Skocz do zawartości

Wydania specjalne - temat ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Perez napisał(a):

Załóżmy, że wszystkie okładki są piękne, wspaniałe i w ogóle - który tytuł byście odrzucili? 

 

6 godzin temu, [InSaNe] napisał(a):

Gdzie jest Punisher? ;)

A może na limitce będzie taki swoisty clash of the titans - Punisher, AvsP, Metal Slug, Cadillac. Taki okładkowy crossover :nyam1: 

 

Ja bym odrzucił SFII.

Najładniejsze:

#1 Out Run

#2 Moon Patrol 

#3 MK

 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, mcp napisał(a):

Może ankieta? Outrun cudowny, SF najsłabszy imho

 

W sumie czemu nie - ankieta odpalona. Dałem wielokrotny wybór na zasadzie, że jak komuś podoba się tylko jedna to daje jedną, a jak 5 to 5. Przypominam dostępny zestaw:

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Square napisał(a):

To docelowo ma być 7 okładek?

A w ankiecie dałbym, które się nie podobają jak ma coś wypaść.

 

6 regularnych + jedna limitka, ale tu jej nie ma. Zbieramy opinie, którą z regularnych wyciąć. Tak że ta z najmniejszą liczbą głosów będzie potencjalnie do odstrzału. 

Odnośnik do komentarza

Zagłosowane.

Jak wyżej - okładka PacMana najsłabsza i najbardziej odstaje - tutaj powinien też być gierkowy art jak PacMan napierdala duszki. Mortal sam w sobie zajebisty i ponadczasowy, ale umówmy się - oklepany motyw wielokrotnie.

Arcade kojarzy mi się z totalną beztroską, wakacyjnym klimatem i natychmiastowym "pure fun" - i takie te okładki powinny być. Zaskoczony jestem Moon Patrol, gra spoza mojej bańki, ale okładka sztos, taki retro sci-fi.

Czepialstwo: where okładka z AvP?!

No i fajna byłaby typu crossover - z postaciami z różnych gierek z epoki.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Zagłosowane. Najmniej podoba mi się pac man. Jeszcze nie wiem jaką kupię. Sentyment największy mam do cadillacow. Street Fighter bym kminił gdyby to nie było z okładki SFA2 bo nie mam zadnych wspomnień z tą częscią. Grałem za to w orginalnego SF2 na automatach a mój nr1 w całej serii to Street Fighter Alpha 3 (nie grałem w 6 jeszcze). Dodatkowo OutRun miażdży więc jest dylemat.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Perez napisał(a):

Zgoda! Mieliśmy inny projekt pod SF2, po drodze się zmienił i nie podmieniłem okładki. Jak coś to aktualna poniżej.

To tez niezbyt pasuje. Zmiksowaliscie SFA2 ze SSF2T. Mimo, ze w obie gralem w salonach to jednak tym jedynym Street Fighterem zawsze pozostanie waniliowa dwojka, czyli World Warrior. Tylko tu moze byc problem z grafika niestety (chyba, ze zrobicie w stylu tej z MP).

 

Przed okladkami bylem pewien, ze weze te ze SF, ale teraz to jednak bym glosowal nad jej pominieciem. Outrun chyba najlepsza, pozostale mocno srednio.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Perez napisał(a):

Zgoda! Mieliśmy inny projekt pod SF2, po drodze się zmienił i nie podmieniłem okładki. Jak coś to aktualna poniżej.

Tak jak Mejm napisał, teraz jest poplątany art z Alphy/Zero 2 z podpisem SSF2T. Albo zmieńcie podpis na Alphę/Zero 2 albo okładkę, mi np. taki art bardziej by pasował.

Spoiler

image.thumb.jpeg.ec0b1710caaaa9c21c3b0aaa0f957dda.jpeg

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...