Skocz do zawartości

Metaphor: ReFantazio


tlas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dr.Czekolada napisał(a):

Na sonce za to 24,71 GB pokazuje.

Wyprzedziłes 

Właśnie miałem napisać.

 

 

W sumie to fajna sprawa że nie losowy etap , a właśnie początek gry, który często w jrpg jest długim wprowadzeniem do świata z mnóstwem opisów i dialogów. Szczególnie u atlusa 

Więc w pełną będzie piękne wejście znając już podstawy i lore ;)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Plackus napisał(a):

Wyprzedziłes 

Właśnie miałem napisać.

 

 

W sumie to fajna sprawa że nie losowy etap , a właśnie początek gry, który często w jrpg jest długim wprowadzeniem do świata z mnóstwem opisów i dialogów. Szczególnie u atlusa 

Więc w pełną będzie piękne wejście znając już podstawy i lore ;)

W ogóle gra ma podobny ficzur, jak FF XVI z tym active lore, top. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Suavek napisał(a):

Dajcie tylko znać, jak działa na Decku. Ja nie sprawdzam demka, nawet jeśli progress się przenosi, bo jednak wolę już wszystko na pełniaku robić. A jeśli wciągnie, to nie będę musiał czekać do premiery, ani nic mi nie wyleci z głowy w międzyczasie. ;) 

Niestety dropi i to konkretnie już na pustyni przed miastem. Próbowałem pobawić się ustawieniami ale roździelczość renderowania sprawia, że grafika z ps3 wygląda jak z DSa, a zyskuje tylko skaczące 30.

 

Jednak będę grał na sonce eh.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Po godzinie ogólnie mi się podoba ALE

No nie jestem przekonany czy chce siedzieć zgarbiony przy tej grze 100h na moim laptopowym taborecie:wujaszek: hajp nie podskoczył i jednak kusi to zostawić i ograć sobie to kiedyś pod  kołderką. Musze się zastanowić. Najwyżej opchne wam steelbooka za 5 bomb jak S K A L P E R 

 

Oprawa jednak spoczko, na jutubku wydawała się okropna ale jak człowiek gra to już docenia bardziej ten styl na swoim ekranie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...