenady, jak w Avatarze ostatnio.
W SW:O jeszcze nie grałem, więc nie wiem, jak źle jest pod tym względem (byłbym mocno zaskoczony, gdyby było inaczej), ale obydwie części The Division miały całkiem spoko podłoże fabularne (zwłaszcza jedynka), więc to prawdopodobnie ze zmianą czasów i mocnym pójściem UBI w "woke" klimaty, również w Massive nastąpił skręt w tę stronę.

Fabularnie nie należy spodziewać się wyżyn i mrocznej opowieści, to już było widać w preview, że jest śmiesznie i z silną kobietą, jeżeli będzie to poziom Horizonowy, to ja np. to zniosę, oby był klimat SW w całej grze, a podobno jest, zobaczymy niedługo. Mechanicznie/graficznie, jest też więcej wzoru z RDR i Uncharted, w sensie mniej znaczników, podobno jest bardzo dobrze, ale to opinie z Reddita, tam przed premierą wszyscy chwalą :D.

 

---

Ja standardowo jestem ciekaw, jak wypadnie główna minigra, Sabacc, podobno ma nawet swój rozbudowany questline, jak w W3, czy FF VII Rebirth

i-can-play-the-game-since-yesterday-v0-a

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Patricko napisał(a):

Spokojnie, akurat w tym wypadku nie będziesz żałować


Patricko, bo rozumiem, że Ty grasz już w ramach Łowców Trofeów - jak z fabułą?
Bo o świat i gameplay się nie martwię - to Massive potrafi, ale czy fabularnie nie jest przeładowane silnymi kobietami i czy Kay da się lubić?

Odnośnik do komentarza

Na PS5, w trybie 40fps + VRR, mój tv to LG CX. Wygląda bajka, chociaż miejscami wchodzi trochę mleka na HDR, ale niestety wiele gier na z tym problem.

 

Piękne równiny na Toshara, albo pustynia na Tatooine o zachodzie słońca, palce lizać. Wnętrza baz czy innych zabudowań też pełne detali, a miasta żyją i są pełne...kosmitów :) Można łazić, przyglądać się, słuchać. Do tego żadnych dropów, płynnie jak cholera. 

 

W trybie 60 klatek widać jednak niższą rozdzielczość i że ten obraz jest trochę ciapowaty, ale w tym 40fps żyleta. Jutro po 14:00 wrzucę trochę screenów prosto z gry i trybu foto. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Patricko napisał(a):

Szczerze to nie wiem, bo mi tv skaluje i pokazuje non stop 4k. Przy 40fps z vrr pokazuje klatkarz na TV na 118 klatek, więc nie wiem na ile temu wierzyć. Chyba, że przy vrr zawsze tak pokazuje? 

 

Tv jest na 120 Hz i to pokazuje, klatki 40

 

A jak Patricko  Ci weszły poprzednie Assasyny? Bo coś mi się nie chce wierzyć, że jest aż tak dobrze po tych generycznych gameplayach, które widziałem 

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

AC mi się ulewało, a tutaj seryjnie bawię się dobrze nawet po tych 40-50 godzinach. Może kilka razy mnie zmęczyło szukanie jakiejś skrzynki w kosmosie czy środku lasu, ale to były pojedyncze przypadki bo nie są nigdzie oznaczone i trzeba po prostu biegać i szukać. Nie mówię, że to rewolucja, ale jednak Massive dostarczyło kawał dobrej gry. Czy jest idealna? Oczywiście, że nie, ale każdy kto chociaż trochę lubi SW nie będzie żałować hajsu. Jak mawiał klasyk, dla mnie jest w pyte.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...