Skocz do zawartości

Metaphor: ReFantazio


tlas

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Pupcio napisał(a):

Kurde wiedziałem że Heismay w japońskiej wersji brzmi znajomo a to przecież Adachi z yakuzy 7 :rayos: ale i tak w jap dublażu najlepszą robote robi Louie i głos Dio z jojo anime jako narrator :banderas: angielska wersja pewnie też jest spoczko jak to u atlusa, ale po tym już nie ma powrotu

W Ang to Cid z FF XVI :D.

 

Jego sociala właśnie dobiłem do 8 i trochę serce boli 

image.png.3103b9e25967e29db161365641d53fde.png

Odnośnik do komentarza

jestem po 3 dungeonie, wlasciwie to "dungeonie" bo byl krotki i prosty. no ogolnie gra mi sie strasznie podoba, ale te dungeony to na razie najslabszy element gry.

 

nie chce powiedziec, ze sa na jedno kopyto bo i styl troche inny i jakis tam motyw maja, ale do persony 5 z ich roznorodnoscia, mechanikami itd. to niestety daleko.

 

plus taki, ze te opcjonalne miejscowki z questow bija na glowe mementosy takie np.

 

w platyne nie celuje bo niektore social linki mowiac wprost olewam, pewnie niepotrzebnie i pewnie tez mnie to ugryzie w dupe jak sie okaze, ze ktorys jest potrzebny do kluczowego archetypu, ale trudno. chyba, ze czasu mi zostanie na tyle duzo, ze je nadrobie pozniej.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ölschmitz napisał(a):

jestem po 3 dungeonie, wlasciwie to "dungeonie" bo byl krotki i prosty. no ogolnie gra mi sie strasznie podoba, ale te dungeony to na razie najslabszy element gry.

 

nie chce powiedziec, ze sa na jedno kopyto bo i styl troche inny i jakis tam motyw maja, ale do persony 5 z ich roznorodnoscia, mechanikami itd. to niestety daleko.

 

plus taki, ze te opcjonalne miejscowki z questow bija na glowe mementosy takie np.

 

w platyne nie celuje bo niektore social linki mowiac wprost olewam, pewnie niepotrzebnie i pewnie tez mnie to ugryzie w dupe jak sie okaze, ze ktorys jest potrzebny do kluczowego archetypu, ale trudno. chyba, ze czasu mi zostanie na tyle duzo, ze je nadrobie pozniej.

Jeśli robisz większość dungeonów w 1-2 dni to spokojnie wszystko zrobisz. To nie persony i tutaj serio trzeba się postarać żeby nie wymaksować wszystkich

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał(a):

Jeśli robisz większość dungeonów w 1-2 dni to spokojnie wszystko zrobisz. To nie persony i tutaj serio trzeba się postarać żeby nie wymaksować wszystkich

Dokładnie, raczej nie da się nie wymaksować, zostało mi wiele dni, a już prawie kończę. 

 

Szczerze nigdy nie byłem fanem biegania z poradnikami po social linki, to jedyny aczik, jakiego nie mam w P3 Reload właśnie z tego powodu, że nie będę grał, jak mi każe ktoś w poradniku, to jest jak dla mnie przestarzały game design. 

 

Rozumiem maksowanie skilli w walce, grindowanie, expienie, superbossów, wybory po zakończenia itp. ale nie takie "story" rzeczy, których nie da się zrobić bez poradnika, bo zabrakło dni. 

 

Jestem ciekaw, jak to rozegrają w P6 zatem. 

Odnośnik do komentarza

Przez tą grę zostawiłem SH2, kupki wstydu i inne obowiązki. Port Brilehaven i co się tam dzieje :obama:

Ścieżki do dungeonów też ciekawie się rozwinęły bo mamy trasy na wiele dni i można obskoczyć kilka lochów na raz.

Pomijając Personę te Atlusowe świry ponoć już dłubią coś całkiem nowego. Jak dobrze wrócić do gier tego studia po latach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...