Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, na ile to może być jakaś różnica dla kogoś, ale Amiga (i już pewnie kolejne wydania dla spójności) wyjdą z klejoną oprawą, czyli tak jak miesięcznik. Ot, na finał wyszło w drukarni, że "tak będzie lepiej". Dobrze, ze kolejny specjal dopiero koniec sierpnia.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Square napisał(a):

 

slepnac-dario.gif

 

I Ty przeciwko mnie :( Natomiast, hmm, ja osobiście wolę klejenie, dla mnie to sprawia, że pismo wygląda bardziej prestiżowo. Zszywka pewnie działa bardziej sentymentalnie, ale to można sobie na półce ułożyć, przy kolejnych wydaniach zrobić sobie kolekcję z tego, gdzie od razu widać co jest co. No chyba że to jakieś kwestie czysto techniczne/wygodny, że zszywkę lepiej się czyta. 

I żeby nie było - zszywka z założenia jest tańsza :) 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Perez napisał(a):

Natomiast, hmm, ja osobiście wolę klejenie, dla mnie to sprawia, że pismo wygląda bardziej prestiżowo. Zszywka pewnie działa bardziej sentymentalnie, ale to można sobie na półce ułożyć, przy kolejnych wydaniach zrobić sobie kolekcję z tego, gdzie od razu widać co jest co.

O to to. Jak grzbietem rzucę to przynajmniej widzę co jest na półce i jest spójnie z normalnymi numerami, szycie wygląda tanio a jak jeszcze wydane na podłym papierze jak Saturn Extreme to już całkiem tragedia. Jedyny minus klejenia to taki że screenshoty czy arty przechodzące przez dwie strony na środku są ścięte, ale to grafik powinien ogarnąć żeby takich sytuacji było jak najmniej.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

2120 egz. w przedsprzedaży - no dziękuję Państwu bardzo! Zważywszy, że jeszcze pewnie wpadnie trochę już w regularnej sprzedaży, to jak zamknie się w okolicach 2,5k to bardzo fajnie :). Zwłaszcza że tempo dość szybkie, przygody z Allegro, jeszcze trochę kulejące promo. Chociaż z drugiej strony potencjał sprzętu całkiem niezły. Ciekawe jak będzie przy kolejnych. 

 

A póki co koperty tekturowe zamówione, etykiety samoprzylepne gotowe, tusz do drukarki w zapasie, tylko jeszcze zapas energetyków i można pakować gdzieś od czwartku pewnie :). 

Jako ciekawostka to z grubsza okładki:

  • Lotus - ok. 475
  • limitka - 400 egz. (no tu wiadomo, ograniczenie)
  • Superfrog i SWOS - 310-320
  • Flashback, Monkey i Another - od 195 do 205
  • Plusik 1
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał(a):

Czo to będzie? Jakiś download po kodzie qr?

Czyli wygenerowane numery paczek? U mnie w apce cisza póki co 

 

Cover - będzie cała paka do ściągnięcia - info pojawi się na psxextreme.pl gdzieś pewnie koło weekendu wraz z supertajnym hasłem do rozpakowaina zawartości!

 

Etykiety - nieee, to na razie było info, że mam już etykiety fizycznie gotowe :). Dostawa wpada czwartek po południu lub piątek rano, tak że część może nawet uda się w piątek wysłać, potem cały weekend pakowanie i reszta wychodzi poniedziałek/wtorek, tak aby - zgodnie z planem - max do czwartku 20.06 dojść. Uprzedzając - jednorazowo tego nie da się wysłać, bawet kurier InPostu mi mówił, że im to lepiej podzielić tak po 700-800 wysyłek, bo wszystkiego jest w okolicach 1600. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Perez ostatnio przez Ciebie w ogóle książek nie czytam, bo ciągle jakieś nowe numery ikstrima wychodzą. Jestem jednym z tych, co muszą przeczytać wszystko od deski do deski, więc co skończę jeden numer, to zaraz ukazuje się następny. 

Nie wiem po co to piszę, ale po prostu czułem, że muszę to z siebie wyrzucić.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Pix napisał(a):

Perez ostatnio przez Ciebie w ogóle książek nie czytam, bo ciągle jakieś nowe numery ikstrima wychodzą. Jestem jednym z tych, co muszą przeczytać wszystko od deski do deski, więc co skończę jeden numer, to zaraz ukazuje się następny. 

Nie wiem po co to piszę, ale po prostu czułem, że muszę to z siebie wyrzucić.

 

Czyli mówisz wracamy do cyklu 1,5-miesięcznego, a specjale to jak tam się uda? ;). 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

A najlepsze - mówię do kierowcy "słuchaj, to mi nie wygląda na cały nakład wydrukowany, coś mało" - "nie no dobrze jest, tyle kazali odebrać". 5 minut temu telefon "słuchaj, Paweł, kierowca przegapił jedną paletę, bo tam stała przy ścianie w rogu, już do Ciebie jedzie" :D. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Perez napisał(a):

No to ja mam już plany na weekend, a u Was jak?  

Od dzisiaj ruszam z pakowaniem, więc zaczną Wam wpadać powiadomienia. Fizycznie najpewniej będzie to podzielone na dwa odbiory, bo tak nawet mnie InPost prosił, a to jednak u nich jest najwięcej przesyłek. Czyli jedziemy od pierwszych zamówień i w poniedziałek odbiór pierwszych 600-700, wtorek powtórka i komplet. Do deklarowanego 20.06 powinno wszystko dojść, o ile nic tam przy transportach/dostawach nie zawiedzie. Jadę po jakieś energetyki!

Dzięki raz jeszcze za tyle zamówień! 

image.jpeg

O, mój Lotus na samej górze, ale czad. ;)

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że za Łapusza to jednak była ta ekscytująca nutka niepewności. Wyślą? Zapomną? W tym tygodniu? W przyszłym miesiącu? Pisać już do Pani Marlenki, czy jeszcze się wstrzymać? Okładka będzie taka jak zamawiałem czy wylosuje się inna? Żyło się jak na szpilkach.

 

A u Pereza? Tylko nudna solidność i transparentność.

  • Lubię! 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kmiot napisał(a):

Powiem Wam, że za Łapusza to jednak była ta ekscytująca nutka niepewności. Wyślą? Zapomną? W tym tygodniu? W przyszłym miesiącu? Pisać już do Pani Marlenki, czy jeszcze się wstrzymać? Okładka będzie taka jak zamawiałem czy wylosuje się inna? Żyło się jak na szpilkach.

 

A u Pereza? Tylko nudna solidność i transparentność.

 

Łapusz teraz sprzedaje książkę o Atari i ludzie mają dokładnie te same wymienione dylematy. Możesz zamawiać :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...