Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, pawelgr5 napisał(a):

Ja bym chciał, żeby był wybór bohatera jak w Oddysey. Wtedy moge wziąć i ograć babeczką.

W sumie dobrą wiadomością jest to, że będzie można grać dużo więcej jedną postacią, niż drugą. Wspominali o tym w wywiadzie dla IGN 15 maja, że wszystkie aktywności free roam będzie można grać Japoneczką, jakieś kilka story questów wiadomo trzeba zmienić, ale system rozwoju ma być współdzielony, więc nie będzie problemu z progresją, jak się preferuje jedną postać. 

Odnośnik do komentarza
  • Most main quests can be completed as either Yasuke or Naoe, allowing for freedom of approach. However, both characters also have their own specific missions playable only by them, as well as bespoke introduction quests.
  • Yasuke and Naoe have individual skill trees and gear, but share XP, collected weapons, and resources.
2 minuty temu, GearsUp napisał(a):

Będzie czuć powera grając Yasuke. Ten stomp stunujący wszystkich dookoła :spicy:

 

image.thumb.jpeg.a02769039fdb629499199a7a1c39cf83.jpeg

hahaha murzyński stomp kill

Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie, że 'gra' od samego początku zaprojektowana jest, żeby wzbudzać kontrowersje i na nich zarabiać. Jak lewarki-decydenci  w siedzibie gownoUbi poczują wiatr w stringach, to wyjdą nowe tęczowo-brązowe i brzydko dla normalnego człowieka pachnące założenia scenariuszowe. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem gameplay i no cóż, źle to nie wygląda. Ciężko jednak wyzbyć się wrażenia, że już to gdzieś widziałem... Tak, Ghost of Tsushima, patrzę na ciebie. Szkoda, że Ubisoft przespał moment i nie wydał tej gry z pięć lat temu, bo wtedy to byłoby coś. Plus za to, że można grać kim się chce, oprócz zapewne kilku fragmentów. Dla każdego coś się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie graficznie zawód, szału to nie robi, wygląda strasznie sterylnie i mało szczegółowo. Nadal nie mogą się zbliżyć do poziomu Unity. Zdaję sobie sprawę ze skali świata w porównaniu do Paryża, ale jest przepaść w oświetleniu, szczegółowości i jest takie poczucie "plastikowości" świata i postaci. I do tego jest to gra jedynie na nową (aktualną) generację.

Odnośnik do komentarza

Idzie czarny i Japonki się mu kłaniają jak wielkiemu panu, a potem zabija japończyków machając kanabo jak kijem baseballowym xd Więc ta zapowiadana przez ubi historyczna akuratność to opowieść o tym że czarny wyzwolił japonie od japończyków? Szkoda że jeszcze nie rapuje "jebać żółte kurwy". 

 

 

 

 

Edytowane przez Observer
  • Haha 5
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Reskin jak zwykle. Dźwięki i animacje kunia te same co w Origins na camelu. 

Znowu ten zajebisty łamany dubing. 

 

Pewnie i tak zagram kiedyś i zostawię rozgrzebane. 

 

Grafa ujdzie ale npc to dalej kukły. No i 50 cent z mieczem już był a "zwinna asasynka" kompletnie bez wyrazu, imo.

 

Tego oczekiwałem po pokazie. Excajting 5/10.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Observer napisał(a):

Idzie czarny i Japonki się mu kłaniają jak wielkiemu panu, a potem zabija japończyków machając kanabo jak kijem baseballowym xd Więc ta zapowiadana przez ubi historyczna akuratność to opowieść o tym że czarny wyzwolił japonie od japończyków? Szkoda że jeszcze nie rapuje "jebać żółte kurwy". 

 

 

 

 

Imo jest szansa na misje z rapowaniem. Słysząc ten podkład muzyczny podczas walki miałem wrażenie że w ubi pracują rasiści bo jakoś wątpie że gdyby bohaterem był japończyk to by dali podkład muzyczny z yebanego afro samuraja :kekw: sama gra oczywiście jakieś 5 poziomów pod tsushimą więc tylko największe napaleńce które nie wytrzymają do dwójki to kupią. No i duet jims&gyrs bo muszą postawić lalke samuraja na półce :)

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mugen napisał(a):

Panowie, jest taka akcja żeby utrzeć nosa Ubi i zamiast ich wytworu propagandowego w toczącej się właśnie wojnie kulturowej kupić samurajską grę z duszą, o tę:

Każdy kupiony egzemplarz to ważny głos w sprawie, wiec nie żałujcie złotówek.

image.png.679f5535cfba21779f769d50bb941ab0.png uwaga 50 metrowy murzyn 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, mugen napisał(a):

Panowie, jest taka akcja żeby utrzeć nosa Ubi i zamiast ich wytworu propagandowego w toczącej się właśnie wojnie kulturowej kupić samurajską grę z duszą, o tę:

Każdy kupiony egzemplarz to ważny głos w sprawie, wiec nie żałujcie złotówek.

 

Jak w ramach idei miałbym grać w takie gówno to już wolę nie grać wcale

  • This 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, mugen napisał(a):

Panowie, jest taka akcja żeby utrzeć nosa Ubi

 

Za późno, pewnie człowiek by nie brał Shadows na premierę, ale łzy chłopaków w tym temacie zachęciły do kupna kolekcjonerki.

 

Dobrze że zdążyłem zanim się wyprzedała :obama:

Odnośnik do komentarza

dobra, średnio mi przeszkadzał sam murzyn, tak po prostu było mi to obojętne w gierce, ale to JAK on jest przedstawiony to już iksde. no komicznie to wygląda po prostu, nawet z postem observera wyżej się muszę zgodzić, idzie taki czarny czołg i macha maczugą jak jakiś superbohater czy inny pudzian a nie samuraj, żółtki się kłaniają i odsuwają jakby ich słońce raziło, bo wpadł OG czarnuch na dzielnie xd wrażenie jakby ktoś moda zrobił i go wrzucił z innej gry

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...