Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to tam ryra, bo pewnie jak każdego innego Asasyna weźmie się za rok na promce za 20zł i kiedyś tam ogra, ale faktycznie wybornie się czyta tę obronę Częstochowy. Zupełnie jakby to, że ludzie mają inne zdanie odbierało smak życia i nie pozwalało cieszyć się grą dopóki 100% forum nie będzie zgodnie klękać do czarnego samuraja.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym miał gdzieś to, że typ jest czarny, byle na każdym kroku rodowici Japończycy dawali mu to odczuć, albo chociaż komentowali pod nosem, a nie, że mu się w pas kłaniają.
No i to, że jest yebanym czołgiem - jakby był normalnym człowiekiem, a nie Hulkiem z super siłą to zupełnie miałbym wyjebane, że jest jedną z grywalnych postaci.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Paolo1986 napisał(a):

Do premiery jeszcze prawie 4 miesiące, a tu koledzy co jakiś czas odświeżają temat i podgrzewają atmosferę:)O czym to świadczy? Że lubimy tę serię. Nie każdy lubi w te gry grać, ale mówić o nich już tak:nosacz2:

Dokładnie tak, od razu widać jaki wpływ ma ta seria na branżę, skoro trzeba co tydzień wrzucać te same statementy o murzynie w Japonii. Normalnie raz by wystarczyło, ale tutaj z jakiegoś powodu ciągle ostre bicie piany :) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci w tajemnicy, że wszyscy którym to nie pasuje tworzą tajną społeczność FPE, spotykamy się w co drugi piątek miesiąca między 22:00 a 00:00 u Colina w piwnicy, gdzie w czarnych togach z czarnymi kapturami siadamy w kręgu zapalonych onyksowych świec ułożonych w kształt udka kurczaka z KFC i wznosimy modły przed obrazem Nobunagi, żeby jednak ubisoft zmienił murzyna na kogoś innego. Serio, zaufaj mi, wiele ryzykuję ujawniając te informacje, ale dla Ciebie jestem w stanie się poświęcić!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

  

8 minut temu, Bzduras napisał(a):

Powiem Ci w tajemnicy, że wszyscy którym to nie pasuje tworzą tajną społeczność FPE (...)

Śmiechu warte! Ale przynajmniej nic nie bredzisz o avatarze jak ten drugi.

 

Ja mam tak, że jak mi nie pasuje restauracja to po pierwszym razie z niej wychodzę i już nigdy nie wracam, a nie odwiedzam regularnie krzycząc NIE SMAKUJE MI, NIE ZAMÓWIĘ TU.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, jimmy napisał(a):

Ja mam tak, że jak mi nie pasuje restauracja to po pierwszym razie z niej wychodzę i już nigdy nie wracam, a nie odwiedzam regularnie krzycząc NIE SMAKUJE MI, NIE ZAMÓWIĘ TU.

Śmiesznie się to czyta, bo te dziesiątki postów czy statusów wyprodukowane czy to o Starfieldzie czy Xboxie czyli o restauracjach których nawet nie odwiedziłeś, raczej temu przeczą.

  • Haha 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, jimmy napisał(a):

Ja mam tak, że jak mi nie pasuje restauracja to po pierwszym razie z niej wychodzę i już nigdy nie wracam, a nie odwiedzam regularnie krzycząc NIE SMAKUJE MI, NIE ZAMÓWIĘ TU.

A jak restauracja nazywa się Xbox Games Studios? :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bzduras napisał(a):

A jak restauracja nazywa się Xbox Games Studios?  :nosacz3:

A to czynne jeszcze? ;)

 

Generalnie pudło, bo praktycznie wcale nie udzielałem się w tematach Xboxa, ani Starfielda. Zróbcie research, przestańcie kłamać :) Konwencji CW i statusów chyba nie muszę tłumaczyć seniorom :) 

Odnośnik do komentarza

Od kiedy konwencja statusów jest taka że można tam robić CWową trzodę? 

 

Tak czy inaczej, szacun Jimmy jak walczysz za tego murzyna w Asasynie jest w tym jakiś heroizm. A mógłbyś po prostu olać temat, kupić gierkę i dobrze się bawić. a jednocześnie pozwolić innym wyrazić swoje zdanie o przekłamaniach historycznych podyktowanych poprawnością polityczną. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...