Skocz do zawartości

Wydania specjalne - temat ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Ukukuki napisał(a):

Moon Patrol bo bardzo stare i pewnie nie mieliście dobrego materiału na okładkę. Metal Slug, Mortal Kombat, Out Run, Pac - Man to już takie klasyki arcade ,że muszą zostać. SFII mi się bardziej z konsolami kojarzy. Dwójkę bardzo rzadko spotykałem w salonach albo to tylko moja projekcja. 

 

Grafa do Moon Patrol jak coś spoko, żeby tu nie było niejasności. 

Odnośnik do komentarza

Kurde u mnie w miescie w latach wczesnych 90-tych byl jeden klub z automatami, ja akurat odwiedzalem te spelune bo mieli najsmaczniejsze tosty w okolicy, od czasu do czasu zagralem w jakas platformowke i tyle o tym, nie bylem w tym za dobry stres mnie zjadal, ze umre a zetonow zawsze brak, no ale pewnego dnia wchodze patrze wszyscy stoja i obserwuja maszyne, na ktorej jakas bijatyka. To byl street fighter ii i to byla gierka, co zmienila moje postrzeganie konputerowej rzeczywistosci, plansze guile’a, blanki i dhalsima to bylo cos tak piekne i kolorowe, do tego ta muzyka i odglosy ciosow, ktore az mozna bylo poczuc w kosciach, rozwalanie samochodu… zagralem pare dni pozniej, jeden serdeczny kolega starszy o rok a jak pokazal mi kilka kombinacji dla blanki i „dzula” i juz nie chodzilem tam wiecej na tosty, co wiecej, udawalo mi sie nawet ograc niejednego wyjadacza, a mialem lat ponizej wieku zgody grubo, nie pamietam ile.

Dlatego wybralbym okladke z metal slug,

Spoiler

Jako druga w kolejnosci po wielkim SFII

 

Odnośnik do komentarza

Outrun to też dla mnie słaba gierka (jedziemy lewo prawo, wow super ciekawe), ale okładka w zapowiedzi całkiem klimatycznie wyszła (więc moon patrol też nie wątpię że wyszedł dobrze, ale raczej to gra z początku lat 80 więc za stara:). Myślę że dla nas tak działają te okładki  - że każda się podoba, bo jest dość nietypowa. Np. nie trafi się w kiosku inne pismo z okładką Metal sluga, czy czymś co było na Pegasus Extreme.

Odnośnik do komentarza

IMO okładka z Pac-Manem jest najsłabsza. W przypadku Mortal Kombat motyw z samo logo też dupy nie urywa, chociaż obstawiałem, że MK pojawi się na okładce i będzie coś ciekawego. Moon Patrol jest dla mnie zbyt niszowe, żeby brać pod uwagę. Natomiast OutRun chyba najlepiej wypadł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...