Skocz do zawartości

Typer Euro 2024 - Fur Deutschland


Rekomendowane odpowiedzi

To skoro nie wpłynął żaden protest w trybie wyborczym to można zamykać temat :notbad:

A zatem:

 

:trophy_gold: @kanabis  62 - roczna prenumerata Szmatławca od @Perez, gra lub pad (PS5/Xbox/Nintendo) od @Welna, kod PS/MS o wartości 150zł od @kirara, 3 pozycje książkowe od @Kmiot, książka "Jacked - Huligańska historia Grand Theft Auto" lub "Masters of Doom" ode mnie
:trophy_silver: @HenrykIggO 53 - Gra lub pad (PS5/Xbox/Nintendo) od @Welna, kod PS/MS o wartości 100zł od @kirara, 2 pozycje książkowe od @Kmiot książka "Jacked - Huligańska historia Grand Theft Auto" lub "Masters of Doom" ode mnie (zależy co wybierze zwycięzca ;) )

:trophy_bronze: @Yakubu 53 - Gra lub pad (PS5/Xbox/Nintendo) od @Welna, kod PS/MS o wartości 50zł od @kirara, 1 pozycja książkowa od @Kmiot
Nagroda pocieszenia od Kmiota dla @Kalel 52

 

Prośba o kontakt na PW do oznaczonych osób w sprawie dostarczenia nagród i czekam na relację zdjęciową ;) Dziękuje wszystkim sponsorom i Wam za udział, pobiliśmy rekordy i frekwencji i wartości nagród, może faktycznie na Mundial w 'Murica w puli znajdzie się Mercedes :shotgun:

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

U mnie sytuacja taka.

Kanabis potwierdził odbiór nagród w czwartek (wysyłka w środę rano).

Reszta wysyłek poszła w czwartek rano. Yakubu potwierdził odbiór, HenrykIggO nie potwierdził, ale w aplikacji widzę, że odebrał, więc zakładam, że ma wyjebane.

Przesyłka @Kalel miała poślizg i jakieś przygody po drodze (magazynowana w paczkomacie tymczasowym), ale widzę, że wciąż jest gotowa do odbioru.

Natomiast nagroda @Bartg leżąca w paczkomacie od piątku ma dzisiaj już notę "upłynął czas odbioru", więc nie wiem co tam się stanęło xd Żyjesz chłopie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kmiot napisał(a):

U mnie sytuacja taka.

Kanabis potwierdził odbiór nagród w czwartek (wysyłka w środę rano).

Reszta wysyłek poszła w czwartek rano. Yakubu potwierdził odbiór, HenrykIggO nie potwierdził, ale w aplikacji widzę, że odebrał, więc zakładam, że ma wyjebane.

Przesyłka @Kalel miała poślizg i jakieś przygody po drodze (magazynowana w paczkomacie tymczasowym), ale widzę, że wciąż jest gotowa do odbioru.

Natomiast nagroda @Bartg leżąca w paczkomacie od piątku ma dzisiaj już notę "upłynął czas odbioru", więc nie wiem co tam się stanęło xd Żyjesz chłopie?

Dzisiaj się wybiorę do paczkomatu, więc wszystko jest w porządku. Polecam użytkownik Kmiot!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kmiot napisał(a):

Reszta wysyłek poszła w czwartek rano. Yakubu potwierdził odbiór, HenrykIggO nie potwierdził, ale w aplikacji widzę, że odebrał, więc zakładam, że ma wyjebane.

Potwierdzam @Kmiot - odebrałem. Dziękuję! To bardzo ładne książki.

 

Dziękuję również @Welna za nowego padzika. Oj przyda mi się ponieważ w obu dryfują mi analogi…

A także @kirara za doładowanie PS.

 

:platinum: dla Was!

Edytowane przez HenrykIggO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Kmiot said:

U mnie sytuacja taka.

Kanabis potwierdził odbiór nagród w czwartek (wysyłka w środę rano).

Reszta wysyłek poszła w czwartek rano. Yakubu potwierdził odbiór, HenrykIggO nie potwierdził, ale w aplikacji widzę, że odebrał, więc zakładam, że ma wyjebane.

Przesyłka @Kalel miała poślizg i jakieś przygody po drodze (magazynowana w paczkomacie tymczasowym), ale widzę, że wciąż jest gotowa do odbioru.

Natomiast nagroda @Bartg leżąca w paczkomacie od piątku ma dzisiaj już notę "upłynął czas odbioru", więc nie wiem co tam się stanęło xd Żyjesz chłopie?

 

Kurde myślałem ze do poniedziałku będzie, a nie bylo mnie od piątku dopiero wróciłem :( Jakos wybitnie krótko lezala. Daj znać na priv puszcze blika za druga przesyłkę 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bartg napisał(a):

 

Kurde myślałem ze do poniedziałku będzie, a nie bylo mnie od piątku dopiero wróciłem :( Jakos wybitnie krótko lezala. Daj znać na priv puszcze blika za druga przesyłkę 

Da mnie to w sumie pierwsza taka sytuacja, więc nie wiem. Nie da się tego jakoś ogarnąć, przedłużyć za dopłatą czy coś? U siebie z poziomu aplikacji nie widzę takiej możliwości. Zostaje tylko zwrot i ponowna wysyłka? Trochę głupkowate xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...