Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak jęczałem o rapsy na trailerze PoP:The Lost Crown. Tam też pasowały jak pięść do oka, no ale tak jak mówisz, to była tylko głupia gierka dla dzieciaczkooff. Tutaj jednak ktoś próbował zrobić poważny film o spoconych i zakrwawionych zabijakach tłukących się w starożytności, a patrząc na trailer, słuchając tej muzy i oglądając w akcji grę aktorską Denzela, to mam wrażenie że to jakiś Dzień Próby 2 albo nowy Equalizer. 

  • Plusik 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, teddy napisał(a):

Ehhh a było tak

 

Ciary za kazdym razem, jeden z pierwszych filmow jaki obejrzalem na kompie. Tak tak wiem ze to tylko trailer ale nie chce mi sie wierzyc ze zblizy sie w jakimkolwiek procencie do pierwszej czesci, obym sie mylil

Branża tnie koszta. Teraz zrobienie czegoś takiego jest w ch drogie.:.. nie dostaniemy już takich bitew jak z Gladiatora, Lotr, Troi, bitwy bekartow z GoT. Branża idzie w CGI, a studia robiące efekty są zapchane po brzegi. Takie mamy czasy 

Odnośnik do komentarza

"Gladiator" - tylko część pierwsza! Tylko kurłaaaa! SWAG! Jeden z najbardziej oryginalnych, ba!, najlepszych filmów akcji-historycznych w dziejach! "Spartakus" z K. Douglasem, i tylko ten film, jedynie może konkurować z tym tytułem - przynajmniej w moim odczuciu - o to pierwsze miejsce!

 

W dniu 8.07.2024 o 22:43, mitra napisał(a):

Co by nie mówić. Jakby F1 poszło w takie ujęcia to 

 

Film ze środowiska około-motorsportowego i te rozmowy o tego typu produkcje - bajka! O to chodzi! Bo kino rozrywkowe, dynamiczne, z jakąś tam fabułą i miksami gatunkowymi w tle to także kino sportu. Fakt, jak pisałem nieco wyżej, "F1" na pewno nie zaszokuje całego świata tym, co pokaże nam jego fabuła, co sugeruje nam zwiastun produkcji. Według mnie jako film "F1" ma spełnić jedno zadanie: dać dzylion fazylionów procent niezobowiązującej, mega nietuzinkowej rozrywki, także rozpropagować jeszcze bardziej motorsport, na calutkim globie, głównie Formułę 1. Tu dźwięk i obraz, mają (muszą!) grać pierwsze skrzypce; z tego co wiem jeszcze obecnie coś tam się kręci dla tego filmu. Na Silverstone miała być obecna ekipa filmowa właśnie, realizująca jakieś super ekstra ujęcia - zapewne chodziło o zróżnicowanie warunków pogodowych, do których przyzwyczaiła nas F1, tak aby samo widowisko jako film było jeszcze bardziej hardcorowe i nieprzewidywalne! 

Do premiery "F1" jeszcze około roku, więc na jakieś tam dokrętki i postprodukcję czas się znajdzie. I na trylion procent, przynajmniej w aspekcie wizualno-dżwiękowym, to będzie motorsportowy Top Gun, który być może przebije w tej kwestii niesamowitość i głębię doznań z "Top Gun: Maverick"... No oby, oby z 60% się z tego sprawdziło! Only IMAX!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Starh napisał(a):

Branża tnie koszta. Teraz zrobienie czegoś takiego jest w ch drogie.:.. nie dostaniemy już takich bitew jak z Gladiatora, Lotr, Troi, bitwy bekartow z GoT. Branża idzie w CGI, a studia robiące efekty są zapchane po brzegi. Takie mamy czasy 


Mieliśmy przecież w Diunie 2 wyjebaną armię jak w lotr. 

