Skocz do zawartości

Typer Euro 2024 - Fur Deutschland


Rekomendowane odpowiedzi

Houston mamy problem :kaz: Po podliczeniu wyników wychodzi mi, że drugie miejsce mamy ex-eaquo, pytanie do tych na drugim miejscu (i całego podium w sumie) dzielimy nagrody za drugie miejsce na pół? Normalnie byśmy to może rostrzygnęli jakby ktoś z Was trafił mistrza/wice/króla, ale nie trafiliście :frog: @HenrykIggO @Yakubu

 

:trophy_gold: @kanabis  62
:trophy_silver: @Yakubu 53
:trophy_silver: @HenrykIggO 53
:trophy_bronze: @Kalel 52

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Just now, kanabis said:

Może kto trafił więcej dokładnych wyników 

 

Great minds think alike :drakeyeah: Spójrzcie też, ale wydaje mi się, że w tej sytuacji HenryklggO wygrał z Yakubu 12:11 w trafionych za 3 punkty i spycha Yakubu na 3 miejsce. Odsłoniłem w tabelce wszystkie wyniki można podejrzeć.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, GearsUp napisał(a):

Gratulacje dla tych 4 osób co poprawnie wytypowały mistrza

Ja gratuluje tej co poprawnie wytypowala mistrza, wicemistrza ORAZ krola strzelcow. Typowalem "ktos z hiszpanii" a pan organizator wpisal do tabeli tylko "ktos". :nosacz:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał(a):

To jak do końca dnia nie będzie protestów przeciwko wyłonieniu 2 i 3 miejsca ze względu na trafione mecze za 3 punkty to tak zrobimy :trophy_gold: I będziemy mogli płynnie przejść do rozdania nagród :drakeyeah:

Nie chcę się drapać po nie swoich jajach, ale Wy tam rozdawajcie potem pozostałe nagrody, a ja już mogę zbierać listę życzeń od laureatów.

Z tym, że ja mam ten komfort i w zasadzie mogę uznać te dwa drugie miejsca ex aequo i obu dżentelmenom pozwolić wybrać po dwie książki.

Dzięki temu Kalel załapie się na trzecie miejsce i dostanie jedną. Wszyscy zyskują (ja tylko więcej wolnego miejsca na kolejne książki, ale to też zysk).

Powiedzmy, że to w ramach nagrody specjalnej, chyba że ktoś miał jakieś wyjątkowe dokonanie, to rozważę. Od razu zaznaczam, że taktyka "na bezczelnego" już nie zadziała jak w przypadku Kataru 2022 i Butta, o ile dobrze pamiętam, hehe.

 

Czyli jeśli dobrze rozumiem to tak:

 

@kanabis trzy pozycje z listy

@HenrykIggO i @Yakubu po dwie pozycje

@Kalel jedna pozycja

@Bartg jedna pozycja w ramach organizacji

 

Aktualna lista znajduje się w poniższym poście:

Laureatów zapraszam do mnie na PM w celu ustaleń sposobów wysyłki (preferowany InPost kurier/paczkomat), wyboru nagród (w razie dodatkowych pytań na temat jakiejś nagrody to chętnie odpowiem czy doślę zdjęcia) i podania danych adresowych.

Możemy póki co lecieć hurtem i jeśli wybory uczestników nie będą się pokrywać, to załatwimy to szybciej. Jeśli będzie jakiś konflikt, to pierwszeństwo wyboru ma ten wyżej na podium (rozumiem, że Henryk póki co jest w lepszej sytuacji spośród drugich miejsc).

Jedyne o co proszę to odrobina wyrozumiałości, bo przygotowanie wysyłki może mi trochę zająć. Zlokalizować nagrody w piwnicy (niektóre mam pod ręką, więc łatwiej), ogarnięcie jakiegoś pakowania i możliwe, że będę musiał wysyłkę rozłożyć sobie na dwie partie, bo książki bywają nieporęczne i ciężkie.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bartg napisał(a):

 

Great minds think alike :drakeyeah: Spójrzcie też, ale wydaje mi się, że w tej sytuacji HenryklggO wygrał z Yakubu 12:11 w trafionych za 3 punkty i spycha Yakubu na 3 miejsce. Odsłoniłem w tabelce wszystkie wyniki można podejrzeć.

 

Looz, jakoś to przeboleję:balon:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...