Skocz do zawartości

Resident Evil - temat ogólny, komentarze, plotki i inne


Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej bym się skłaniał ku opcji Nyjacza. Wierzę w to, że RE9 może być już ostatnim Residentem ze starą ekipą, więc pewnie chcą zebrać wszystkich najważniejszych bohaterów do kupy i zrobić coś jak RE6, ale tym razem dobrze. REX to już będzie nowe rozdanie z nowymi bolkami.

Odnośnik do komentarza

I przez takie 4% zjebów trzeba się użerać z gównem w grach. SIECZKA :) 

Nie spodziewałem się że ten siwy boomer Dante będzie taki popularny ale ciesze się że zagrajmerzy wciąż pamiętają o okemi a Dino crisis to już właściwie pewniaczek!*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*jako dlc do exoprimal:nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Not in here najlepsze wspomnienia z czasów Amigii, też bym wrócił :obama:

A poważnie to sporo tam zaskoczeń na tych listach. Sam nie spodziewałem się, że DMC i siwy zgred taki wynik wykręci, obstawiałem któregokolwiek Residenta. A teraz panie Capcoma proszę ładnie przemielić wyniczki i wypluć tego CV razem z Dino Crisis w pakiecie :asax:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bzduras napisał(a):

Jak całkowicie zlana?

 

Faktycznie, ślepy jestem. 

 

DMC i Dino Crisis raczej będą miały teraz priorytet. Fajnie jakby z Dinusiem poszli bardziej w klimaty jedynki niż dwójki czy trójki. Gameplay a''a RE2R, ale z dinozaurami? OMG, dawać mi to :)

Odnośnik do komentarza

Dobrze być teraz Capcomem wiedząc że nie ważne co zrobisz, jeśli zrobisz to jak należy to zapewnisz sobie wagon dolarów. Czy to kolejny kanoniczny RE, kolejny REmake czy odświeżenie Dino Crisis lub DMC, sukces murowany.

 

Dla mnie najważniejsza firma i całe szczęście jest multiplatformowa <3

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pupcio napisał(a):

No oni nauczyli się lata temu jak się wychodzi na czasowych exach. Reszta uczy się teraz:nosacz3:

Idą jak burza chyba od RE7 jak wystartowali z autorskim RE ENGINE to było trochę takie drugie życie capcomu.

Szanuję ich 

Spoiler

Dragona Dogma 2 

Trochę taka ryska na diamenciku

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Plackus napisał(a):

Idą jak burza chyba od RE7 jak wystartowali z autorskim RE ENGINE to było trochę takie drugie życie capcomu.

Szanuję ich 

  Ukryj zawartość

Dragona Dogma 2 

Trochę taka ryska na diamenciku

 

ten ich silnik się nadaje najwyzej do zamknietych pomieszczen czy mniejszych mapek, dragons dogma 2 dziala jak gówno, nowe monster hunter open world i tez nie powala

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...