Skocz do zawartości

Metaphor: ReFantazio


tlas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle wysłali, co wygenerowali nr przesyłki, ale raczej można być spokojnym o dostawę.

 

Ja odpuszczam chyba na razie. Pewnie zainstaluję, sprawdzę początek i odstawię, aż nie pokończę kilku innych gierek. To co widziałem w reckach mocno do mnie przemawia, ale to jednak tytuł na kilkadziesiąt, jak nie ponad 100 godzin. Ja to będę pewnie przechodził miesiącami...

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, GearsUp napisał(a):

 

Czemu tak uważasz? Chętnie bym zagrał w tego Metaphora. Fakty są natomiast takie jak na filmiku DF, że na sprzęcie SONY działa jak gówno :)

Nie wiem, jakoś zauważyłem, że ciągle wrzucasz coś o performance z gierek na PS5 ostatnie 3 dni :D.

 

Nie no nie ma tutaj czego bronić, już dawno w demo każdy ocenił ,że działa jak gówno, natomiast na PC jest spora poprawa w paczykach, na konsole nie było? 

 

 

BTW dla purystów locked 60 wiecie, że tak można?

 

Overall: PC (with Lyall's mod) >>> PS4 ver. on PS5> XSS > XSX = PS5.

 

 

edit: link

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, GearsUp napisał(a):

No niby można grać w wersję PS4 tak samo jak z Elden Ringiem o czym mówiło DF w tamtym filmiku ale czy realnie ktoś tak robi i kupuje grę na sprzęt z tamtej generacji żeby grać w nią na nowym sprzęcie na który wydał pieniążki?

W Eldenie to miało sens zważywszy czym jest ta gra, tutaj raczej już bez jaj, nie wpłynie to mocno na odbiór. 

 

---

Ale, że XSS działa lepiej niż PS5 i XSX to jest sytuacja dziwaczna xD

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Nie wiem, jakoś zauważyłem, że ciągle wrzucasz coś o performance z gierek na PS5 ostatnie 3 dni :D.

 

Nieeee gdzie? O działaniu Silenta na PS5 słowa nie napisałem, podjarka gierką jest pozytywna i nie chcę tego psuć w tamtym temacie więc recenzję Kolekcjonera wrzuciłem do CW. Posty w tamtym temacie i tak można podsumować ikonką Szermaka :pepegasm: nie trzeba nic dodawać :)

 

 

A styl graficzny Atlusa w Metaphor bardzo mi się podoba bo nie stawiają na realistyczną graficzkę tylko jakby to DF nazwało cohesive artstyle zupełnie jak w grach Nintendo :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, GearsUp napisał(a):

 

Nieeee gdzie? O działaniu Silenta na PS5 słowa nie napisałem, podjarka gierką jest pozytywna i nie chcę tego psuć w tamtym temacie więc recenzję Kolekcjonera wrzuciłem do CW. Posty w tamtym temacie i tak można podsumować ikonką Szermaka :pepegasm: nie trzeba nic dodawać :)

 

 

A styl graficzny Atlusa w Metaphor bardzo mi się podoba bo nie stawiają na realistyczną graficzkę tylko jakby to DF nazwało cohesive artstyle zupełnie jak w grach Nintendo :)

Artstyle top, ale całościowo Persona 3 Reload wyglądała dużo stabilniej (przede wszystkim chodzi o aliasing), w sumie chyba powinni iść już w tego Unreala, pewnie ostatnia ich gra na silniki z Persony 5 to właśnie Metaphor. 

 

Chociaż kto go tam Wie, może jak Bethesda Atlus never changes, ale oni już romans z Unrealem mają od dawna i w sumie całkiem nieźle to im wychodzi, zarówno w SMT V, jak i P3R. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Artstyle top, ale całościowo Persona 3 Reload wyglądała dużo stabilniej (przede wszystkim chodzi o aliasing), w sumie chyba powinni iść już w tego Unreala, pewnie ostatnia ich gra na silniki z Persony 5 to własnie Metaphor. 

 

Ta, coś jest nie tak skoro natywne 4k nie eliminuje aliasingu.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem demko na Rogu, jak to jest ch* zoptymalizowane XD ledwo 30 fps trzyma jak się NIC nie dzieje, a wygląda znacznie gorzej niż Persona 3 Reloaded. Odechciewa się bawić w optymalizację tego jak rozdzielczości poniżej FHD odpalają się tylko w okienku :p

 

Co tu się k* wydarzyło XD

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wet_willy napisał(a):

Girsik sie obesral ze Zelda to gowno dla ludkow lubiacych ta sama plec i teraz atakuje wszystko co podoba sie innym? 

 

Tak kurwa bo wklejenie filmu Digital Foundry to atak. Chłop wbija na początku imprezy na silnych prochach w towarzystwo i nie wie co się dzieje dookoła. To już lepiej się nie wychylać wcale

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...