Skocz do zawartości

Metaphor: ReFantazio


tlas

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, easye napisał(a):

A jak gra działa na dobrym PC? Też są problemy?

Na dobrym PC działa dobrze, a po patchach na dobrym PC działa (bardzo) dobrze :). 

 

Warto powalczyć z upscalingiem do 6k/8k, bo niestety nie ma antyaliasingu.

11 minut temu, Suavek napisał(a):

Nie no, zwiastun solidny :obama:

 

Co tam robi megatenowy Thor (1:24)?

 

A tymczasem:

 

image.png.87ce72d8ea009233b609b3512f5a612b.png

Hehe, a miałeś nie brać. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Na dobrym PC działa dobrze, a po patchach na dobrym PC działa (bardzo) dobrze :). 

 

Warto powalczyć z upscalingiem do 6k/8k, bo niestety nie ma antyaliasingu.

Hehe, a miałeś nie brać. 

rozumiem, że na wsparcie UW nie ma co liczyć ^^

Odnośnik do komentarza

To nie jest pierwszy pokemon z głównej serii, który jest pokazany. Podejrzewam, że będą one w katalogu przyzwań klasy Summoner (Thor też pasuje jako pewien synonim ataku elektrycznego), ale na pewno gra ma też sporo lekkich nawiązań do różnych części serii, więc zobaczymy jak dużych.

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero dorwałem się do demka i o jak wspaniale :banderas:  Gram na hardzie i hard daje przeciwnikom dodatkowa turę :obama:  Fajnie, że to nie tylko kwestia podbicia statów i HP. Momentami jest GORĄCO, ale walki są tak dynamiczne, że powtarzanie ich nawet po kilka razy to żaden problem, tym bardziej że jest instant restart, które utrzymuje flow. 

Oby mi się demko nie skończyło przed przybyciem kuriera bo mnie może rozdupić.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...