Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Superfrog i Lotus dotrały w końcu :) Tak na szybko przejrzałem. Zapowiada się bardzo dobry numer :) Teraz czekam na PDF do kupienia :)

 

Serio aż tak bardzo "podniecacie"się ocenami gier? To wg mnie mogło robić "wrażenie" jak się było dzieciakiem/nastolatkiem. Teraz ni mnie to grzeje, ni ziębi. Są różni ludzie/gusta itp. Bardziej zwracam uwagę na plusy i minusy. Ale też bez spinania się. No chyba że autor danego tekstu bredzi, lub mało grał w daną grę :P W skrajnych przypadkach na yt :D

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.06.2024 o 11:31, łom napisał(a):

Właśnie odebrałem. Albo mi się zdaje albo ten numer ma wyjątkowo intensywny zapach, oby Perez nie zatruł się oparami. Po przekartkowaniu zawartość wydaje się strasznie tłusta, masa tekstu i recek. Standardowo brakuje paru tytułów w które dawno temu się zagrywałem (Elfmania, Last Ninja, Cool Spot), może to i lepiej bo jeszcze Konsolite by recenzował i okazało by się że kultowe dla mnie gierki to crapy 3/10.

 

No tytuł śmierdzi niemiłosiernie. Nawet nie otworzyłem jeszcze kartonowej koperty i prawie zszedłem na fotelu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

No powiem, że bardzo mi póki co przypadła do gustu Amiga Extreme. Zdecydowany top wydań specjalnych, na równi z numerem zerowym. Teksty są dopracowane, korekta dała radę, wygląda to naprawdę profesjonalnie i nie mam tu tego poczucia czytania fanzina zrobionego na kolanie, jak na przykład przy Dreamcast Extreme. 

Bardzo spodobał mi się też pomysł stworzenia pewnej narracji w dziale recenzji. Jesteśmy prowadzeni chronologicznie przez historię Amigi, z fajnym wstępem od Voyagera przy początku każdej kolejnej epoki. Czyta się to jak dobrą książkę. 

Panie Perez, Panie VOyager oraz cała ekipo odpowiedzialna za ten numer - dzięki i gratulacje! :hi:

Trochę narzekałem na plan 4 specjali w roku, ale jeśli każdy będzie na poziomie Amiga Extreme, to biorę wszystkie day one. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Przyznaję, że jak odebrałem swój egzemplarz, to przejrzałem tak na szybko i niestety na półkę. 

 

No ale tak czytam o tym zapachu i nie wytrzymałem. Właśnie przestałem wąchać prawie każda stronę. Nie czytałem, wąchałem i oglądałem. 

 

Świetny pomysł z miniaturami okładek z gier. Oryginalnych gier to miałem jak na lekarstwo, Franko, Za Żelazną Bramą, niemieckie wersje Wing Commander i Larrego... 

 

Przy niektórych screenach lekko zeszkliły mi się oczy... Dzięki Pany za Amiga Extreme.

 

Spoiler

Nie znalazłem jedynie miniaturek okładek... No nic. Następnym razem będę musiał kupić wszystkie wersje...

Spoiler

@Perez, You clever son of a...

 

 

Odnośnik do komentarza

Przeczytane od deski do deski. Mega dobrze wypadł ten numer, czuć że był robiony przez zajawkowiczów którzy też potrafią sklecić zdanie. Literówek i błędów jest bardzo mało jak na taką ilość tekstu. Skład czytelny, jedynie pasek ze stron 80-81 był dziwnie umieszczony i dzielił niepotrzebnie akapity. Bardzo dobrym pomysłem jest też umieszczenie recek chronologicznie dzięki czemu widać postęp w gierkach, zabrakło tylko recek z lat 1997+ (pewnie już miejsca nie było), wyliczanka tytułów w podsumowaniu danych lat to trochę mało. Artykuły ciekawe, część jest strasznie specyficzna, jak ktoś się nie jara danym tematem to mało co zrozumie ale to ułamek całego numeru. Dla mnie 9/10, technicznie najlepszy jak do tej pory numer specjalny.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...