Odnośnik do komentarza

Jezu, oczy mi krwawią po tym zwiastunie Gladiatora. CGI-sraka-fest, noł-nejm w głownej roli, murzyńska muzyka w tle i Denzel, który gra Denzela, brakuje tylko "my nigga". I jak to ma w ogóle związek z pierwszą częścią? Poza wspomnieniem kilka razy o Maximusie i Connie Nielsen, która zagra tam pewnie cameo? A nie, czekaj, główny bohater to przecież Lucjusz! Noo to kur.wa jesteśmy już w domu, spoko. Ale mnie wkur.wia takie chamskie żerowanie na nostalgii, Gladiator to była JAKOŚĆ, a to coś ze zwiastuna to jest kolejne taśmowo produkowane guwno obesrane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Starh napisał(a):

Branża tnie koszta. Teraz zrobienie czegoś takiego jest w ch drogie.:.. nie dostaniemy już takich bitew jak z Gladiatora, Lotr, Troi, bitwy bekartow z GoT. Branża idzie w CGI, a studia robiące efekty są zapchane po brzegi. Takie mamy czasy 

Branża tnie koszta, a wszystkie filmy wykorzystujące CGI, które były droższe w produkcji od G1 są od niego nowsze. Z czego Top 3 jest z ostatnich 5 lat. Dobre, nie powiem.

Odnośnik do komentarza

Przy całym tym zamieszaniu związanym z różnymi reakcjami społeczności - raz zwykłych fanów, raz kinomanów, raz jakichś megageeków etc. - na zwiastun do "Gladiator II", chyba mało ludzi zwróciło uwagę na to, że Denzel Washington zapowiada się w tym filmie, jako aktor odgrywający... tego samego ,,typka", czyli mega badassa z serii filmów "Equalizer" - tak to wygląda na ,,pierwszy i drugi rzut oka" w grze aktorskiej Denzela, choć wcale tak w filmie ostatecznie być nie musi. Nie chciałbym aby "Gladiator II" okazał się filmem pokroju: akcyjniak, ale osadzony w starożytności, wykorzystujący tylko tę epokę historyczną jako ciekawy punkt osadzenia akcji, przypominający serię "Niezniszczalni" albo "Equalizer". Czy to będzie finalnie to samo co pierwszy "Gladiator" lub "Spartakus" sprzed 60 lat? Kto wie.. 

 

A tu... na rozluźnienie. Lubię tego typu ,,zakulisowości". xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał(a):

Przy całym tym zamieszaniu związanym z różnymi reakcjami społeczności - raz zwykłych fanów, raz kinomanów, raz jakichś megageeków etc. - na zwiastun do "Gladiator II", chyba mało ludzi zwróciło uwagę na to, że Denzel Washington zapowiada się w tym filmie, jako aktor odgrywający... tego samego ,,typka", czyli mega badassa z serii filmów "Equalizer"

 

Dosłownie wszyscy zwrócili na to uwagę. 

Odnośnik do komentarza

Czy Ty właśnie odpowiedziałeś na post tego wadliwego AI?
Oprócz dziwacznej formy jego wpisy charakteryzują się również zupełnym brakiem sensu, więc równie bezsensowne jest odnoszenie się do tych wysrywów.

Co do Gladiatora 2 to wszystko zostało już napisane - wygląda jak tandetna podróba pierwszej części - taka na zasadzie ósmego sequela znanej marki, byle tylko jechać na populrności tytułu.
Tak ostatnio naszła mnie smutna rozkmina, że kino powoli umiera i ciężko już się jarać czymś nadchodzącym, ale później człowiek trafia na taki trailer i jednak jest na co czekać:
 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.07.2024 o 23:06, Wredny napisał(a):

Czy Ty właśnie odpowiedziałeś na post tego wadliwego AI?
Oprócz dziwacznej formy jego wpisy charakteryzują się również zupełnym brakiem sensu, więc równie bezsensowne jest odnoszenie się do tych wysrywów.


 

 

Jezu. Tego gówna nie da się w ogóle czytać. Kto to widział gazyliony fazylionów kuuurła. To musi być klon albo raczej dziecko zdrowego. Kto normalny wymyśla takie wysyrywy i jeszcze je publikuje? W chuj to męczące.

