Skocz do zawartości

Wydania specjalne - temat ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Perez napisał(a):

SNES na grudzień planowany, o tym już wspominałem. @Roger już podobno zaczął robić szpigiel! Pewnie zaraz przyjdzie "dej mi 200 stron!11!". 

I nie, nie MS DOS ani nic komputerowego :). 

Ja tylko przypomnę, że na Amigę też tutaj tytani biznesu psioczyli, a sprzedała się jak sprzedała :)

Odnośnik do komentarza

Powiem tak: teksty Dziatkiewicza o automatach zwykle pomijałem. :D Na początku były nawet ciekawe ale z czasem strasznie wtórne męczenie buły moim zdaniem. Cały numer na ten temat? No zobaczymy, do kolekcji się weźmie, a i trochę wspomnień może ożyje (wakacje w Grzybowie '96 i "wyscigi", "majkel dżekson" i inne hity). :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał(a):

wspominki, wywiady, wizyty w zakładach pracy salonach gier

Kurde historia wuja brata siostry pewnie będzie od tego gościa co wywiady robił. 
Trochę średni temat, ale po bombach może trza zrobić coś słabszego. Tzn każdy pewnie grał na automatach, ale to nie jest jednak SNES czy N64.

Odnośnik do komentarza

Kupie, bo jestem zbieraczem i nie chce, zeby cos brakowalo, ale kolejny boomerski numer. Juz wczesna podstawowka u mnie kazdy mial pegazusa, wielu gameboya, byl jeden salon z automatami w miescie i dosc szybko padl. Sam temat salonow i automatów tez byl w ostatnich latach przeciez mocno cisniety w PE. Wywiady z wlascicielami salonow, ludzmi co te automaty sciagali z zachodu itp itd.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie miałem żadnych Pegasusów czy innych Nintendów, więc totalnie mi wiszą takie specjale (choć mam wszystkie, które się ukazały :) ), ale arcade'y to moje dzieciństwo, więc biorę bez zastanowienia :) Jestem rocznik 81, więc trochę się tych monet nawrzucało w różnego rodzaju salonach - od wozów Drzymały (miałem 2 w swojej dzielnicy :)po spory salon gier obok Spodka.

Odnośnik do komentarza

Jedyne czego się obawiam to to "ponad 30 recenzji absolutnych klasyków: Moon Patrol, Pac-Man, Shinobi, Outrun, Mortal Kombat i wiele więcej", standardowo wolał bym zobaczyć parę recek hidden gemów które są nadal grywalne dzisiaj niż usłyszeć po raz 20ty jak to MK był jednym z prekursorów digitalizowanej grafiki ale grać w to dzisiaj to już nie bardzo.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

No niestety dla mnie też mocne meh. Jak chcieliście zrobić numer o arcade to mogliście zebrać do kupy wszystkie teksty Dziatkiewicza i wydać pod banderą PSX Extreme Edycja Do Spania :pawel:

Zrobię tak jak Shen napisał - kupię, żeby nie mieć braków w kolekcji. W dzieciństwie coś tam się liznęło salonów, ale chyba jestem za małym boomerem, żeby się tym ekscytować. Moje dzieciństwo to jednak pegaz, plejak, n64 i gb. 

Oczywiście wciąż liczę, że kilka tekstów przyjemnie mnie zaskoczy, a numer będzie równie porządnie przygotowany jak Amiga Extreme.

I jeszcze małe pytanko to Prezesa @Perez kto rednaczuje tego specjala? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pix napisał(a):

No niestety dla mnie też mocne meh. Jak chcieliście zrobić numer o arcade to mogliście zebrać do kupy wszystkie teksty Dziatkiewicza i wydać pod banderą PSX Extreme Edycja Do Spania :pawel:

Zrobię tak jak Shen napisał - kupię, żeby nie mieć braków w kolekcji. W dzieciństwie coś tam się liznęło salonów, ale chyba jestem za małym boomerem, żeby się tym ekscytować. Moje dzieciństwo to jednak pegaz, plejak, n64 i gb. 

Oczywiście wciąż liczę, że kilka tekstów przyjemnie mnie zaskoczy, a numer będzie równie porządnie przygotowany jak Amiga Extreme.

I jeszcze małe pytanko to Prezesa @Perez kto rednaczuje tego specjala? 

 

Prowadzi Majk, grafikę ogarnia Romek (tak jak przy Amidze) plus dodatkowo Marek, który ogarnia korektę w miesięczniku. 

Tematycznie jak najbardziej rozumiem, że nie każdemu podejdzie, chociaż i przy Amidze były podobne głosy. Natomiast sam jestem ciekaw jak to wypali - potencjał wydaje się nieco mniejszy niż Amiga, no ale właśnie pytanie na ile. Bo to też będzie jakiś sygnał odnośnie kolejnych tematów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziatkiewicz, to niby pisał o tych automatach(głównie siedział chyba we flipperach), ale tak naprawdę o jakichś pierdach. Wierzę, że da się to ogarnąć dużo lepiej. Miałem wrażenie, że bardziej chodziło o niego(bo jest prezesem czegoś tam) i kuzyna szwagra niż o gry, do czego się zresztą przyznawał, bo nie bardzo w nie gra, dlatego to wyglądało tak, a nie inaczej. Jak na moje ciekawszy temat niż komputerki, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja, będąc na koloniach/wakacjach w latach 90-tych zawsze szukałem gdzie mają automat z Violent Storm? Jakoś inne gry mnie tak nie bawiły, jeszcze od biedy Metal Slug i Cadillacs and Dinosaurs. A automatu z Mortal Kombat to jak sięgam pamięcią nigdy nie znalazłem(głównie jeździłem nad morze).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Violent Storm oczywiście, najlepsza była piłka do futbolu amerykańskiego, która po rzucie w przeciwnika odbijała się po całym ekranie. Dla mnie salony to właśnie Cadillacs, najwięcej żetonów w to poszło i zdecydowanie mój top gier dzieciństwa. Wakacje nad morzem, dwa złote wyżebrane od babci i kurs na salon gier, za taki pieniądz były cztery żetony :pepegasm: Do tego X-Men children od the atom, Street Fighter the Movie z JCVD wyciętym z filmu, Punisher, AvP, Metal Slug, Tekken 2 i 3, Time Crisis, trochę tego było. Fajne wspomnienia więc liczę na kolejnego nostalgicznego kopa w ryja z tym numerem. 

Odnośnik do komentarza

No jeśli nie wleci recka Star Wars Trilogy Arcade/Star Wars Racer to się pogniewamy...

Jest potencjał, o ile klasyki nie dostaną dużej powierzchni - wolałbym więcej o mniej popularnych, ale w jakiś sposób zjawiskowych maszynach. Ile można męczyć Pac-Mana...

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Badus napisał(a):

No jeśli nie wleci recka Star Wars Trilogy Arcade/Star Wars Racer to się pogniewamy...

Jest potencjał, o ile klasyki nie dostaną dużej powierzchni - wolałbym więcej o mniej popularnych, ale w jakiś sposób zjawiskowych maszynach. Ile można męczyć Pac-Mana...

 

Recki mają zgodnie po stronie - ani większych, ani mniejszych. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, [InSaNe] napisał(a):

Smród Pixela wisi w powietrzu :/ A tak czekałem na specjalny numer o Nintendo 64...

 

Jak wleci SNES w grudniu to raczej N64 nie za szybko. 

 

Ja tam bym mógł robić ci co miesiąc specjale, ale to by chyba nikt nie wyrobił czasowo :).

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...