Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

No i przyszłość filmowego MoS2 (i pewnie JLA też) poszła się chędożyć. Affleck Batmanem.... Nie poważni są.

Affleck raczej wpisuje się w poziom aktorski serwowany w MoS1, więc nie wiem w czym problem.

 

Miałem nadzieję, że Snyder i WB wyciągną wnioski z błędów MoS. Zamiast tego mogą pogrążyć nie tylko kolejnego eSa ale też potencjalne filmy na motywach DC Comics. Wszystko rozchodzi się o kasę. Jeśli Affleck zagra Bruce'a Wayne'a tak jak gra większość swoich ról to fani Gacka naślą Bane'a na niego. Niech jeszcze ogłoszą, że w potencjalnym JLA Hala Jordana zagra znów Reynolds to ja nie wiem...

Odnośnik do komentarza

raz mówią tak, raz inaczej. parenaście minut temu na ign widziałem newsa, że jakiś tam producent potwierdza, ale piszą, że znowu to nie 100%. no, ale jednak podtytuł chyba mówi wszystko.

 

http://www.bleedingcool.com/2013/09/03/12-years-a-slave-featurette-introduces-us-to-solomon-northup/

 

sporo spoilerów, ale też nowych scen m.in z benedictem cumberbatchem, paulem giamattim i paulem dano.

Odnośnik do komentarza

http://movies.yahoo.com/video/kill-darlings-trailer-161028150.html

 

daniel radcliffe, dane dehaan, ben foster, michael c. hall i elizabeth olsen w historii o bitnikach z kryminalnym zacięciem. czekam od pierwszych zapowiedzi. rzut okiem na imdb i widzę, że w obsadzie jest też david cross, chyba w roli ojca ginsberga. prawdopodobnie najbardziej oczekiwany przeze mnie film tego roku, może pomijając "12 years a slave" i "the double" richarda ayoade.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://movies.yahoo.com/video/kill-darlings-trailer-161028150.html

 

daniel radcliffe, dane dehaan, ben foster, michael c. hall i elizabeth olsen w historii o bitnikach z kryminalnym zacięciem. czekam od pierwszych zapowiedzi. rzut okiem na imdb i widzę, że w obsadzie jest też david cross, chyba w roli ojca ginsberga. prawdopodobnie najbardziej oczekiwany przeze mnie film tego roku, może pomijając "12 years a slave" i "the double" richarda ayoade.

 

 

Trzeba to lubić. Dla mnie te postaci są zbyt świeże i za mało ciekawe, żeby robić z nich symbole, a obsadzając tak znane twarze w ich rolach tak musi się stać. Wydaje mi się, że chodzi o to, że jeśli ktoś żył za mojego życia (w sensie oglądałem go "na żywo"), to dziwnie się czuję widząc kolejnych znanych aktorów pod jego nazwiskiem. No ale film się zobaczy to zobaczymy. Hmm, był na Sundance, w Wenecji i Toronto, to może Gutek go ściągnie na AFF, choć nie wiem, czy budżetowo jest gdziekolwiek w zasięgu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

są już pierwsze opinie z toronto o "the fifth estate" condona o początkach wikileaks. wychwalają aktorstwo cumberbatcha i daniela bruhla. to samo w "rush". dobry rok dla niemca - miejmy nadzieję, że dzięki temu częściej będziemy go widywać w anglojęzycznych produkcjach bo to aktor wysokiej klasy.

 

 

 

prawdopodobnie najbardziej oczekiwany przeze mnie film tego roku, może pomijając "12 years a slave" i "the double" richarda ayoade.

 

o wilku mowa:

 

 

nowela dostojewskiego we współczesnym wydaniu od reżysera znakomitego "submarine".

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...