Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

przypominam, że w tym filmie żółwie nindża pochodzą z kosmosu :confused:

 

There was that quote saying that we’re making [the Ninja Turtles as] aliens. We’re not. It’s the ooze! It’s from the original source material. These are from the original writers, and I never went out to correct myself in the press. I do listen to the fans and I do want this to be authentic. I think they’re going to be really happy with this movie. When I see the digital stuff, the turtles look great.”

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

te nowe żółwie są tragiczne, gdybym miał to za dzieciaka oglądać to bym się zwyczajnie bał

 

te były całkiem spoko http://www.filmweb.pl/Wojownicze.Zolwie.Ninja#

 

Zmiana designu to raczej ukłon w stronę sentymentalnej części widowni, czyli starych pryków wychowanych na kreskówce i filmach. Nie wyobrażam sobie, żebym chciał iść ewentualnie do kina, gdyby seting zostawili na poziomie filmu dla 10 latków. Nie patrzcie na to w kontekście wspomnień, tylko, tego czy oglądacie dzisiaj repertuar skierowany do waszych dzieci...

 

Co do papki spadającej z kosmosu. Co za różnica jakiego pochodzenia jest ta breja? Dla sensu całej sytuacji wręcz lepiej, że coś spada z kosmosu (powiedzmy jakiś pojemnik z paliwem ze statku ALFa, więc nieziemska technologia a na taką nie ma bata, łykamy takie rzeczy) i trafia przypadkowo w cztery żółwie plus szczura, niż że po Nowym Jorku chłopaki z brygady wożą pod plandeką beczki z radioaktywną substancją, która doprowadza do takich mutacji (WTF? trzeba popić).

 

tekuś to może być to, Family Guy w formie filmu fabularnego. CZEKAM!!!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Animowane były spoko, ale...

 

pragnę przypomnieć też te stare  filmowe, co dla niektórych są "cooltowe".  Wstydziłem się tego oglądać z tatem i chętnie przełączałem na powtórki Kevina.  Dlaczego?

 

Dlatego, że mając już 9 lat czułem, że stare filmowe żółwie ninja (zwłaszcza 23456...) są żenujące. 

Odnośnik do komentarza

Animowane były spoko, ale...

 

pragnę przypomnieć też te stare  filmowe, co dla niektórych są "cooltowe".  Wstydziłem się tego oglądać z tatem i chętnie przełączałem na powtórki Kevina.  Dlaczego?

 

Dlatego, że mając już 9 lat czułem, że stare filmowe żółwie ninja (zwłaszcza 23456...) są żenujące.

Nadal bardzo dobre filmy, ale tylko pierwsze dwa, trzeci to jakiś żart.
Odnośnik do komentarza

Irons na Alfreda się nadaje. Ale ten Jesse ma być Luthorem? Wiem, że ma na karku 30-tke ale wciąż wygląda smarkato w porównaniu z Cavillem, a tym bardziej z Affleckiem. I gdzie tu wyrazistość postaci połączona z geniuszem i wyrachowaniem? I coś czuję, że na bank nie będzie łysy (przynajmniej na początku).

Odnośnik do komentarza

nie hejtujcie na zapas, skoro wybrali eisenberga, który wizualnie zupełnie nie pasuje na luthora to znaczy, że mają jakiś inny pomysł na tą postać, gość w końcu pokazał, że potrafi zagrać zadufanego w sobie, inteligentnego skur.wiela.

 

to samo było z ledżerem w TDK, najpierw było, że nie da rady i co to w ogóle ma być a potem "dajta mu oscara"

Odnośnik do komentarza

nie pamiętam filmu z bardziej kontrowersyjną obsadą. Przecież tutaj nikt nie pasuje do swojej roli. Zwłaszcza Zuckerberg 

 

tym bardziej na tle plotek, że miał być Phoenix

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...