Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops 6


Rekomendowane odpowiedzi

Bo ściągasz pewnie z całym dobrodziejstwem inwentarza. Wejdź w swoje gry, znajdź tam aplikację CoD, wciśnij na padzie Start (czy Menu, no ten z trzema kreseczkami guzior), Zarządzaj zawartością czy jakoś tak i tam odznacz sobie wszystko to, czego nie chcesz mieć. Z automatu to chyba dorzuca MW3, Warzone i jeszcze jakieś tam badziejstwa, zaznacz sobie tylko BO6 i volia.

 

Ta aplikacja CoD to najgłupsze co widziałem w nowoczesnym giereczkowie, a widziałem już wiele :pawel:

Odnośnik do komentarza

Tak, teraz jest łatwiej, ale nadal pobieranie po prostu gry (i ewentualnych jej komponentów jak single/multi/zombie) oraz posiadanie jej jako osobnej pozycji na liście gier jest... nie wiem, normalniejsze? Intuicyjniejsze? Zwyczajnie takie, jakie powinno być?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał(a):

Bo ściągasz pewnie z całym dobrodziejstwem inwentarza. Wejdź w swoje gry, znajdź tam aplikację CoD, wciśnij na padzie Start (czy Menu, no ten z trzema kreseczkami guzior), Zarządzaj zawartością czy jakoś tak i tam odznacz sobie wszystko to, czego nie chcesz mieć. Z automatu to chyba dorzuca MW3, Warzone i jeszcze jakieś tam badziejstwa, zaznacz sobie tylko BO6 i volia.

 

Ta aplikacja CoD to najgłupsze co widziałem w nowoczesnym giereczkowie, a widziałem już wiele :pawel:

No właśnie jak tam wchodzę, to tylko mam tą grę podstawową jak na screenie wyżej, w reszta to same dodatki do BO6 i MW6 po 10 MB, nawet jak to wszystko odznaczę to brakuje miejsca, 343GB potrzebuję. Przy becie czy jak z miesiąc temu pobierałem MW3 było tak, że się wybierało co się chce pobrać, dzisiaj akurat tego już nie ma nwm czemu 

 

Może coś z moją konsolą, albo coś zepsuli teraz przy premierze 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kosmos napisał(a):

Jakieś tipy do multi dla okazjonalnego gracza w CS/Halo? Tutaj wszystko tak zapierdala :obama:

Po prostu graj jak najwięcej. Nauczysz się dzięki temu architektury map, bo to chyba najważniejsza sprawa. Obserwuj innych, ucz się ich zachowań, zwłaszcza tych lepszych graczy. Obserwuj killkamy jak zginiesz. Nauczysz się dzięki temu gdzie są dobre miejsca na uglebianie adwersarzy. Z broni wypróbuj wszystkie jakie się da, a potem skoncentruj na ulubionych. Z doświadczenia wiem, że nie warto dawać wszystkich ile się da dodatków do broni. Wystarczy celownik z kropką i ewentualnie tłumik. Wystarczy. Do snajperek żadnych dodatków nie dodawaj. Najlepsze są w defaulcie. Po odblokowaniu slotów na bronie stwórz sobie powiedzmy dziesięć różnych, z różnymi broniami, perkami i wyposażeniem i jak już poznasz mapy to będziesz wiedział, że np slot nr 3 z pukawką SMG lub jakimś obrzynem  jest na małe mapy, a dajmy na to slot nr 9 ze snajperką, będziesz używać na największych i najbardziej otwartych architektonicznie mapach. To samo z wyposażeniem dodatkowym. Wiadomo, na małych mapach używasz granatów lub granatów typu stick, natomiast mając w użyciu snajpę warto pomyśleć o minie, aby częściowo zabezpieczyć swoją pozycję, gdyż wiadomo, że z tą bronią nie będziesz zapierdalał po mapie a la ADHD.

Wszystko wyjdzie w praniu. Aha, graj w miarę możliwości na słuchawkach. Po becie wnoszę, że ta część tj BO6 będzie MEGA zajebista pod względem udźwiękowienia. Słuchawki bardzo pomagają w określeniu nadchodzącego niebezpieczeństwa.

