Skocz do zawartości

Boomer Horror - hidden gemy & niszowe horrory


Nyu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał(a):

https://www.playstationlifestyle.net/2024/05/24/clock-tower-rewind-physical-edition/

 

Co prawda to technicznie przygodówka i w pewnych kręgach kultowa seria, ale chyba wpasowuje się w temat niszowych boomer horrorów. Czekałem na jakiekolwiek info czy ten projekt żyje.

 

Dziwne, że zrobienie remastera takiej gierki może zajmować aż tyle czasu. Najbardziej liczę na usprawnione sterowanie, a konkretniej szybszą reakcję bohaterki na komendy ponieważ to mnie zawsze najbardziej odrzucało.

O kurde najs :obama: ciekawe jak im to wyjdzie 

Odnośnik do komentarza

Wszystko wskazuje na to ze moje ulubione studio od remasterow prscuje nad The Thing:

 

https://www.nintendolife.com/news/2024/06/rumour-it-looks-like-nightdive-studios-next-remaster-is-2002s-the-thing

 

 

Ogrywałem wiele lat temu i pamietam ze w późniejszym etapie gry bylem zawiedziony tym ze tytulowa Rzecz juz wyskakuje co chwile z niemalże każdego :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nyu napisał(a):

O, fajnie, w końcu miałem ograć. Może zrobię maraton film, gra, drugi film. 

Wczoraj oglądałem og słysząc że gierka w drodze. Dalej jest wspaniały, horror idealny :fsg: dzisiaj wciągne ten drugi film bo tylko raz to oglądałem lata temu i nic nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, pawelgr5 napisał(a):

Wszystko wskazuje na to ze moje ulubione studio od remasterow prscuje nad The Thing:

 

https://www.nintendolife.com/news/2024/06/rumour-it-looks-like-nightdive-studios-next-remaster-is-2002s-the-thing

 

 

Ogrywałem wiele lat temu i pamietam ze w późniejszym etapie gry bylem zawiedziony tym ze tytulowa Rzecz juz wyskakuje co chwile z niemalże każdego :/

The Thing gra nie była jakaś turbo kozak nawet na swoje czasy, a grałem w 2003 :D, a remaster hmm nie wiem jak ten styl graficzny dobrze przenieść teraz, no zobaczymy, szkoda, że nie remake. 

Nightdive się zna.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał(a):

The Thing od Nightdive jest praktycznie pewniaczkiem i zajebiście :fsg: Nie potrafię wyobrazić sobie lepszego studia do zrobienia remastera tego tytułu (no, może Bluepoint).

A dlaczego praktycznie pewniaczek? Ty, no nie wiem:

  Pokaż ukrytą zawartość

image.thumb.jpeg.64adbb02a9ca0ffdd240f261e7706600.jpeg

image.thumb.png.8b08eda277ead86fa019951ca2e0c1a7.png

 

A może to remake? 

 

System Shocka 1 zrobili od nowa

Odnośnik do komentarza

System Shock był tak archaiczną grą, że wymagał remaku aby być zjadliwym w dzisiejszych czasach. The Thing to gra z PC/PS2, z czasów nowożytnych, więc aż takiego nakładu pracy nie wymaga.

 

I jednak wyrwanie żywcem kawałka okładki jako teasera projektu sugeruje remaster, a nie remake.

Odnośnik do komentarza

Mnie się The Thing pobodało na tyle, że ukończyłem, ale były horrorki z tego okresu bardziej zapadające w pamięci, tutaj głównie pamiętam miotacz ognia, kosmitów i "zimę", gdyby nie to, że pamietam film, to o grze nic bym nie zapamiętał, a sterowanie na K+M było mocno średnie, no ale jak ktoś nie grał to remaster z duszą może się przydać :). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...