Skocz do zawartości

Nowy wydawca PSX Extreme

Featured Replies

Opublikowano

W czasach 6 generacji był ktoś taki jak Torba. Lubiłem go, bo dużo recenzował gier na Gacka. Wiadomo co u tego Pana teraz słychać? Pozdrawiam serdecznie, do dzisiaj czytam jego recenzje. Choćby recenzja Metroid Prime jest jedną z moich ulubionych. Ogólnie numer 69 jest moim ulubionym. GameCube dostał wtedy 10 w konsolometrze, na okładce była Zelda WW. We wstępniaku Ściera chwalił konsolę Nintendo, w Hyde Park to samo. To był ten numer, który rozkochał mnie w GC. A i w tym numerze HIV chwalił się, że został ojcem. Pomyśleć, że to już 21 lat mija. Numer 69... Przypadek, że to w nim najbardziej chwalono konsolę Nintendo? Czy może to jakiś ukryty przekaz o miłości Mario i Luigiego? :banana:

 

Edit. Numer ten był tak często czytany, że moja oryginalna sztuka straciła okładkę, a strony w środku właśnie z recenzją Metroid Prime wypadają. Ogólnie kartki już wyblakły, na innych można jeszcze znaleźć piasek ze wczasów w Międzyzdrojach w 2004 (Ach te automaty na molo, na plaży znowu były stoiska z PS2 i GT4 Prologue, a obok turnieje z pstrykaniem kapsli po specjalnie wykonanej trasie. Promowało to najnowszą odsłonę WRC). PE zabierałem wszędzie. W szkole średniej z kolegą kładliśmy plecaki na ławkę i chowając się za nimi czytaliśmy gazety. Też się grało na GBC w Pokemony trzymając go pod ławką. Wracając jednak do numery 69 - moje uwielbienie do niego jest tak duże, że kupiłem go ponownie na aukcji na allegro w idealnym stanie trzy lata temu i ciągle jest on na szczycie bym miał szybki do niego dostęp. Ach ta nostalgia.

Edytowane przez Mantis

  • Odpowiedzi 376
  • Wyświetleń 36,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Most Popular Posts

  • Upiłem się ze szczęścia i trzeźwieję. I nie jest to przenośnia. Numer 320, choc magazyn był rentowny, miał być pożegnalny. Z różnych względów a też ja wyszedłem z taką inicjatywą. Kiedyś o tym opowiem

  • No i co tam, jakiś tort by pasowało odpalić za ten pierwszy rok     Dzięki wielkie forumku, piękny to był rok, zleciało ekspresowo i pozostaje mieć nadzieję (plus wspomóc to pracą), że kolej

  • Myślę, że każdy mimo wszystko doceniłby z czasem, że to skończyło się na naszych zasadach, godnie zamykając ponad 25 lat na rynku, niż gdyby pewnego dnia ktoś po prostu odciął wtyczkę, bo zarobione na

Opublikowano
W dniu 16.03.2024 o 16:58, iluck85 napisał:

A poczty nie można zmienić na inpost? Cennik pewnie inny, ale betonowe dostarczenie na drugi dzień pewniejsze. 

Ja bym prenumeratę wziął jakby był inspot. A jak mam czekać na pocztę która może doniesie, a może nie, to wybieram empik. 

 

Nie dramatyzujecie trochę z tą wysyłką prenumeraty? Przecież to miesięcznik, a nie tygodnik. Naprawdę musimy mieć Szmatławca równo z/przed kioskami?

Opublikowano
Godzinę temu, Bartg napisał:

Post Pereza już chyba top1 postów wszech czasów jeśli chodzi o reakcje :obama:

Były oidp takie co miały powyzej 100+, na pewno Janusz Cebula

Opublikowano
1 godzinę temu, Bartg napisał:

Post Pereza już chyba top1 postów wszech czasów jeśli chodzi o reakcje :obama:

który?

Opublikowano
40 minut temu, snejk04 napisał:

Były oidp takie co miały powyzej 100+, na pewno Janusz Cebula

Nie wiem jak to sprawdzić, opowieść z bizariusza tez chyba była w topce? Na top1 teraz Perez na top2 pozdrowienia dla Roziego z Seulu

Przechwytywanie.thumb.JPG.1e83bbe55064ce8eb82c4777ab6eb281.JPG

 

 

Opublikowano
9 minut temu, Shen napisał:

Nie wiem jak to sprawdzić, opowieść z bizariusza tez chyba była w topce? Na top1 teraz Perez na top2 pozdrowienia dla Roziego z Seulu

Przechwytywanie.thumb.JPG.1e83bbe55064ce8eb82c4777ab6eb281.JPG

 

 

Były na pewno, które miały ponad 100. Sam chyba miał jednego albo dwa za przeróbki.

Opublikowano

Największe forumowe sztosy z reputacją grubo ponad 100 dawno przepadły bez sladu. Co jest skandalem.

Opublikowano
3 godziny temu, Bartg napisał:

Post Pereza już chyba top1 postów wszech czasów jeśli chodzi o reakcje :obama:

Do Janusza Cebuli nie ma startu, i innych. Jeszcze, ale jest już Top10.

 

Ale prawda, hostingi się posypały w większości.

