Skocz do zawartości

Red Dead Redemption & Undead Nightmare


Rekomendowane odpowiedzi

Red Dead Redemption ograłem w czasie gimnazjum na starej PS3. Fabuły nic nie pamiętam, nie wszystko rozumiałem, bo gra była po angielsku i generalnie to tak średnio się bawiłem. Po zajeb... dwójce nabrałem ochoty na powrót do jedynki, ale na PS3 ciężko się grało, a na tą odnowioną wersję trochę szkoda wydawać tyle kasy... Trzymam kciuki, żeby wyszło to na PC, może będzie taniej, a jak nie to się poczeka na jakąś promocję albo coś :P Gra pewnie jakością będzie odbiegać, bo za bardzo nie będą przy niej dłubać i spodziewam się powtórki z GTA Trilogy, natomiast i tak się sprzeda, tu nie ma wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza

Ja kilka tygodni temu ukończyłem wersję na Słicza.:wio: Świetna sprawa.:yahoo:Gra się znakomicie, klimat wylewa się z ekranu, a i graficznie prezentuje się okazale. Polecam. :lapka: Jedynie co, to Marston trochę drewnianie biega, ale tak poza tym jest w porządku.

9qVKh48.jpeg

Przy okazji przypominam, że dziś mija 14 lat od premiery RDR.

RoYL1YP.jpeg

Grę przeszedłem dwukrotnie, na dwóch różnych sprzętach. Była to niezwykła przygoda. :good2:
 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ooo, panie @Sylvan Wielki grywalna ta część na pstryku jest? Mam pstryka w wersji lite i się zastanawiam czy nie kupić tego rdr,ale boję się że będzie słabo działało na tym sprzęcie. Z drugiej strony ograłem to na x360 i tam działało to dobrze pamiętam,a switch chyba moc ma porównywalną lub większą od x360 - tak się mnie wydaje :notbad:

Odnośnik do komentarza

Ha! Szanowny panie kolego - jak najbardziej. :sir:

Dość napisać, że wersja na Słiczerka hula lepiej niż oryginał na X360, który to działał lepiej niż odsłona na PS3. :notlikethis:
Generalnie wersja na PS3/x360 prezentowała się, jak na możliwości owych konsol, znakomicie, ale zdarzało jej się czasami coś tam chrupnąć.
Śpieszę wyjaśnić, że RDR trzyma niemalże przez całą grę betonowe 30 k/s. Osobiście nie uświadczyłem żadnych spadków.
Według Digital Fonudry te są ekstremalnie rzadkie i to na ogół z 30 na... 29.

Tam gdzie x360 oferował 20, to NS wyciąga 30. :wio:

A gra się w tę wersję kapitalnie. Doznania mocno zbliżone do Dark Souls. Rozmiar ekranu ładnie maskuje niedoskonałości (obie gry wszak mają swoje na karku), ale trzeba przyznać, że RDR to z całą pewnością jedna z najlepiej prezentujących się pozycji na przenośną konsolę Niny. :yahoo:

Sterowanie, rozgrywka, technikalia - wszytko tu pięknie pasuje.

Zatem, dzielny kawalerze, nie żałuj grosza i życzę miłej zabawy na dzikim zachodzie, sir @Szajka. :drinks:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...