Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Aż dałem plusa powyżej. Genialny trailer, o filmie nie wiem nic i pierwsze widzę, ale sam trailer i muzyka z niego pomogła mi dziś bardzo

 

Of Monsters and Men Dirty Paws 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Ja wiem w czym leży problem Leo. Chyba nikt nie odróżnia filmów z nim, LEo zawsze wygląda identycznie i nie ważne czy gra w filmie sf czy Wielkiego Gatsbyego. Może spróbowałby kiedyś "poświecic się" dla jakiejś roli i zostanie to zauważone. Ostatnio grał w kilku filmach i od Incepcji chyba nawet garniaka nie zminił

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

leo to zero aktorskie. To wiadomo nie od dzis.

 

Ani się nie obejrzysz i zleci na ciebie lawina minusików, chłopaki z FPE go kochają.

 

 

 

Btw. wysłałem tydzień temu maila do dyrektora ds. dystrybucji w Gutek Film z pytaniem o nowego Jodorowsky'iego, to mnie zignorował i nie odpowiedział :(

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ja wiem w czym leży problem Leo. Chyba nikt nie odróżnia filmów z nim, LEo zawsze wygląda identycznie i nie ważne czy gra w filmie sf czy Wielkiego Gatsbyego. Może spróbowałby kiedyś "poświecic się" dla jakiejś roli i zostanie to zauważone. Ostatnio grał w kilku filmach i od Incepcji chyba nawet garniaka nie zminił

Musiałby dostać rolę pokroju tej z "Co gryzie Gilberta Grape'a". Wtedy był za smarkaty jeszcze na jakąś poważną nagrodę.

Odnośnik do komentarza

Od dawna śmieję się z Leo, że w każdym filmie ma tę samą bródkę i jego gra polega na graniu bardzo, bardzo wkurzonego człowieka, co odgadujemy po wiecznie zniżonych wewnętrznych stronach brwi i jednym (czasem dwu) wybuchach na film. Jest więcej elementów, oczywiście, na etapie "Incepcji" mogłem już naśladować go przez cały film trafiając niemal idealnie... Miał długą taką serię gdzieś od, nie pamiętam już, 2005 roku? Oczywiście, DiCaprio jest gwiazdą "Titanica" i obiektem fantazji kobiet, o których wy fantazjujecie, więc łatwo o podejrzenie, że po prostu chciał jakoś zerwać ze swoim wizerunkiem ładnej buzi i wymyślił, że tylko w takiej bródce i grając na maksa wkurzonego kolesia sprawia wrażenie jako tako męskie.

 

Trochę inaczej zagrał w "Django", gdzie zebrał słuszne pochwały. A nowy Scorsese? Bez bródki! Zobaczymy, co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

etam, nie prawda, każda rolę da się zagrac charakterystycznie, jemu sie po prostu nie chce. Ne twierdze, że jest bardzo kiepskim aktorem, jest po prostu leniwy. A nagrody za Gilberta nie dostał, bo twierdzili, że on powaznie nie ma 5klepki;] tak słyszałem. No i przecież nagrody rozdaje się jeszcze młodszym, dużo dużo przed Leo i dalej tak jest

 

 

obiektem fantazji kobiet, o których wy fantazjujecie, więc łatwo o podejrzenie, że po prostu chciał jakoś zerwać ze swoim wizerunkiem ładnej buzi i wymyślił, że tylko w takiej bródce i grając na maksa wkurzonego kolesia sprawia wrażenie jako tako męskie.

 

a tu sie nie zgodze. Po titanicu szybko zmężniał co niestety nie wyszło mu na dobre. Dorobił się brzucha, pult na policzkach, a jego "wkurzona mina" to po prostu wynik dojrzewania;] Jak kiedyś był na plakatach w co drugim babskim pokoju tak teraz nie znam kobiety, która powiedziałaby, że jest chociażby przystojny

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...