Opublikowano
13 godzin temu, Bartg napisał:

Post Pereza już chyba top1 postów wszech czasów jeśli chodzi o reakcje :obama:

ja nawet nie wiedziałem, że tyle osób czyta forum. bo patrząc na aktywnych userów to mam wrażenie, jakby było tu osiem osób i ze trzech randomów 

Opublikowano

To odnosisz mylne wrażenie, bo nawet w tym momencie jest tak:

image.thumb.png.6e9d2bf44085e2d7c82fbfd6dd8ca208.png

Opublikowano

Ee, regularnie jest 100+ userow i do tego drugie tyle gości, dlatego się dziwiłem że Lapusz zrezygnował z reklam i dobrze ze Perez chce do nich wrócić, bo jest to na pewno jakiś potencjał.

Opublikowano
  • Autor

Dopiero co statsy Analyticsa odpalilem, wiec dane sie zbieraja, ale tak wstepnie forumek trzyma sie niezle - ok. 22-23k odslon dziennie. Zobaczymy po 30 dniach, bo to taki zwyczajowy przedzial przy komunikacji statsow. 

Opublikowano

Będąc szczerym to troszkę przeraża mnie, że człowiek staje się dinozaurem...  A dopiero co były się młodym łebkiem, neta przeglądać się szło do kafejki, czy telepunktu (do dziś pamietam stanie w kolejce nawet i do dwóch godzin), a takie zrzuty ekranu z Metal Gear Solid The Twin Snake, czy Resident Evil 4 zgrywałem z IGN na dyskietki by w domu na kompa wrzucić i się jarać przed premierą. A jak bolało gdy świeżo zakupiona dyskietka się wysypała. Trochę później jak już net przybył na moją wieś, to była moda na komunikator GG, który do dzisiaj w pracy korzystam XD. Ale kiedyś to było pierwsze co się odpalało wraz z kompem. Na YouTube otwierało się kilkadziesiąt zakładek z muzyką aby się załadowało i właśnie przeglądało się takie fora. Minęło trochę czasu i żyjemy w totalnie innym świecie. Jarają mnie nowinki technologiczne i staram się być ze wszystkim na bieżąco. W większości przypadków kupuję jako pierwszy ze znajomych nowe konsole, czy telewizory z nowymi technologiami, czy choćby jak teraz składany telefon. Ale cholernie przeraża mnie myśl, że takie miejsca i prasa tracą na znaczeniu. 

Opublikowano

Gdzie się podziały te teledyski Linkin Park na Verbatimach! Oddajcie nam nasze mlodzieńcze lata zaklęte w polifonicznych dzwonkach!

 

Technologia tak zapieprza, że mając po 30stce człowiek powoli odchodzi w niebyt. Po 40stce ma zamknąć ryj, wspominac Niemena, Grechute i wesole czasy Twojego Weekendu. Po 50stce ludzie umierają, ktoś kiedyś widział jakiegoś, ale to pewnie wygenerowane było przez AI. A jak ktoś ma 60 to pewnie chodził do szkoły z Wałęsą, papieżem i Piłsudzkim.

 

Nieciezko czuć się dziś staro będąc relatywnie młodym:)

Opublikowano
2 minuty temu, K.Adamus napisał:

Gdzie się podziały te teledyski Linkin Park na Verbatimach! Oddajcie nam nasze mlodzieńcze lata zaklęte w polifonicznych dzwonkach!

 

Linkin Park, System of a Down, Limp Bizkit, P.O.D., Alien Ant Farm. Bieganie po boiskach, ciepłe lato, wiatr we wlosach (teraz golę się na łyso przez zakola), jazda na desce. Ta beztroskość i niewiedza. Jak dobrze było nie interesować się geopolityką, atomem, historią XD Te lata naiwności już nie wrócą. Niestety nie wróci też jazda na desce, nartach i granie w piłkę. Przez lata miałem 3 złamania w prawym biodrze i skręcone kolano po wypadku samochodowym, gdzie inne auto wjechało w bok tego w który ja jechałem. Po tym jeszcze grałem. Ale od tamtego czasu dwa razy mocno skręciłem prawą kostkę, a w zeszłym roku dołożyłem złamanie w tej stopie. Każdego dnia już człowiek wstaje z bólem nogi, ale liczę, że jeszcze wyjdę pokopać w piłkę. Na szczęście zawsze byłem dwunożny ;) Meczu już raczej nie zagram, ale trzynastki, lub "560" może się uda XD

Opublikowano

Jak widziałem filmik gdzie dzieciaki kilkunastoletnie nie wiedzą co to kaseta i walkman to poczułem się staro :frog:

A jeszcze wczoraj grałem na kompie z dyskiem twardym o pojemności 4GB

Opublikowano
Teraz, BRY@N napisał:

A jeszcze wczoraj grałem na kompie z dyskiem twardym o pojemności 4GB

 

O panie, to Ty młodzieniaszek. Ja jeszcze wczoraj dmuchałem w żółty kartridż. ;)

 

Spoiler

That's what she said.

 

Opublikowano

Ja z kolegami za dzieciaka winylami rzucaliśmy w siebie... Moja pierwsza wieża posiadała wejście na dwie kasety, a u góry gramofon. 

 

Edit. Na tym cudeńku słuchałem Smerfne Hity i piosenkę o Citko :D

Edytowane przez Mantis

Opublikowano
11 minut temu, LeifErikson napisał:

 

O panie, to Ty młodzieniaszek. 

 

 

Powiedz to moim włosom na głowie :yao:

Panie ja już 37 lat na karku :frog:

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 1