Skocz do zawartości

Metaphor: ReFantazio


tlas

Rekomendowane odpowiedzi

Aż przypomnieliście mi znowu mój pierwszy kontakt z Personą i SMT na PS2. Nie miałem wtedy żadnych poradników, ani nawet człowiek nie wiedział, że można przegapić jakieś rzeczy. Po prostu leciało się na żywioł i czerpało frajdę z grania (pomimo, że żadnej nie udało się ostatecznie ukończyć:frog:).

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Dr.Czekolada said:

Aż przypomnieliście mi znowu mój pierwszy kontakt z Personą i SMT na PS2. Nie miałem wtedy żadnych poradników, ani nawet człowiek nie wiedział, że można przegapić jakieś rzeczy. Po prostu leciało się na żywioł i czerpało frajdę z grania (pomimo, że żadnej nie udało się ostatecznie ukończyć:frog:).

Myślałem że tak właśnie powinno się grać w gry :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Kilka rzeczy z pełniaka:

 

- save się przenosi (wszystkie sloty, a nie jeden)

- gra działa 2x szybciej niż demo na moim sprzęcie

- wydaje mi się, że jakoś mniej ząbków

- 80 giga, mimo, że pobiera 34 (spoko kompresja)

- jakieś itemy wpadają pewnie za preorder, albo za demo w sumie nie wiem, ale są w Akademii

Też mi się wydaje że już nie ząbkuje xD czy u mnie jakoś sprawniej chodzi to sprawdzę dopiero na tym placu w mieście bo tylko tam gra mi szarpała.

Ktoś mi może powiedzieć czemu przy władaniu osiągnięć mam dźwięk wbijania trophy z ps4? xD

Odnośnik do komentarza

Żadne achievementy się nie przenoszą niestety, zakładam, że te wszystkie zrób 50x czegoś też się muszą liczyć od zera. 

 

1 godzinę temu, Pupcio napisał(a):

Też mi się wydaje że już nie ząbkuje xD czy u mnie jakoś sprawniej chodzi to sprawdzę dopiero na tym placu w mieście bo tylko tam gra mi szarpała.

Ktoś mi może powiedzieć czemu przy władaniu osiągnięć mam dźwięk wbijania trophy z ps4? xD

Na Steam? Wbiłem dwa i nie usłyszałem, muszę sprawdzić :D. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Żadne achievementy się nie przenoszą niestety, zakładam, że te wszystkie zrób 50x czegoś też się muszą liczyć od zera. 

 

Na Steam? Wbiłem dwa i nie usłyszałem, muszę sprawdzić :D. 

Tak. Dostaje stimowe i jakby węwnątrz gry jakieś? Nie wiem, dziwne xD A te z początku gry też jakoś wpadają bo dostałem np. za ukończenie kopalni no ale w sumie wywalone jajca w te trophiki.

 

Ja właśnie skończyłem dungeonik i walczyłem z

Spoiler

Krychem

No i no, dalej zajebioza a gra rzeczywiście lepiej działa, teraz już nigdzie nie mam najmniejszej ścinki

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Pupcio napisał(a):

Tak. Dostaje stimowe i jakby węwnątrz gry jakieś? Nie wiem, dziwne xD A te z początku gry też jakoś wpadają bo dostałem np. za ukończenie kopalni no ale w sumie wywalone jajca w te trophiki.

 

Ja właśnie skończyłem dungeonik i walczyłem z Krychem. No i no, dalej zajebioza a gra rzeczywiście lepiej działa, teraz już nigdzie nie mam najmniejszej ścinki

O to ciekawe mi nie wpadło :/. Od razu? 

Odnośnik do komentarza

Ppe pisze że Metaphor już odniósł sukces sprzedażowy i ogólnie jest szajba na steam. 

Co tu dużo mówić? Dobre gry po prostu same się obronią. Niech devsi sprzedażowych crapow zaglądają do swoich kolegów z branży i wyciągają wnioski. Albo po prostu obserwują rynek i słuchają graczy, swoich potencjalnych odbiorców. To takie proste...

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, genjuro napisał(a):

Ppe pisze że Metaphor już odniósł sukces sprzedażowy i ogólnie jest szajba na steam. 

Co tu dużo mówić? Dobre gry po prostu same się obronią. Niech devsi sprzedażowych crapow zaglądają do swoich kolegów z branży i wyciągają wnioski. Albo po prostu obserwują rynek i słuchają graczy, swoich potencjalnych odbiorców. To takie proste...

 

Nie wiadomo jeszcze czy odniósł, Sega podała ino ilość wysłanych sztuk do sklepów. A Sega zawsze wysyła ich za dużo.

Odnośnik do komentarza

Jakbyście na PC mieli problemy, że wam nie rozpoznaje ikon kontolera po alt-tabowaniu, to trzeba wejść w opcje i je ustawić na kontroler wybrany, zamiast "auto". W demo też to było, widać nie naprawili, poza tym auto na domyślnie to gówno, a nie ficzer, bo sam zmienia sobie przyciski nawet przy głupim ruchu myszką, już nie mówiąc o tym, że się zacina. 

 

v0.7.8 moda na ultrawide wyszła, pod pełniaczka i wreszcie z naprawionym HUDEM, więc można grać już na pełnej szerokości :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...