Skocz do zawartości

Wydania specjalne - temat ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

Out run - okładka fajna, ale nigdy nie grałem, więc nie biorę.

Mortal - po linii najmniejszego oporu. Nie biorę.

Metal Slug/Cadillacs - po ujawnieniu tytułów to byli moi faworyci, ale obie okładki mi nie podchodzą :(

Moon Patrol - wolałbym grafikę z gry. Nie biorę.

SF - wygląda jak fanart do jakiejś mangi. Nie biorę.

Pac Man - minimalizm przy tej okładce jest gigantem. Nie biorę.

 

Jeśli się nic nie zmieni, rzucę monetą na Metal Sluga/Cadillacs, bo mam najwięcej wspomnień z tymi grami, a zawsze tym się kieruję przy wyborze okładki do specjal

a:)

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Czyli jednak trzeba zrobić z 10 - to może coś przypasuje ;). 

 

Dzięki za opinie i głosy. Pewnie jutro do wieczora spokojnie to sobie rozpykamy i pomyślimy, bo najpóxniej we wtorek chcemy odpalić przedsprzedaż. Ja osobiście zastanawiam się, czy nad tym Pac-Manem nie popracować, bo wydaje mi się, że to taki, hmm, najbardziej casualowy tytuł, w sensie każdy gdzieś tam kiedyś słyszał i a nuż to kogoś skłoni do zakupu, jak mu taka okładka mignie - chyba bardziej niż ten Street Fighter, który - jak widać po ankiecie - szału nie robi zupełnie. No i zanosi się, że po amigowym topowym Lotusie, przy arcade chyba Out Run ma największy potencjał sprzedażowy - znaczy wincyj wyścigów trzeba robić! 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Perez napisał(a):

Out Run ma największy potencjał sprzedażowy - znaczy wincyj wyścigów trzeba robić! 

Okładka ma fajny klimacik, mimo, że prawie nie gram w wyścigi. No ale trzeba też przyznać, że konkurencja nie jest zbyt mocna.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, grzybiarz napisał(a):

Chyba miałoby  to sens jakby gazetki były dostępne w kioskach, a nie tylko wysyłkowo

 

Wiesz, różnie. O takiej Amidze to mi nagle znajomi mówili, że widzieli gdzieś na YT u kogoś, na jakimś forum, na grupie FB itd. Wbrew pozorom to się niesie trochę po sieci. Zresztą ja też to reklamuję i jak taka okładka z Pac-Manem gdzieś mignie no to jest szansa, że ktoś tam skojarzy. 

Odnośnik do komentarza

Ja przy okładce Pac-Mana to widziałbym po prostu poziom z gry z postaciami, z odpowiednim pixel artem, a nie logo. Właściwie w takim OutRunie też to by mogło się sprawdzić, ale nie wiem jak wygląda wyciągnie skrina takiej jakości + upscale'owanie tego itd. Zagłosowałem na OR, SF i Dinozarły.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, pawelgr5 napisał(a):

Ja po tym jak wygladaly okladki Amigi w wersji SS i Flashbacka bardzo bym widzial podobne projekty w nastepnych specjalach. Taki dobrze wybrany screenshot robi mega robote. 

Tak, brakuje mi troche pixelozy na tych okladkach, sciagniete grafiki z google i elo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pawelgr5 napisał(a):

Ja po tym jak wygladaly okladki Amigi w wersji SS i Flashbacka bardzo bym widzial podobne projekty w nastepnych specjalach. Taki dobrze wybrany screenshot robi mega robote. 

 

A widzisz jak to z tymi gustami - akurat Flashback ze wszystkich okładek był najrzadziej wybierany. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Square napisał(a):

Okładką limitki pochwalisz się wcześniej?

 

Zostawmy coś na przedsprzedaż, żeby było na co pomarudzić ;) Dzisiaj kończymy temat okładek, lekki szlify z Pac-Manem m.in., tak że jutro pewnie w drugiej połowie dnia wleci zapowiedź, bo też jutro zamykamy sierpniowy numer, więc nudy nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...