Skocz do zawartości

Metaphor: ReFantazio


tlas

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Pupcio napisał(a):

Kurde wiedziałem że Heismay w japońskiej wersji brzmi znajomo a to przecież Adachi z yakuzy 7 :rayos: ale i tak w jap dublażu najlepszą robote robi Louie i głos Dio z jojo anime jako narrator :banderas: angielska wersja pewnie też jest spoczko jak to u atlusa, ale po tym już nie ma powrotu

W Ang to Cid z FF XVI :D.

 

Jego sociala właśnie dobiłem do 8 i trochę serce boli 

image.png.3103b9e25967e29db161365641d53fde.png

Odnośnik do komentarza

jestem po 3 dungeonie, wlasciwie to "dungeonie" bo byl krotki i prosty. no ogolnie gra mi sie strasznie podoba, ale te dungeony to na razie najslabszy element gry.

 

nie chce powiedziec, ze sa na jedno kopyto bo i styl troche inny i jakis tam motyw maja, ale do persony 5 z ich roznorodnoscia, mechanikami itd. to niestety daleko.

 

plus taki, ze te opcjonalne miejscowki z questow bija na glowe mementosy takie np.

 

w platyne nie celuje bo niektore social linki mowiac wprost olewam, pewnie niepotrzebnie i pewnie tez mnie to ugryzie w dupe jak sie okaze, ze ktorys jest potrzebny do kluczowego archetypu, ale trudno. chyba, ze czasu mi zostanie na tyle duzo, ze je nadrobie pozniej.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ölschmitz napisał(a):

jestem po 3 dungeonie, wlasciwie to "dungeonie" bo byl krotki i prosty. no ogolnie gra mi sie strasznie podoba, ale te dungeony to na razie najslabszy element gry.

 

nie chce powiedziec, ze sa na jedno kopyto bo i styl troche inny i jakis tam motyw maja, ale do persony 5 z ich roznorodnoscia, mechanikami itd. to niestety daleko.

 

plus taki, ze te opcjonalne miejscowki z questow bija na glowe mementosy takie np.

 

w platyne nie celuje bo niektore social linki mowiac wprost olewam, pewnie niepotrzebnie i pewnie tez mnie to ugryzie w dupe jak sie okaze, ze ktorys jest potrzebny do kluczowego archetypu, ale trudno. chyba, ze czasu mi zostanie na tyle duzo, ze je nadrobie pozniej.

Jeśli robisz większość dungeonów w 1-2 dni to spokojnie wszystko zrobisz. To nie persony i tutaj serio trzeba się postarać żeby nie wymaksować wszystkich

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał(a):

Jeśli robisz większość dungeonów w 1-2 dni to spokojnie wszystko zrobisz. To nie persony i tutaj serio trzeba się postarać żeby nie wymaksować wszystkich

Dokładnie, raczej nie da się nie wymaksować, zostało mi wiele dni, a już prawie kończę. 

 

Szczerze nigdy nie byłem fanem biegania z poradnikami po social linki, to jedyny aczik, jakiego nie mam w P3 Reload właśnie z tego powodu, że nie będę grał, jak mi każe ktoś w poradniku, to jest jak dla mnie przestarzały game design. 

 

Rozumiem maksowanie skilli w walce, grindowanie, expienie, superbossów, wybory po zakończenia itp. ale nie takie "story" rzeczy, których nie da się zrobić bez poradnika, bo zabrakło dni. 

 

Jestem ciekaw, jak to rozegrają w P6 zatem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...