Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, drozdu7 napisał(a):

Kiedyś to człowiek by marzył żeby Ubi zrobiło grę rozgrywaną w Polsce, z ważnymi historycznymi wydarzeniami w tle. Ale w sumie to może jednak niech spierdalaja 


Jest jeszcze opcja z niedźwiedziem Wojtkiem w roli głównej, ale też pewnie zrobiliby z niego brunatnego :reggie:
 

Godzinę temu, Alastor84 napisał(a):

Ale przecież to nie pierwszy raz jak Ubi ma wyjebane na "fakty historyczne". Wcześniej w takiej Grecji (Odyssey) kobiety łaziły sobie "luzem" po np; Atenach :)


Też mnie to wk#rwiało. I jeszcze te "najemniczki" w obozach koedukacyjnych.
 

9 minut temu, Paolo1986 napisał(a):

Ciekawe, że tyle mówimy tutaj o jednym tylko bohaterze.

A przecież jeszcze będzie do wyboru ta dziewczyna:)

Co kto lubi:spicy:


Bo Niggasuke będzie trzeba grać niestety - w niektórych misjach fabularnych będzie narzucone kim sterujemy.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Sebas napisał(a):

Byłoby śmiesznie jakby zakazali sprzedaży tego gówna w Japonii ale tak dobrze to nie będzie. Przynajmniej będzie można wydupcyć jakiegoś japończyka czarnym kutachem dla ukojenia nerwów.

 

 

Oppenheimera zablokowali, grę też by mogli zablokować. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Shen napisał(a):

To jaki jest finał historii murzyna? Lewacy tygodniami forsowali teze, że to czarny samuraj, ale teraz wyszło, że jednak zwykły niewolnik i ubi robi fikoła, zasłaniając się tym, że to fikcja?

Nie ma takiego dowodu, powtarzam, nie ma takiego dowodu że Ubisoft wiedział o prawdziwej historii Japonii. 

Odnośnik do komentarza

Co tu dyskutować? Przecież to chińsko-koreańsko-japoński (bo taki miks tam zaobserwowano) reskin Origins/Odyssey/Valhalla, więc wielgachna mapa, obozy bandytów kopiuj/wklej, słaba fabuła i żenujące postacie.
UBI spóźniło się o 5 lat z tym tytułem. Jakby wypuścili to przed Ghost of Tsushima to pewnie nawet wielki czarnuch z maczugą nie był takim problemem i ludzie wygłodniali samurajskich klimatów by to łyknęli, ale po grze Sucker Punch to ten nowy Assassin będzie takim upośledzonym kuzynem, gorszym w każdym aspekcie.

Odnośnik do komentarza

Może i gorszym niż GoT, ale na pewno będzie mieć swoje grono fanów. Ja zagram, bo lubię tę serię.

I wiem doskonale, czego mogę się spodziewać. 

Liczyłem co prawda, że świat gry swoją wielkością będzie bardziej zbliżony do tego w Mirage niż w Origins. Jeśli jednak miejscówki pozwolą na zabawę skradankową w stylu tej z Mirage, to będę ukontentowany. A biorąc pod uwagę, że w grze mamy mieć możliwość wyboru, którą postacią gramy - to sądzę, że większość czasu spędzę jako dziewczyna-ninja :) I nie dlatego, że przeszkadza mi murzyn o posturze czołgu:) Po prostu po doświadczeniach z Mirage wolę podejścia skradankowe.

Zakładam, że grę będzie można skończyć w 60-70 godzin, co będzie czasem akceptowalnym.:gigabeta:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ubi z tymi chinami to w ogóle się spóźnił o sto lat. Fani czekali od samego początku ale od tego momentu mieliśmy już tyle gierek o samurajach ostatnio, że ja tymi klimatami powoli rzygam.

Spoiler

Cuszima

Nioh 1

Nioh 2

Wu Long

Sekiro

Yakuza Ishin

Rise of the Ronin

Trek to Yomi

Samurai Warriors 5

Oniumusha remaster

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo1986 napisał(a):

A może tak podyskutujemy o wielkości mapy w świecie gry i możliwej długości rozgrywki?;)

Gdzieś mi mignęło, że mapa wielkością ma być porównywalna z tą w Origins.

 

Imo pójście w rozmiar Origins to będzie najlepszy wybór. Raczej są świadomi, że z Valhallą to było przegięcie.

 

To jest najważniejszy tytuł Ubisoftu obecnie, wtopy ale i rewolucji raczej nie będzie. Dla fanów gratka, dla zmęczonych formułą nic ciekawego.

 

Chciałbym żeby popracowali mocniej nad skradaniem. Na gameplayu niby pojawiły się fajne motywy (kontrola oświetlenia, zabójstwa przez ściany itp.), ale biorąc pod uwagę fakt, że druga postać (murzyn hehe) jest tankiem to nie spodziewam się głębi w tym zakresie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo1986 napisał(a):

@Wrednyskończyłeś w ogóle swoją Odyseję i grałeś już w Valhallę?


Ocipiałeś? Póki co 33h na liczniku, ale chyba od roku w ogóle tego nie odpaliłem. Kiedyś obejrzę jakąś Troję albo 300 to może znów mnie najdzie i zaliczę parę znaczników na mapie.
Origins maxowałem przez 4 lata to tutaj pewnie będzie z 5, a na Valhallę rezerwuję sobie dekadę :leo:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...