Skocz do zawartości

Metaphor: ReFantazio


tlas

Rekomendowane odpowiedzi

Pisząc o docenianiu nie odnosiłem się bezpośrednio do tego co wygrywa w głosowaniach GOTY, ale ogólnie o tym że tutaj ludzie grają we wszystko z każdego gatunku i nawet mocno niszowe gry znajdą tych kilku amatorów, którzy skrobną coś na ich temat.

 

Cytat

moje głosy na pewno pójdą na Silenta

5 minut temu, GearsUp napisał(a):

xD

Jeden głos na horror AAA, drugi na erpega, trzeci na platformówkę, czwarty być może jakiegoś na soulslike'a i piąty na indyczka. Sądzę, że uczciwie i żadna giereczka wideło nie powinna się poczuć pokrzywdzona :boomer:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, michu86- napisał(a):

Ale P3R to proszę szanować, kawał szpila, dać Wam większy świat, kocie uszka i już nawet starszej dobrej sąsiadce się na klatce dzień dobry nie mówi?

Dlc jest lekko chujowe, ale poza tym okejka :). 

 

O dziwo ReFantazio im więcej recenzji tym wyżej, już powrót na 93/94 OP/MC, czyli delikatnie wyżej w korespondencyjnym pojedynku ze Square Enix 93/92. To tyle jeżeli chodzi o statystyki :). 

 

Kto ostatecznie brał na Gamefinity wersję PC steelbook?

Odnośnik do komentarza

Cena gry zależy od recenzji? Który mamy roku przypomnijcie? xD

2 godziny temu, michu86- napisał(a):

Kończę Diablo 4 i tak patrzę w co teraz by tu pograc, jakie są nowości, jakie mam zaległości. I na każdym kalkulatorze, liczydle wychodzi mi, że metaphor :dog:

 

Nie wiem jak to jest nawet jak jestem przesycony atlusem to i tak chyba kupię tę gierkę... Eh... Kolejne 100h z jedną gra... 

 

 

Perfectblue :ogor:

Demo grałeś? 

 

Ta gra wydaje się być trochę lepsza niż inne najlepsze gry Fatlusa.  Nie ma się nad czym zastanawiać :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Jestem ciekaw, czy Gamefinity rzeczywiście posiada tą wersję steelbook PC, bo na Euro na premierę zabrakło już 

 

image.thumb.png.c6dae8c4cca813c77bdc656363bf8fe4.png

 

Gamefinity już też, cała nadzieja w preorderach złożonych pół roku temu :D 

 

image.thumb.png.8da52bf9934780c64796b3b49d4414d9.png

Dostałem maila, że mi już wysłali. Zamawiałem pod koniec sierpnia.

Screenshot_20241008-212331.png

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...