Skocz do zawartości

Metaphor: ReFantazio


tlas

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, tlas napisał(a):

Pytanie odnośnie pierwszego questa od Bridgitte -

  Pokaż ukrytą zawartość

stoję przed bossem i nie mam skarbu, mam się wracać, przeoczyłem coś?

 

Spoiler

Chodzi o zabicie minotaura dla tej białowłosej czarnuli od magic igniterów? No miałeś go zabić i dostałeś z niego Brute's Horne który masz jej pokazać na dowód. Nie wiem o jaki inny skarb chodzi? Pozostałe opcjonalne skrytki na mapie znalazłeś do nich wejście?

 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Pupcio napisał(a):

Dobra, odpuszczam jedno (chyba ostatnie) zadanie poboczne bo za trudne :gigabeta: Czas na finał

Ja dzisiaj jutro planuje solidne 20h pograć, zobaczymy jak daleko zajdę, na razie w jakiejś randomowej wieży dostałem wpierdol od jakiegoś pomniejszego typa, chyba trochę rośnie poziom trudności :D. 

 

Jestem po 4 dungeonie, a typ wali 2 megidole z rzędu wtf. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Dr.Czekolada napisał(a):
  Pokaż ukrytą zawartość

Chodzi o zabicie minotaura dla tej białowłosej czarnuli od magic igniterów? No miałeś go zabić i dostałeś z niego Brute's Horne który masz jej pokazać na dowód. Nie wiem o jaki inny skarb chodzi? Pozostałe opcjonalne skrytki na mapie znalazłeś do nich wejście?

 

 

Ok bo coś tam NPCty mówiły przed misją o jakimś ukrytym skarbie, ale może po prostu dokonałem nadinterpretacji. 

Odnośnik do komentarza

Ta wczoraj tam byłem, mówił npc na początku o skarbie. Myślę że to chodziło zwyczajnie o te skrzynki z itemkami do purify. 

 

W ogóle chyba złą kolejność wybrałem bo poszedłem tam po głównym dungeonie Grand Cathedral i szybko padł boss, a wcześniej mi jakiś typek gadał że znacznie trudniejsze tam mają być moby. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, tlas napisał(a):

 

Ok bo coś tam NPCty mówiły przed misją o jakimś ukrytym skarbie, ale może po prostu dokonałem nadinterpretacji. 

Chodzi o te skrzynki za kratami. Trzeba było poszukač dziur żeby się przecisnąć. Pamiętaj, że to ludzie od Persony lubią o najbardziej oczywistych rzeczach rozprawiać.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

U mnie 57h, jeszcze masa gry została i zero uczucia z P5 i Rebirth (wspaniałe gry, żeby nie było) ale jednak tam można było poczuć to uczucie "wszystkiego jest aż za dużo, a przez 10h nic się nie działo" po takim czasie. Atlus tutaj naprawdę zapracował nad pacingiem opowieści. 

Oj tak, tempo opowieści to mocny plus tej gry
choć zdarzały się momenty przeskakiwania z pokoju z dialogiem do drugiego pokoju z dialogiem itd.  Ale chyba luźniej im to wyszło bo w personach bardziej mnie bolało i czasami pobieżnie czytalem co ktores słowo i skipowałem chmurki.

Odnośnie pobocznych questów to nie odhaczam wszystkich od razu i nie mam z tym problemu ale za to FOMO objawia sie u mnie podczas walk gdzie czuje ze moj build i klasy towrzyszy nie wykorzystuje w 100% w porownaniu do tego co jeszcze moga zaoferowac, ale to tylko pokazuje ze to całkiem fajny system a przedewszystkim satysfakcjonujący w ch00j

5 minut temu, Pupcio napisał(a):

Najbardziej cieszy brak magicznego smartfona i codziennych wiadomości o niczym

Jakby zostawili te pierdoły to własnie chwalony pacing by pewnie siadł a tak to pełna koncentracja na głowny wątek przeplatany ciekawymi pobocznymi i w to mi graj ;)

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Dahaka napisał(a):

Mogliby zrobić Personke w więzieniu np :obama: 

Zgadzam się. Social Linki budowane podczas spacerniaka albo wspólnych pryszniców z innymi osadzonymi mogłyby dodać trochę świeżości oraz pikanterii :spicy: 

"Ej, ziomek, bo mi tu spadło mydło w płynie, podaj mi je. Btw, byłeś już cwelony?"

- Nie

- Proszę dajcie mi spokój

- Tak, a o co chodzi?

 

wiem kto z forum chętnie by zagrał w taką Personkę

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał(a):

No ciekawe jak będzie wyglądać mapka w p6. Nie widzę powrotu to 3 ulic na krzyż po tym co zrobili tutaj a z drugiej strony ciężko żeby uczniak z liceum sobie jeździł po całej japonii przez cały rok :wujaszek: kruci mogliby zrobić w końcu personke na studiach

W Strikers jeździli :). 

 

Nie no P6 musi być na studiach i jako ex na Xboxa. :vegeta_smile:

Odnośnik do komentarza

Wiem, ale to tylko wakacyjny okres a nie cały rok+ jeździli bo była z nimi już Makoto STUDENTKA. Dlatego studia, chlanie sake i podrywanie chińskich studentek to jest to czego potrzebuje ta seria a nie siła przyjaźni i japońskie problemy dzieci :asax: Zresztą już Catherine a teraz metaphor pokazuje jak bardzo ten szkolny setting ich ogranicza w pokazywaniu fajnych rzeczy

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pupcio napisał(a):

Wiem, ale to tylko wakacyjny okres a nie cały rok+ jeździli bo była z nimi już Makoto STUDENTKA. Dlatego studia, chlanie sake i podrywanie chińskich studentek to jest to czego potrzebuje ta seria a nie siła przyjaźni i japońskie problemy dzieci :asax: Zresztą już Catherine a teraz metaphor pokazuje jak bardzo ten szkolny setting ich ogranicza w pokazywaniu fajnych rzeczy

Zdecydowanie widzę P6 na "studiach", to już czas i na Unreal Engine 4 albo nawet 5 (raczej 4, ale to już Atlus ma obcykane z SMT V i Persona 3 Reload). Mogliby jebnąć, będą na fali sukcesu na fali zapowiedź w tym roku na TGA.

 

 

 

Już był trening przed live'm u Geoffa :)

 

 

A co do Catherine wciąż nie chce mi się odpalać Switcha, a już od dawna mam zakupioną najlepszą wersją tam :/ na Steam niestety nie ma tej ulepszonej Full Body, ew. na PS5 w 30 fps, ale już chyba wolę przenośnie @Pupcio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...