Odnośnik do komentarza

IMG_20240718_100644.thumb.jpg.705d7f0f1575e6e379e34081705d9eeb.jpg

 

 

4 część minionkowych przygód (wraz z Gru rzecz jasna!) ma szansę dobić do miliarda? Co sądzicie? No, było by to dla tego Uniwersum kolejne nie lada osiągnięcie! Jednakże na dzień dzisiejszy szanse są cienkie; na razie "DM 4" zarobiło w GBO około 500 mln. dol., a niedługo do kin wkracza "Deadpool and Wolverine", także tego... Do 1,5 mld. dol. dobić w GBO ma szansę natomiast "Inside Out 2", co samo w sobie byłoby dla tego obrazu tytułem: najbardziej dochodową/kasową animacją od enty lat. Czyli co, opłaca się robić filmy do dystrybucji kinowej, dla najmłodszej/młodzieży publiki? No właha! A może by tak Feige (o ile go nie zwolnią, choć w to raczej wątpię) zastanowił się nad jakimś ,,superbohaterskim filmem animowanym". W końcu to nie dzieci chodzą do kin, a ich rodzice z nimi, no i wycieczki szkolne, przedszkola, gimbazeria etc. Jeśli MCU nie padnie za około roku - zobaczymy po premierze nowego Kapitana Ameryki - to tylko animacje (rodzinne) uratują wysokie wyniki finansowe w kinowym BO (oraz Avatar! xD) Świat się cholernie zmienił. 

 

Odnośnik do komentarza

 

Wrooklyn Zoo - reflektujecie seans tego filmu? Rozkmina w kierunku tych widzów, którzy regularnie chodzą do kina i widzieli zapowiedź do tego tytułu podczas ,,reklam"!

 

Na zwiastunie, który - o ironio! - jak wspominam wyżej, na razie można ogarnąć tylko i wyłącznie w kinach, jako jeden z trailerów w bloku zwiastunów,  obraz ten zapowiada się na niezwykle intrygująco. Widziałem trailer do "Wrooklyn Zoo" już 3 razy. Do określenia tego czym (być może) będzie ów film, jaki będzie miał styl etc. pasują następujące słowa: awangarda, szaleństwo, dzika polska młodość i emocje. Jeżeli ten film ma mnie przyciągnąć do kina na cokolwiek polskiego w najbliższym czasie, to jak najbardziej jestem za tą produkcją!

 

https://www.filmweb.pl/film/Wrooklyn+Zoo-2024-10037918

Edytowane przez JaskinieTerrigenoweMarvela
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

dsdsdsdsdsd.thumb.jpg.13eaf6b1f0b3b7b34d7788ffd918fbd2.jpg

 

"D&W" zrobiło coś niesamowitego. Wielu nie wierzyło w ten film, a tu... proszę: swój pierwszy miliard Deadpool and Wolverine zarobiło chyba szybciej niż "Inside Out 2". I jest pyszniście, a teraz pytanie: ile zarobi dla matecznika Korpo-Disney "Obcy: Romulus". ,,Alieny" w tak klimatycznej odsłonie wizualnej (cała budowa świata/rzeczywistości filmu) - bo na to rzeczywiście się zanosi - może wymusić na widzach pójście na ten film do kin, i to na więcej niż jeden seans! Ostrożnie prorokuję dla ,,Romka" zarobki w BoxOffice rzędu około 600 mln. dol., nie więcej - na razie to zachowawcza kalkulacja, nie wiadomo czy nowemu twórcy fani Uniwersum zaufają, tym bardziej po tym jaką średniawkę odstawił Scott z ,,Przymierzem". 

 

 

Druga sprawa: sprawdźcie sobie Multikina w waszej okolicy. Bo jeśli się nie mylę w poniedziałek 19 sierpnia, o 20.00 Multikina (przynajmniej jest to w Kielcach) emitują "Wilk z Wall Street" - świetna wyjściówka do kina na zakończenie dnia, jaki to tytuł! Ha! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...