Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops 6


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Hubert249 napisał(a):

Niestety dziś z meczu na mecz, gra mi się coraz lepiej. Ten marksman DM10, to pojebany jest. :obama:  zaraz spróbuję snajperek. 

DM10 jest znakomity, ale trzeba go nieco podrasować dodatkami, natomiast Swat 5,56 już w defaulcie  to prawdziwy siewca śmierci:obama:

Odnośnik do komentarza

Można by założyć, że respy poprawia, tak było w poprzednich codach łapę tam było do tego pole, tutaj po prostu mapy są tak małe, że ciężko to z sensem ogarnąć, na filmiku to akurat już wybitnie niedopracowane, bo jak gość tam siedzi to respy powinny automatycznie zmienić lokalizację, tylko co z tego jak wszędzie już ktoś siedzi na plecach :kekw: 

Kiedyś tak małe mapy były jako dodatek, np świetny nuketown, tutaj wszystkie mapy są takie małe a w tych trybach starcia jeszcze mniejsze. Idą albo w stronę jakiegoś ala tactical shootera, oczywiście w dużym uproszczeniu, bo cod nigdy czymś takim nie będzie albo w taka rozpierduche i chaos, że nie wiadomo w ogóle co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, MaZZeo napisał(a):

 Jezeli ktos potrzebuje jednego filmiku pokazujący kwintesencje spierdolenia obecnego call of duty, to właśnie ten wyżej. 

Ale przeciez ten typ ma wallhacka z aimbotem. Celownik miota jak szatan... i jeszcze gdyby byl to skill, ale to pieprzone cheaty które bardzo się starają ale nie mogą zabić tej gry

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, gnom said:

Ale przeciez ten typ ma wallhacka z aimbotem. Celownik miota jak szatan... i jeszcze gdyby byl to skill, ale to pieprzone cheaty które bardzo się starają ale nie mogą zabić tej gry

 

Żaden wallhack z aimbotem, wysokie sensitivity + auto aim konsolowy i to tak wygląda. Plus debilne spawny.

 

Ja się w becie bawiłem tak na 7/10, na tyle żeby sprawdzić fulla w game passie czy będą większe mapy, bo jak same takie małe gówna jak Babylon czy Skyline, które można obiec dookoła w 20s to niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Bartg napisał(a):

 

Żaden wallhack z aimbotem, wysokie sensitivity + auto aim konsolowy i to tak wygląda. Plus debilne spawny.

 

Ja się w becie bawiłem tak na 7/10, na tyle żeby sprawdzić fulla w game passie czy będą większe mapy, bo jak same takie małe gówna jak Babylon czy Skyline, które można obiec dookoła w 20s to niekoniecznie.

Ehh... malo widziales byles gdzie byles... przeciez on gra na PC. Najlepiej widac to od 20sek

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Bartg napisał(a):

 

Żaden wallhack z aimbotem, wysokie sensitivity + auto aim konsolowy i to tak wygląda. Plus debilne spawny.

 

Ja się w becie bawiłem tak na 7/10, na tyle żeby sprawdzić fulla w game passie czy będą większe mapy, bo jak same takie małe gówna jak Babylon czy Skyline, które można obiec dookoła w 20s to niekoniecznie.

Skoro Skyline uważasz za małą mapę to jeszcze w The Pit nie byłeś ;P :leo:

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, MaZZeo napisał(a):

 Jezeli ktos potrzebuje jednego filmiku pokazujący kwintesencje spierdolenia obecnego call of duty, to właśnie ten wyżej. 

 

Jakie matoły nie umieją typa ustrzelić, ponad połowa z tych fragów to free fragi + do tego to jest deathmatch co ja uznaje jako rozgrzewkę przed normalnymi meczami jedynie. Nie widzę tutaj nic co jest spyerdolone. Typ sobie na respie stoi i nikt nie jest na tyle ogarniety by sie odwrócić i wywalić mu gonga jak reload robi :boomer:

 

 

Proszę was przestańcie ferment szerzyć, bo pograłem w betę i strzela się świetnie. Będzie grane S&D, do tego funkcja "tylko z łącz z konsolowcami" by weliminować haxów i myszkowców z rozgrywki i ogień :gigabeta:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał(a):

xD Przecież na PC bardzo dużo ludzi gra na padzie, żeby mieć auto aim. Widać kto gdzie był i co widział :kaz: Ja wiem, że są od 3 dnia bety cheaty, ale to nie ten case.

Przeciez jak podlaczysz pada to Ci binduje wszystkie przyciski na wybrany typ kontrolera... niewazne. Gra kipi od cheaterow. 90% sceny streamerow jedzie na haxach, jak nie engineowning to inne gowno.

