Skocz do zawartości

Indyki & ukryte perełki, które warto znać


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Rozi napisał(a):

Jak to wygląda :obama:

 

A, no i na Switchu w końcu jest Pizza Tower :banderas:

 

Oglądałem wczoraj trailer morsels, a na końcu sie okazało, że nie na xboxa... szkoda, podobało mi sie. annapurna podejmuje jakies dziwne decyzje wydawnicze. Niektore ich gry omijaja switcha, niektore ps, a niektore xboxa.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, łom napisał(a):

Little Big Adventure powraca (nie mylić z Little Big Planet), premiera w grudniu. Zobaczymy jak wypadnie remake bo swego czasu zagrywałem się w demo na PS1.

 

Grałem w to sto lat temu na pc, nigdy nie skończyłem ale fajny tytuł.

 

W tym roku jeszcze min prequel amigowego point and click Simon the sorcerer

 

 

 

Wczoraj był nowy zwiastun kapitalnie się zapowiadającego metal slug tactics, który też wychodzi w tym roku

 

 

We wrześniu fantastycznie zapowiadający się retro sf mix wielu gatunków (z turowymi walkami nawet xd) robiony przez...oczywiście jednego czlowieka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ta gra nawet miała reklamę na całą stronę w "Edge'u", co mnie mocno rozbawiło (żadna poważna gra nie ma reklamy w tym piśmie, same wynalazki, ale i tak. Nie wiem, jak im te 88 wychodzi niby, bo jest masa siódemek i niżej, nie podoba mi się w ogóle na rzut oka, ale że gatunek niby ten co lubię, przy cenie kilkunastu euro/kilkunastu godzin... może się wciśnie przed Metaforem.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ogqozo napisał(a):

Ta gra nawet miała reklamę na całą stronę w "Edge'u", co mnie mocno rozbawiło (żadna poważna gra nie ma reklamy w tym piśmie, same wynalazki, ale i tak. Nie wiem, jak im te 88 wychodzi niby, bo jest masa siódemek i niżej, nie podoba mi się w ogóle na rzut oka, ale że gatunek niby ten co lubię, przy cenie kilkunastu euro/kilkunastu godzin... może się wciśnie przed Metaforem.

Już średnia 84, wziąłem, na razie mam 2h za sobą i na tu i teraz dałbym 7, czekam aż się rozkręci 

Odnośnik do komentarza

Będzie ciekawie to ujrzeć w eShopie, zwłaszcza patrząc na to co się dzieje z Palworld. Pokemony to dużo większa marka, ale Palworld chyba jest w jakiś sposób oryginalne, a to powyżej wygląda dla mnie praktycznie jak kopia 1:1 z Advance Wars. Znając Nintendo nie jestem w stanie sobie wyobrazić, żeby to wpuścili na swoją platformę. Na miejscu First Break Labs bym już zatrudnił tych prawników ze spluwami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...