Skocz do zawartości

Resident Evil - temat ogólny, komentarze, plotki i inne


Rekomendowane odpowiedzi

Z Outbreakami to faktycha, ps2 only. Ostatnio oglądałem jakiś stream jak ziomki pykały online w drugą część, więc założyłem że to wersja na PC, ale musieli w takim razie emulować tę grę. Gun Survivor na kąkutery niby ukazało się tylko na Tajwanie i w Chinach tym drugim Tajwanie :we_need_to_go_deeper:

Odnośnik do komentarza

AI bardziej wkurza niż pomaga. Masterując hard i very hard o wiele lepiej grało mi się solo (tryb lone wolf) niż z tymi zjebami marnującymi roślinki i ammo. Raz szukałem klucza, żeby przejść dalej i gdzie go znalazłem po 30 minutach kręcenia się w kółko? Przy zwłokach bota gdzieś na drugim końcu lokacji :reggie: serio, Sheva przy tym to uber zaawasowana sztuczna inteligencja. 

 

 

Najgorsze są sekwencje kiedy trzeba wyważyć drzwi. 50 uderzeń z kopa to standard. I tu już bez znaczenia czy grasz solo czy z botami, bo i tak Ci w tym nie pomogą. Ale nawet szarpiąc samemu te gry to złoto, bo dają tyle różnych możliwości na ukończenie chapterów, mają tak zakręcone miejscówki i posiadają tyle klimatu, że ciężko się oderwać jak już się człowiek wkręci i przyzwyczai do pewnych niedogodności.

 

Nie zalecam jednak próbować graczom, którzy nie dawali rady z RE Zero "bo nie ma skrzynek ;( " 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Za cenę paczki Maczug zrobili lepszego Residenta niż operujący grubymi milionami wyrobnicy z Hollywood. Pomyślcie sobie co by wyczarowali jakby sypnąć im hajsem i dać do pomocy konkretną ekipę filmową. 

 

Also, giga szacun za wkręcenie do tej krótkometrażówki aktorów z oryginalnego RE1. 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał(a):

Można zostawić i tak prędzej niż później zapowiedzą tą 9ke, tylko będzie trzeba zapewne zmienić nazwe tematu. Ciesze że się że główno dowodzący chinol z 7mki będzie na pokładzie to zwiastuje GOTY gre :gigachad:

Ale tylko do połowy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Była taka ploteczka kiedyś, że Village miało być spinoffem? Skoro wraca reżyser siódemki, opowiada o tym, dlaczego wybrał fpp i dlaczego stawia na strach, a nie akcje, to może faktycznie pracuja nad ta gra od wielu lat. I może faktycznie nie będzie miała za wiele wspólnego z open worldem (plotka, która powstała przez tekst w rodzaju "nowy re będzie na nowym RE Engine mogącym generować większe przestrzenie", lol).

 

Anyway, trzeba czekać na pierwszy trailer. 

Odnośnik do komentarza

Village NIBY miało być tak naprawdę Revelations 3, ale NIBY produkcja właściwego RE8 mocno się przeciągała, więc Revelations 3 zostało przemianowane na RE8, żeby nie trzeba było czekać 10 lat na kolejną numerowaną odsonę, a teraz będzie dopiero RE9, które wczesniej miało być Ósemką. Proste. I pewnie pełno w tym bullshitu, my się co najwyżej możemy domyślać właściwej wersji.

 

Also, jeszcze gdzieś tam po drodze powinno rzekomo wyjść RE:Outrage, które według plotkarzy też miało być Revelations 3, ale chyba coś się komuś akcja nie skleiła :leo:

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Dziwnie tak bez Residenta w tym roku. Oby nie trzeba było czekać dłużej niż do przyszłego.

4 minuty temu, Josh napisał(a):

Village NIBY miało być tak naprawdę Revelations 3, ale NIBY produkcja właściwego RE8 mocno się przeciągała, więc Revelations 3 zostało przemianowane na RE8, żeby nie trzeba było czekać 10 lat na kolejną numerowaną odsonę, a teraz będzie dopiero RE9, które wczesniej miało być Ósemką. Proste. I pewnie pełno w tym bullshitu, my się co najwyżej możemy domyślać właściwej wersji.

 

Also, jeszcze gdzieś tam po drodze powinno rzekomo wyjść RE:Outrage, które według plotkarzy też miało być Revelations 3, ale chyba coś się komuś akcja nie skleiła :leo:

Jeszcze była płota o Re stricte pod Switcha.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Josh napisał(a):

 

Village NIBY miało być tak naprawdę Revelations 3, ale NIBY produkcja właściwego RE8 mocno się przeciągała, więc Revelations 3 zostało przemianowane na RE8, żeby nie trzeba było czekać 10 lat na kolejną numerowaną odsonę

 


Village jest bezpośrednią kontynuacją Resident Evil 7, a więc średnio mi pasuje ta plotka o Revelations 3. Zresztą nieważne, może Revelations 3 jeszcze kiedyś powstanie. W sumie mam ochotę wrócić do Revelations 1 - mało już z gry pamiętam. Ostatnio grałem na PS3, a więc wieki temu. Do różnych Residentów regularnie wracam, a więc może czeka mnie kolejny powrót.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...