Tyle porad na początek z mojej strony.

  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ten cały CoD HQ jest po to by każdy zainteresowany jakąkolwiek częścią cod przypadkiem nie ominął sklepu z obleśnymi i obłędnie drogimi skinami :) nie ma żadnego innego logicznego argumentu by tworzyć jeden wielki UI który scala pięć różnych gier i tyle trybów gry, przecież to od strony developerskiej koszmar i pewnie specjaliści od UX rwali sobie włosy z głowy tworząc to

 

To jest zagrywka podobna do tej jak ustawianie słodyczy/chipsow przy kasach w hipermarkecie, żebyś wrzucił coś przy okazji jak stoisz w kolejce.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W singielka sobie pyknąłem i kurde, fajne toto. Sporo stealth, misje z jakimiś drobnymi twistami "idź w miejsce a, b lub c i zrób rzecz x, y lub z żeby iść dalej", jest widowiskowo i nadal pościgi, wybuchy robią blockbusterowe wrażenie... Pyka się spoko jak na CoDa. Jest dobry feedback przy strzelanku, sporo broniek, wszystko wygląda ładnie. Może nie są to wyżyny artyzmu i ogór nie napisze długiego posta rozkminiającego zamysł artystyczny obrazu widocznego na ścianie dwa budynki dalej od naszej postaci, ale w gejpasie warto spróbować singielka. O multi standardowo się nie wypowiem, bo multi w CoD to pamiętam może z czasów MW2 na Xbox 360 i niech tak zostanie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, krzysiek923 napisał(a):

Jak MS za jakiś czas nie wycofa tego HUB-a, pozostałości po wspaniałym pomyśle poprzednich właścicieli Acti, to chuj im na ryj.

Zamysł tego huba w codzie jest tak beznadziejny i nie spełnia podstawowych funkcji, przez co w zasadzie w ogóle nie wiadomo po co jest! Gram w multi klikam zagraj w kampanie - wyłącza mi grę - ładuje kampanie, znowu shadery do pobrania oddzielne, aktualizacja - musisz zrestartować grę, restartuje, wchodzę do huba - klikam zagraj kampanie, wyłącza grę, ładuje kampanie - no nie wiem co za debil to wymyślił.

 

Sam CODzik zaś klasa! Movement w Multi jak dla mnie olbrzymi krok do przodu/

  • This 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, SnoD napisał(a):

Raven zrobiło dobrego singla? No może pora ich uwolnić :)

Gracze za bardzo się przywiązują do nazw tych firm, przecież za tym stoją ludzie, śmieszy to przywiązanie do marki Infinity Ward, jak tam pewnie ze starego zespołu odpowiedzialnego za oryginalną trylogię mało kto został po tylu latach.

Odnośnik do komentarza

AI chyba najgorsze w historii Call of Duty. Sojusznicy zupełnie nie wiedzą co się dzieje, nie zabijają przeciwników, wręcz pchają się wprost na nich i nic z tego nie wynika. Przeciwnicy nagle znikąd potrafią się znaleźć za naszymi plecami, albo z niewiadomego miejsca załadować kilka zabójczych kulek. Może na niższym poziomie trudności nie stanowi to jakiegoś problemu, ale na weteranie daje mocno w kość. Checkpointy też porobione w jakichś dziwacznych, nie raz nielogicznych miejscach. Sama fabuła szału nie robi i nie rozumiem zachwytów. W dodatku znowu do kampanii wcisnęli irytujące elementy z Warzone, czy z gier Ubisoftu:

Spoiler

w jednej z misji jeżdżenie po nie tak małej mapie do różnych punktów i ich "czyszczenie".

Co jak co, ale ja wolę starego typowego, liniowego CoDa bez udziwnień jakimi Activision od kilku lat próbuje karmić graczy. Jedyne co mi się podoba to zagadki. 

 

W multi grało mi się lepiej w becie, obecnie tego gameplay'u zupełnie nie czuję. Mapy udziwnione, przeciwnicy słabo widoczni przez elementy terenu. Do tego dużo błędów. Ustawienia potrafią mi się same zmieniać, tak samo jak i wprowadzone zmiany do broni w rusznikarzu się nie zapisują. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...