Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To ciekawe bo sam obstawiałem SNESa. Co tam zostało co było w miare popularne? Mega Drive już był? GameBoye (chyba wszystkie by musiałby być)? Brick Games 9999 in 1?

 

E: mój egzemplarz Amigi niestety pewnie dojedzie jutro :( Sensible z gog.com juz czeka na dysku. Super Frog również. Flashback na Switchu i jakos odrobine tego klimatu przy okazji czytania łyknę :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pawelgr5 napisał(a):

To ciekawe bo sam obstawiałem SNESa. Co tam zostało co było w miare popularne? Mega Drive już był? GameBoye (chyba wszystkie by musiałby być)? Brick Games 9999 in 1?

 

Jak to nie bedzie N64 lubie Gameboy, to trzeba będzie zapytac Pereza skąd ta nienawiść do Nintendo.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Filippo240 napisał(a):

Zamówiłem egzemplarz specjalny i mój posiada tylko 108 stron wraz z okładką:unknown:. A spis treści sugeruje, że powinno być ok 122. WTF...   Ostania strona  Spis treści


Jak nic jednej skladki w druku nie dali. Odezwij sie na sklep@psxextreme.pl i podzialamy. 

Godzinę temu, Ukukuki napisał(a):

Ma być zaskakująco więc pewnie duch pixela i Atari xD


Alez za tym Pixelem tesknicie ;). SNES planowany na grudzien, juz chyba wspominalem. Roger chetny, a teraz mu srednio pasowalo na koniec sierpnia, bo udaje, ze pracuje i niby czasu nie ma, bo by bylo moze wczesniej. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Benson napisał(a):

U mnie małe rozczarowanko, bo wczoraj o 10:09 przesyłka "wyruszyła" do Allegro One Boxu i jeszcze jej nie ma, a zawsze docierała na drugi dzień od komunikatu :( 

panie, najszybciej inpost/dpd, a najbezpieczniej inpost. ten ups one box, to ze 2-3 dni idzie. Zawsze one boxem zamawiasz?

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, grzybiarz napisał(a):

panie, najszybciej inpost/dpd, a najbezpieczniej inpost. ten ups one box, to ze 2-3 dni idzie. Zawsze one boxem zamawiasz?

To może też zależy od regionu, u mnie dość podobnie InPost vs One Box, zarówno jeśli chodzi o czas dostawy i bezpieczeństwo :) Z ta różnica że do One Boxa lubią wsadzać późnym wieczorem :D Ale że mam blisko to nie robi to wielkiego problemu.

Odnośnik do komentarza

Prawa do poprzednich specjali zostały chyba u Łapusza? Dopiero Amiga jest z nowego wydawnictwa. Jeśli coś kręcę to proszę o poprawienie.
 

Na pierwszy rzut na allegro ani u Pereza ani w Idea Ahead nie widzę tego specjala, więc pozostaje drugi obieg albo dodruk (ale to znowu, chyba Łapusz?).

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, rodi84 napisał(a):

Perez, można jeszcze zamówić pegasus extreme?

 

Już @Szwed w sumie wyjaśnił jak się sprawy mają :) Fizyczne wydania specjali przed Amigą zostały u Łapusza i jeśli kupić to u niego, aczkolwiek Pegasus to chyba faktycznie się wyprzedał. 

Natomiast co do praw to one przeszły, więc teoretycznie gdyby pojawił się pomysł dodruku to jest taka możliwość. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Perez napisał(a):

 

Już @Szwed w sumie wyjaśnił jak się sprawy mają :) Fizyczne wydania specjali przed Amigą zostały u Łapusza i jeśli kupić to u niego, aczkolwiek Pegasus to chyba faktycznie się wyprzedał. 

Natomiast co do praw to one przeszły, więc teoretycznie gdyby pojawił się pomysł dodruku to jest taka możliwość. 

Skoro prawa doszly to nie mozna by tak wrzucic ich na sklep w formie PDF?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...