Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Niewykluczone, że szansą dla aresztowanego Romana Polańskiego, będzie Arnold Schwarzenegger rządzący w Kalifornii. Gubernator stanowy, tak samo jak prezydent USA może stosować prawo łaski, wobec osoby łamiącej prawo stanowe.

 

 

moim zdaniem jesli do tego dojdzie to bedzie to najwieksze wydarzenie w historii kinematografii.

Odnośnik do komentarza

Nie będzie kinowych ''Przyjaciół'' - nadzieje milionów fanów, którzy liczyli na to, że jeszcze raz zobaczą razem Monikę, Phoebe, Rachel, Joey'a, Chandlera i Rossa (w dodatku na wielkim ekranie) zostały rozwiane. Niedawno podsycił je James Michael Tyler (serialowy Gunther). Wygląda na to, że nie mówił prawdy.

 

 

 

Być może Tyler chciał po prostu przypomnieć o sobie mediom? Nie wiemy, dlaczego powiedział to, co powiedział. Choć aktor grający Gunthera zapewnił, że trwają już rozmowy na temat podpisania kontraktów, rzecznicy prasowi Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica) i Lisy Kudrow (Phoebe) zaprzeczyli tym doniesieniom.

 

Niektórzy mogą mieć mimo wszystko jeszcze jakąś niewielką nadzieję, że coś z tego będzie, ale najbardziej prawdopodobne w tej chwili jest to, że nie zobaczymy już nowych przygód ''Przyjaciół''.

 

 

 

 

 

 

 

No luuudzieee.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja Tarantino widzę tak:

 

1992: Wściekłe psy (Reservoir Dogs) 5-/6

1994: Pulp Fiction 6/6

1997: Jackie Brown 3/6

2003: Kill Bill (Kill Bill: Vol. 1) 4-/6

2004: Kill Bill 2 (Kill Bill: Vol. 2) 2/6

2007: Grindhouse: Death Proof (Death Proof) 3/6

2009: Bękarty wojny (Inglourious Basterds) 3+/6

 

OGÓLNIE NIE ZA CIEKAWIE. REZYSER JEDNEGO FILMU. DEATH PROOF PLUSA MA U MNIE ZA DUPECZKI.

Odnośnik do komentarza

Ja Tarantino widzę tak:

 

1992: Wściekłe psy (Reservoir Dogs) 5-/6

1994: Pulp Fiction 6/6

1997: Jackie Brown 3/6

2003: Kill Bill (Kill Bill: Vol. 1) 4-/6

2004: Kill Bill 2 (Kill Bill: Vol. 2) 2/6

2007: Grindhouse: Death Proof (Death Proof) 3/6

2009: Bękarty wojny (Inglourious Basterds) 3+/6

 

OGÓLNIE NIE ZA CIEKAWIE. REZYSER JEDNEGO FILMU. DEATH PROOF PLUSA MA U MNIE ZA DUPECZKI.

 

 

Ja bym dopisał scenariusz do True Romance. Mimo tego, że za reżyserkę odpowiada Scott, to czuć w świetnych dialogach, scenach akcji, brutalności ducha Tarantino. 5+/6

Odnośnik do komentarza

Ja Tarantino widzę tak:

 

1992: Wściekłe psy (Reservoir Dogs) 5-/6

1994: Pulp Fiction 6/6

1997: Jackie Brown 3/6

2003: Kill Bill (Kill Bill: Vol. 1) 4-/6

2004: Kill Bill 2 (Kill Bill: Vol. 2) 2/6

2007: Grindhouse: Death Proof (Death Proof) 3/6

2009: Bękarty wojny (Inglourious Basterds) 3+/6

 

OGÓLNIE NIE ZA CIEKAWIE. REZYSER JEDNEGO FILMU. DEATH PROOF PLUSA MA U MNIE ZA DUPECZKI.

 

 

Ja bym dopisał scenariusz do True Romance. Mimo tego, że za reżyserkę odpowiada Scott, to czuć w świetnych dialogach, scenach akcji, brutalności ducha Tarantino. 5+/6

 

Jesli chodzi o scenariusze to przede wszystkim "Urodzeni Mordercy". Przynajmniej dla mnie. Inna sprawa, ze cięzko przypisać film Tarantino tylko dlatego, bo napisał do niego scenariusz. Zresztą, nawet jeśli, to i tak dyskutujemy o podobnym okresie (polowa lat 90) czyli tak czy siak moja teza, ze QT sie skonczyl jest podtrzymana. Ostatnio QT nie ma juz takiego oka czy piora i angazuje sie w promowanie naprawde gownianych filmow jak ten western od Miike. Najbardziej mnie bawia obroncy Tarantino twierdzacy, ze krytycy chca aby QT dorosnal a on dalej robi swoje.

Odnośnik do komentarza

Ale ten scenariusz to jest QT chyba jedynie w creditsach, bo ostro zjechał Stone'a za to co z nim powyczyniał. Albo przynajmniej odciął się od jego ostatecznej wersji i uznaje się, że jego autorstwa jest jedynie zarys fabularny i większość dialogów. W ogóle to mial byc chyba jego film i to skoncentrowany na postaci reportera (Downey Jr.) - szkoda, ze tak sie nie stało.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Zapomnilem, ze tam Downey Jr. gra o_0 Nie wiem czy szkoda, bo sam film uwazam za bardzo dobry. Po poprawkach QT moglby byc gorszy. Jedna z moich ulubionych scen to ta gdzie Harleson tnie się na łyso i w wywiadze stwierdza, ze jest urodzonym mordercą. Po tych slowach w wiezieniu zaczyna sie szalenstwo, czysta euforia. Straszna moc ;]

Odnośnik do komentarza

Niedawno oglądałem "NBK". Miałem po nim taką banie, że szok. Nie dziwię się, że ludzie dopuszczali się po nim zabójstw, rozbojów itp. Oczywiście czuć tu rękę Quentina. Downeja Jr. zapamiętam na pewno, bo wydawał mi się równie dużym psycholem co główna para zwyroli.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...