Odnośnik do komentarza

No i po becie :lapka: grałem w pierwszą na ROG Ally teraz na PS5 już w trakcie obu testów na obu sprzętach gierka po kilku meczach się po prostu nudzi. Do okazjonalnego pogrania w gamepass może być choć nie sądzę żeby dopadła mnie taka ochota choć tego nie wykluczam kompletnie. To już chyba mój zmierzch a raczej ciemna noc grania w takie multiki, kiedyś mogłem siedzieć i młócić mecz za meczem dziś mam wrażenie, że lepiej spożytkuje wolny czas popychając fabułę w jakiejś grze singlowej choćby o odrobinę do przodu. Największy zarzut podtrzymuje czyli to, że nie czuć żadnego konkretnego klimatu w tej grze, kolejne mecze i mapki przywołały mi na myśl CoD Mobile ani to lata 90, ani 2000 ani 2020 taka fikcyjna linia czasowa, w której głupio ubrani najemnicy biegają bez celu i strzelają do siebie. Wielu tego nie zauważy, dzieciom się spodoba a ja akurat lubię jak w trybie multiplayer czuć konkretny okres działań.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Krzysztof93 napisał(a):

No i po becie  grałem w pierwszą na ROG Ally teraz na PS5 już w trakcie obu testów na obu sprzętach gierka po kilku meczach się po prostu nudzi. Do okazjonalnego pogrania w gamepass może być choć nie sądzę żeby dopadła mnie taka ochota choć tego nie wykluczam kompletnie. To już chyba mój zmierzch a raczej ciemna noc grania w takie multiki, kiedyś mogłem siedzieć i młócić mecz za meczem dziś mam wrażenie, że lepiej spożytkuje wolny czas popychając fabułę w jakiejś grze singlowej choćby o odrobinę do przodu. Największy zarzut podtrzymuje czyli to, że nie czuć żadnego konkretnego klimatu w tej grze, kolejne mecze i mapki przywołały mi na myśl CoD Mobile ani to lata 90, ani 2000 ani 2020 taka fikcyjna linia czasowa, w której głupio ubrani najemnicy biegają bez celu i strzelają do siebie. Wielu tego nie zauważy, dzieciom się spodoba a ja akurat lubię jak w trybie multiplayer czuć konkretny okres działań.

 

Przecież do bety dali jeden tryb i cztery mapy (piątej nie widzialem nawet, niby miala byc):

 

Core 6v6 Maps:

Derelict (Playable at Beta)
Rewind (Playable at Beta)
Scud (Playable at Beta)
Skyline (Playable at Beta)
Babylon (Playable at Beta, Weekend 2)
Protocol (Training Map at Beta, MP Map Available at Launch)
Subsonic (Available at Launch)
Red Card (Available at Launch)
Vault (Available at Launch)
Vorkuta (Available at Launch)
Lowtown (Available at Launch)
Payback (Available at Launch)

 

Czyli jeszcze wszystko przed nami. Najgorsze mapy to takie gdzie za darmo mozesz dostac granatem z respa jak wszyscy startują (cooldown na granaty 10sekund powinien być z automatu włączony na officialach). Ogólnie dużo zmian na plus, czuć pyerdolniecie pukawek i zauwazylem, ze serwery dobrze zooptymalizowane, bo nie dostawałem kul za ścianą (co się zdarzało notorycznie w BFach tych nowszych). Diabeł tkwi w szczegółach dlatego czekam na premierę i będzie grane jak za czasów MW2019. 

 

No i jest polak w operatorach, szkoda tylko, że wygląda jak rusek co ubierał sie w pepco, który przypalał sobie twarz palnikiem i zapijał to wódką :/ Do tego nie bardzo bałkańskie imię BAYAN - chyba, że twórcy mieli na myśli BRAJANKA xddd

 

image.png.732c380858faf36bcec2f125b93b939a.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak mapki do multi będą smakować po kampanii, zawsze to trochę inaczej się odbiera setting każdej mapy. Ale fakt, że design taki, że równie dobrze mogłyby się dziać w czasach współczesnych. No i nie było w becie granatów dymnych, które zawsze jako jeden z niewielu lubiłem używać w ostatnich codach, ot przyzwyczajenie z counter strike'a.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, MaZZeo napisał(a):

 Jezeli ktos potrzebuje jednego filmiku pokazujący kwintesencje spierdolenia obecnego call of duty, to właśnie ten wyżej. 

Dlaczego spierdolenia? Raz, że w grę grają totalne nooby i o takie akcje bardzo łatwo jak ktoś ma skilla diament. Dwa, że ta mapa jest dodatkowo bardzo easy do zabijania. Wystarczy radar oglądać. 

Nic specjalnego.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...